Навигация
Реклама
Реклама

Віза в Австралію в 2019 році: інструкція по отриманню

 1. 1. Чи потрібна віза в Австралію для росіян в 2019 році
 2. 2. Основні категорії віз
 3. 2.1 Туристична (гостьова)
 4. 2.2 Бізнес-віза
 5. 2.3 Робоча
 6. 2.4 Студентська
 7. 2.5 Віза нареченої (нареченого)
 8. 3. Скільки коштує віза до Австралії в 2019 році
 9. 4. Як зробити візу в Австралію самостійно
 10. 4.1 Способи подачі документів на візу до Посольства
 11. 5. Анкета на візу в Австралію
 12. 6. Документи на візу в Австралію: список від 2019 року
 13. 6.1 Особливості медичного обстеження
 14. 6.2 Фото на візу
 15. 6.3 Документи для дітей
 16. 6.4 Додаткові документи
 17. 6.4.1 Гостьова
 18. 6.4.2 Ділова
 19. 6.4.3 Робоча
 20. 6.4.4 Студентська
 21. 6.4.5 Транзитна
 22. 6.4.6 Віза нареченої
 23. 7. Скільки робиться віза в Австралію
 24. 8. Відмова у візі
 25. 9. Посольство, консульства Австралії в Росії
 26. 9.2 Консульство Австралії в Санкт-Петербурзі
 27. 9.3 Консульство Австралії у Владивостоці

Мандрівники прагнуть приїхати до Австралії з багатьох причин: приємно відпочити на чистих протяжних пляжах з білим піском і морською водою бірюзового кольору, помилуватися красою дикої природи під час сафарі туру, стикнутися з пишністю різноманітного підводного світу, занурившись на дно Коралового моря біля Великого Бар'єрного рифа.

Під час культурної програми цікаво відвідати «вітрильне» незвичайний будинок на березі затоки в Сіднеї - Оперний театр, а також масу інших пам'яток під час екскурсій по Мельбурну, Сіднея або острову Тасманії.

1. Чи потрібна віза в Австралію для росіян в 2019 році

Австралію відвідують не тільки з туристичними намірами. Росіяни можуть вирішувати в цій країні ділові питання з партнерами, здобувати освіту, працювати, приїжджати в гості до родичів або до майбутнього чоловіка для створення сім'ї. Оформлення візи потрібно в будь-якому випадку, незалежно від мети поїздки та періоду перебування в країні. Будь-які винятки відсутні.

Будь-які винятки відсутні

Сідней, Австралія

2. Основні категорії віз

В основному для відвідин Австралії видають короткострокові в'їзні дозволу. Тривале перебування в країні має на увазі наявність візи імміграційного типу.

Зверніть увагу, що для перетину Австралії транзитом, навіть якщо не планується вихід із зони аеропорту, оформлення транзитної візи є обов'язковим.

2.1 Туристична (гостьова)

Відкривається для бажаючих зробити туристичну подорож в країну-материк. Також власники такої візи можуть пройти освітні курси (період навчання до 3-х місяців).

Австралійці не виділяють окремо гостьовий тип візового дозволу. Родичів, друзів, знайомих відвідують по туристичній візі, вказавши відповідну мету візиту.

2.2 Бізнес-віза

Ділова віза зараховується до типу короткострокових, також відноситься до туристичної категорії і призначена для поїздки з метою організації зустрічей з бізнес-партнерами, ведення переговорів, участі в конференціях різної тематики.

За цією ж візою заборонена будь-яка комерційна діяльність на австралійській території: надання послуг, продаж товарів, виконання будь-якого роду роботи.

2.3 Робоча

Дозволи такого виду діляться на дві категорії: віза для нетривалої професійної діяльності або тимчасової іншої роботи і віза запрошених учасників.

До першого типу відносяться фахівці, запрошені місцевими компаніями-роботодавцями для виконання роботи, журналісти, няні, яких наймає сім'я під час свого туристичного вояжу в країну.

На візу другого типу претендують спортсмени, учасники інших змагань, викладачі майстер-класів, лектори.

Дозволений період перебування в країні по робочій візі - не більше 3-х місяців.

2.4 Студентська

Також відноситься до тимчасового типу віз. Її власникам надається можливість навчатися в Австралії, проходити курси англійської мови в тому числі.

2.5 Віза нареченої (нареченого)

Імміграційний тип візи. Претендентами на її отримання є особи, яким необхідний приїзд в країну до майбутнього чоловіка (дружини) для укладення шлюбу.

Претендентами на її отримання є особи, яким необхідний приїзд в країну до майбутнього чоловіка (дружини) для укладення шлюбу

Мельбурн, Австралія

3. Скільки коштує віза до Австралії в 2019 році

Візове клопотання підлягає розгляду з боку співробітників Посольства тільки при наявності оплати консульського збору.

Його грошова сума залежить від типу запитуваної в'їзного дозволу. Оплата проводиться в австралійських доларах (AUD).

Вартість візового збору за туристичну візу складе 140 AUD, робочу - від 280 AUD, студентську - 560, для наречених (женихів) - 7000 AUD. Оформлення транзитної візи - безкоштовно.

Оплачувати потрібно кредитною карткою.

Якщо подача заяви здійснюється в паперовому вигляді, обов'язково потрібно прикласти до пакету паперів підписаний бланк авторизації на оплату банківською карткою .

4. Як зробити візу в Австралію самостійно

У РФ немає аутсорсингової компанії, яка володіє ексклюзивним правом обслуговувати заявників на австралійську візу.

Тому для того, щоб отримати візу самостійно, потрібно звернутися в Посольство Австралії в Росії .

Попередньо слід визначитися з питанням, який саме потрібен тип візи і подати документи одним із запропонованих способів.

Важливо! надавати оригінал закордонного паспорта в Посольство не потрібно. Австралійці скасували вклеювання візового стікера.

Затверджене дозвіл на в'їзд закріплюється за номером закордонного паспорта і направляється здобувачеві в електронному або паперовому вигляді. Перевірка наявності візи на кордоні також відбувається за номером проїзного документа. Тим часом, рекомендується роздрукувати інформаційний лист з візовими даними і взяти з собою в поїздку.

4.1 Способи подачі документів на візу до Посольства

 1. В електронному вигляді онлайн;
 2. Поштою, кур'єрською службою в паперовому вигляді;
 3. Принести в диппредставництво особисто.

Подача візового клопотання в електронному вигляді має на увазі реєстрацію в системі ImmiAccount на сайті Міністерства імміграції Австралійського Союзу, вибір правильного типу візи, заповнення всіх необхідних розділів онлайн-анкети. Заключні кроки процесу - це прикріплення супровідних документів і оплата консульського збору.

При відправці пакета паперів поштою або кур'єрською службою враховуйте, що дипвідомством не приймає документи, надіслані з-за кордону кур'єрською компанією.

Для тих, кому зручніше принести документи особисто, в посольстві встановлений drop-off box - спеціальний ящик, куди заявник повинен помістити запечатаний конверт з документами. Для цього не потрібно ні попередньо записуватися, ні чекати черги для прийому.

5. Анкета на візу в Австралію

При подачі прохання в режимі онлайн анкета заповнюється в електронному вигляді.

Пакет документів в паперовому вигляді включає заповнену і підписану анкету встановленого зразка. Для туристичної категорії може бути застосована форма 1419 , Для ділової - бланк 1415 .

Повний перелік всіх візових заяв можна подивитися тут .

Незалежно від способу подачі, заявка повинна бути заповнена англійською мовою.

Брісбен, Австралія

6. Документи на візу в Австралію: список від 2019 року

Копії всіх російськомовних паперів обов'язково перекладають англійською мовою. Послугу слід замовляти в акредитованих бюро перекладів.

Такі документи, як свідоцтво про народження, про шлюб або розлучення додатково запевняють у нотаріуса.

Якщо процес отримання візового дозволу доручено третій особі, потрібно письмово підтвердити таке делегування спеціальним заявою .

До підготовки документів рекомендується поставитися максимально відповідально, адже будь-які неточності або відсутні папери можуть послужити причиною для відмови. Отже, в Посольство Австралії в РФ в 2019 році потрібно надати:

 1. Чіткі фотокопії першого розвороту закордонного паспорта, а також копії інших, раніше отриманих візових міжнародних дозволів (при оформленні в електронному вигляді зазначені документи повинні бути в одному PDF-файлі). Термін дії проїзного документа - від 6-ти місяців з дня подачі заявки;
 2. Виписка з банківського рахунку для підтвердження грошових коштів у заявника, так як готівкові гроші, кредитні картки не підходять;
 3. Заповнена англійською мовою резюме, в якому вказані місця роботи, навчання здобувача за весь період життя, починаючи з 18-ти років;
 4. Папери, які висвітлюють офіційні джерела доходів здобувача. До них відносяться: довідка від роботодавця або документи про реєстрацію підприємства, його прибуток і напрямок діяльності (для тих, у кого свою справу), паперу із зазначенням приватної власності;
 5. Для студентів, школярів потрібна довідка з навчального закладу з підтвердженням статусу учня.

Рекомендується оформляти медичну страховку на весь період поїздки. Це зручно зробити за допомогою ресурсу Cherehapa , Де буде надано перелік кращих страхових компаній, вам залишиться тільки вибрати найбільш прийнятний варіант. Для 75-річних громадян наявність страхового медичного полісу є обов'язковим.

Також студенти та громадяни старше 75-річного віку в обов'язковому порядку проходять медичне обстеження.

6.1 Особливості медичного обстеження

На медобстеження, в разі необхідності, здобувача направляють після подачі візової заяви. Єдина категорія осіб, які мають право пройти процедуру до подачі заявки - це студенти.

Візовий відділ зажадає звернутися до акредитованому лікаря якщо:

 • заявник планує відвідувати австралійські медустанови;
 • проходити курс навчання більш 3-х місяців;
 • є підозра на невідповідність медичним вимогам візитера.

Особи, які планують проживати в Австралії постійно і подають прохання для вирішення цього питання, обов'язково проходять медогляд.

6.2 Фото на візу

Вимоги для фото на австралійську візу збігаються з критеріями, які висуваються до фотознімку на візу шенгенського типу. Розмір 3,5х4,5 см, фотографія не більше 6-місячної давності.

6.3 Документи для дітей

Для громадян молодше 18-ти років візовий запит включає такі документи:

 • нотаріально завірена копія свідоцтва про народження, перекладена англійською мовою;
 • копії закордонних паспортів батьків або одного з них (необхідно для того з батьків, який не супроводжує дитину);
 • дозвіл на виїзд дитини, завірене у нотаріуса (тільки в разі, якщо неповнолітній подорожує без батьків, а з іншим супроводжуючим).

Якщо офіційно опіку над дитиною має іншу особу, то дозвіл оформляється ім. В цьому випадку потрібно надати папери, які вказують на причину відсутності батьківського піклування (свідоцтво про смерть, рішення суду про позбавлення батьківських прав).

В цьому випадку потрібно надати папери, які вказують на причину відсутності батьківського піклування (свідоцтво про смерть, рішення суду про позбавлення батьківських прав)

Аделаїда, Австралія

6.4 Додаткові документи

Залежно від того, який тип візового дозволу запитується, потрібно надати додаткові документи для отримання візи, яка відповідає меті поїздки.

6.4.1 Гостьова

Знадобиться копія документа про посвідчення особи, яка запрошує громадянина Австралії і офіційне запрошення від нього.

У документі повинні бути вказані пункти, за якими запрошує планує виробляти оплату за свого гостя, а також папери, що свідчать про його платоспроможності. Останнє не потрібно, якщо фінансове супровід не передбачається.

6.4.2 Ділова

Надається лист-запрошення від австралійської компанії з описом тривалості, мети поїздки та ступеня фінансування, якщо таке передбачено.

6.4.3 Робоча

Цей тип візи можна запросити тільки онлайн. Заяви в паперовому вигляді розгляду не підлягають!

Для її отримання потрібно прикріпити документи, що підтверджують ваш професіоналізм і досвід роботи в тій області, яка потрібна австралійському роботодавцю і відображена в листі-запрошенні.

6.4.4 Студентська

До базового пакету паперів потрібно додати результати міжнародного тесту IELTS, документи, які підтверджують вступ до навчального закладу і оплату планованого навчання.

6.4.5 Транзитна

Для доказу необхідності проїзду через Австралію потрібно надати авіаквитки і візу в країну, куди направляється здобувач.

6.4.6 Віза нареченої

З повним переліком необхідних документів для оформлення імміграційної візи майбутній дружині (чоловікові) громадянина (громадянки) Австралії можна ознайомитися за посиланням .

7. Скільки робиться віза в Австралію

Стандартний термін розгляду візових прохань в Посольстві Австралії в РФ становить орієнтовно 4-6 тижнів.

Якщо прийнято рішення про направлення заявника на медичне обстеження, терміни можуть збільшуватися.

Прагніть подати заявку завчасно, мінімум за 1 місяць до початку планованої поїздки.

Більш того, якщо період подорожі збігається з Новорічними, Різдвяними святами надавати документи рекомендується до 20 листопада поточного року, з огляду на великий наплив охочих відвідати Австралійське держава.

Якщо заявник виробляє оформлення запиту в онлайн-режимі, тоді за допомогою системи ImmiAccount можна перевірити поточний статус заявки.

Всім іншим претендентам рекомендується очікувати мінімум 6 тижнів і не звертатися до Посольства з уточнюючими питаннями без вагомих поважних причин, так як подібні візити відволікають співробітників і процес розгляду заяв сповільнюється.

8. Відмова у візі

Надання повної і правдивої, документально підтвердженої інформації максимально знижує ризик відмови у відвідуванні Австралійського Союзу. Також, щоб не настав цей неприємний момент, надайте переконливі докази зв'язку з Батьківщиною (стабільна робота, високий дохід, наявність нерухомості).

9. Посольство, консульства Австралії в Росії

9.1 Посольство Австралії в Москві

Адреса: пров. Подколокольний, 10А / 2
Москва, 109028

Тел .: +7 495 956 60 70

сайт: russia.embassy.gov.au

9.2 Консульство Австралії в Санкт-Петербурзі

Адреса: пр. Петровський, 14, оф. 22-н
Санкт-Петербург, 197110

Тел .: +7 812 325 73 34
E-mail: [email protected]

9.3 Консульство Австралії у Владивостоці

Адреса: пр. Червоного прапора, 3 оф. 610
Владивосток, 690106

Тел .: +7 423 244 67 82

E-mail: [email protected]

Наостанок, обов'язково подивіться відео з каналу «Телеканал Інтер» про Австралії:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.