Навигация
Реклама
Реклама

Щоб вибити з колишнього чоловіка аліменти, жительці Шахтинска довелося оголосити його в розшук

Ксенія Картошкин

Щоб витрусити з колишнього чоловіка аліменти, Ксенії Картошкин довелося оголосити його в розшук. Поліцейські знайшли чоловіка, але до того, як до нього встигли дістатися судові виконавці, він знову зник. Ховаючись, горе-татусь заборгував своєму синові близько мільйона тенге.

З майбутнім чоловіком Ксенія Картошкин познайомилася в 17 років в Шахтінске.Тогда юна і закохана дівчина думала, що це на все життя. Дивлячись на те почуття роки по тому, Ксенія, не соромлячись і з посмішкою каже: «Молодий і дурною була». У 19 років вона завагітніла. Коли зайшла мова про весілля, з'ясувалося, що коханий вже одружений! Для Ксенії так і залишилося загадкою, коли благовірний, який був старший за неї всього лише на рік, встиг обзавестися дружиною. Ця ситуація благополучно вирішилася. Карагандінец розірвав шлюб з першою дружиною і одружився вдруге.

- Мої батьки подарували нам тут, в Шахтинський, будинок. Будинок купили з того розрахунку, щоб чоловік міг працювати автослюсарем в гаражі, - розповідає Картошкин. - Мені було там погано. Я з маленькою дитиною, грубку топити не можу. Сказала чоловікові, що хочу жити в квартирі. Він відповів: «Ну, гаразд. Я щось придумаю". Я завжди йому вірила. Думала, що все буде добре. Він запропонував обміняти будинок на квартиру. А квартири на той момент сильно подорожчали. Обмін зробити у нас не вийшло. Чоловік сказав: «Зараз я обміняю будинок на машину, потім підзаробити, доплачу і купимо квартиру».

Так вони і вчинили. Приватний будинок, який батьки нашої героїні купили за 10 тисяч доларів, обміняли на машину. Обмін, звичайно, вийшов нерівноцінних. Подружня пара переїхала в Караганду до свекрухи. Але Ксенія з мамою чоловіка ужитися не змогла. Знову довелося переїжджати. На цей раз в знімну квартиру.

- Чоловік зняв нам квартиру на Південному Сході. Повідомив, що знайшов хорошу роботу в Астані. Сказав: «Ви поки тут поживіть, а я поїду підзаробити. Гроші буду вам висилати », - згадує дівчина. - Ну а я що, сказала: «Добре».

Ця розмова трапився перед 8 березня 2011 року. Чоловік поїхав до столиці, а Ксенія разом з малюком переїхала в орендоване житло. На весняні свята дівчина вирішила з'їздити в гості до батьків, а коли повернулася, виявила, що господарі змінили в квартирі замки.

- Я дзвоню господині і питаю: «У чому справа? Чому замки змінили »? Вона мені і відповідає: «Так ваш чоловік адже тільки завдаток залишив! Я йому дзвонила, питала, куди речі ваші діти? Він сказав, що йому нічого не треба! Я здала всі в дитячий будинок, віднесла до церкви ». Сказати, що я була в шоці, це нічого не сказати! - обурюється Ксенія Картошкин. - Там були всі речі сина. Ось у чому ми їздили в Шахтинск, тільки це у нас і залишилося. А крім одягу в квартирі були його ліжечко, коляска, велосипед, мій ноутбук, DVD-плеєр і ще деякі речі!

Ксенії нічого не залишалося, як повернутися в рідну домівку. Дівчина спробувала повернути свої речі. Навіть написала заяву в поліцію. Справу завели, але дуже скоро закрили через відсутність доказів. В невіданні вона прожила до літа. Чоловік пропав. Свекруха казала, що не знає, як його знайти.

- У червні 2011 він з'явився. Каже: «Все добре. Давай, поїхали в Астану ». Я, природно, відмовилася. Після того як він нас кинув, я подала на розлучення, - розповідає дівчина.

Ксенія було заїкнулася про машину, яку вони обміняли на будинок, але з'ясувалося, що чоловік її вже продав. У колишнього були і інші борги, які їй довелося виплачувати самої. Про ці гроші Картошкин вже й не згадує: «що було, то було». Найбільше зараз дівчину хвилюють аліменти. Після того як вони з чоловіком розлучилися пройшло більше трьох років. Весь цей час колишній чоловік не відвідує сина і не платить йому аліменти. Вже зібралася досить-таки пристойна сума - близько мільйона тенге. Тільки ось отримати ці гроші ніяк не виходить. Судові виконавці не можуть знайти горе-татуся. На зв'язок з колишньою дружиною він не виходить. Зневірившись, Ксенія навіть попросила оголосити його в розшук.

- Я подала в розшук. Поліція у нас добре працює. Його знайшли за два місяці. Виявляється, він все-таки жив з мамою. Я привезла документи з поліції судовим виконавцям. І все, знову тиша. Вони справу туди-сюди перекидають. Те кажуть, що це не їх район, то судовий виконавець на лікарняному, то в декретній ... Час йде, а толку ніякого немає, - переживає дівчина.

Після розмови з Ксенією Картошкин ми зв'язалися з департаментом з виконання судових актів області. Прес-секретар відомства Асель Ахмалішева запевнила нас, що візьме цю справу під свій особистий контроль. Колишній чоловік Ксенії, Данило Жуков, прописаний в квартирі матері. У тому випадку, якщо він не працює, судові виконавці почнуть вилучати його речі звідти. А якщо взяти з нього буде нічого, чоловіка можуть посадити на термін до двох років.

- З 2011 року боржник не виконував рішення суду. Його не могли знайти. За рішенням суду його оголосили в розшук. У 2013 році співробітники відділу міграційної поліції Шахтинска встановили його місцезнаходження за місцем прописки в Караганді, у матері. Ще раніше його шукали судові виконавці, які працюють в Південно-Східному районі. Його мати говорила стягувачам, що він там не живе, - розповідає Асель Ахмалішева.

- Так його знайшли?

- Так його знайшли

Асель Ахмалішева

- Так, його знайшли. У серпні 2013 року Ксенія Картошкин пред'явила документи до нас на виконання. Справу передали судовим виконавцям територіального відділу №2. З'ясувалося, що на ім'я боржника ніякого майна не значиться. Рухомого і нерухомого майна у нього немає, пенсійних відрахувань теж. Картошкин говорила, що він працює далекобійником. Судовими виконавцями були перевірені ці доводи, - пояснює Асель Ахмалішева. - Відомостей про те, що він десь офіційно працює, згідно бази даних, у нас немає. Стягувач знайшов його через інтернет-ресурс «Однокласники». Судячи з фотографій, ми бачимо, що він дійсно працював далекобійником. Але, мабуть, тільки до 2013 року, так як через несплату йому закрили виїзд з країни. В «Однокласниках» він часто буває онлайн. Стягувач залишив йому повідомлення. Видно, що Жуков його вже прочитав, але поки ще не відповів. Зараз судовому виконавцю дано доручення перевірити його майновий стан за місцем проживання. Скласти акт про наявний майні, в разі встановлення описати і заарештувати. Якщо він там прописаний, якщо він там проживає, то якесь майно у нього все одно має бути. Якщо мати боржника не зможе надати документи на володіння тими чи іншими речами, то стягувач, відповідно, буде описувати. Крім того, судовий виконавець повинен буде вручити боржнику повідомлення, взяти пояснювальну, а в разі невиконання залучити його до кримінальної відповідальності.

Я дзвоню господині і питаю: «У чому справа?
Чому замки змінили »?
Я йому дзвонила, питала, куди речі ваші діти?
Так його знайшли?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.