Навигация
Реклама
Реклама

8 найкрасивіших озер Австрії

Чарівність сяючого бірюзою озера Вольфгангзее криється, перш за все, в багатій історії. Взяти хоча б Санкт-Вольфганг (St. Wolfgang) з його вузькими старовинними вуличками і знаменитим готелем Weißes Rössl з чудовою терасою на озері.

Санкт-Гільген (St. Gilgen) з зеленими галявинами у води між фруктовими деревами немов створений для спокійного відпустки, а Штробль (Strobl), в першу чергу, привертає любителів походів.

Тут можна пройтися по стежці Бюргльштайнвег (Bürglstein Weg), частково пролягає по дерев'яних містках над водою. Під час походу можна також піднятися на гору Шафберг (Schafberg), однак більшість туристів досягають цієї мети за допомогою найкрутішою парової зубчастої залізниці Австрії. З 1893 року його підіймається з міста Санкт-Вольфганг прямо на вершину. Нагородою її підкорювачам стане приголомшливий вид відразу на 13 озер озерного краю Зальцкаммергута.

Нагородою її підкорювачам стане приголомшливий вид відразу на 13 озер озерного краю Зальцкаммергута

Вертензеє

Найбільше озеро Карінтії Вертензеє (Wörthersee) - відмінний вибір для літнього відпочинку. Тут ви знайдете розкішні вілли епохи Відродження, прибережні ресторани з вишуканою кухнею, багато з яких відзначені ковпачками рейтингу Gault Millau і звичайно мальовничі краєвиди на озеро і гори.

Цей чудовий вид на озеро надихнув на створення своїх творів таких відомих композиторів, як Брамс і Малер.

Відвідайте купальню Werzer's Badehaus, яка була побудована ще в 1895 році. Сьогодні тут відкрито сучасний спа-центр: сауни на березі, басейн з цілорічним підігрівом і ресторан для гурманів.

Гальштеттерзее

Маленьке містечко на озері Гальштеттерзее настільки живописний, що вже став візитною карткою Австрії, а в Китаї навіть відтворили його копію. Тільки ось оригінал перевершити неможливо.

Слово «Hall» в назві міста на старонемецком мовою означає «сіль», що пояснює давню історію культури і економіки Гальштата. Тут, в найстарішому в світі соляному руднику досі добувають заповітний мінерал.

Аттерзее

Аттерзее (Attersee) - райський куточок для любителів водних видів спорту. Нові водні комплекси, наприклад, купальня Häupl, спираються на традиції старих купалень з дерева і привертають увагу не тільки своїх гостей, але і міжнародних архітектурних конкурсів.

Яхтсмени особливо цінують так званий «Рожевий вітер», безперервно що дме зі сходу і створює відмінні умови для занять вітрильним спортом і серфінгом, а дайверів радує підводний видимість до 25 метрів. М'яке світло і краса пейзажів надихали Густава Клімта, який удосконалював тут свою ландшафтну живопис. Сьогодні любителі мистецтва можуть прогулятися по слідах великого майстра під час тематичної екскурсії «Клімт на Аттерзее».

Клопайнер Зеє

Озеро Клопайнер Зеє (Klopeiner See), температура води в якому влітку досягає 28 ° C, є одним з найтепліших озер для купання в Каринтії.

Крім того, тут працює безкоштовна спортивна програма «Каринтійський озерний фітнес». З травня по вересень в будні дні можна вибрати різні спортивні пропозиції. Поруч завжди буде знаходитися професійний тренер.

Мілльштеттер Зеє

20 видів риб, що водяться в озері, мають у своєму розпорядженні до задумливим посиденьок на березі з вудкою.

Також тут можна відпочити в купальні Badehaus Millstättersee, яка розташована прямо на березі озера. Будівля 1900-го року було реставровано і по історичному задумом перетворено в сучасний енергопасивний будинок в 2012.

Сьогодні купальня вміщує чотири різні тематичні сауни, тепидариум, сольову лазню. Тут дотримуються ритуал «запарки» сауни з використанням меду, а також пропонують масаж гранатовим каменем. Вуличний басейн підігрівається до 35 ° C.

Вуличний басейн підігрівається до 35 ° C

бодензее

В оточенні Альп знаходиться одне з найбільших озер Європи - Бодензеє. Озеро відомо тягнуться на 273 кілометри веломаршрутів Бодензеє, провідним через три сусідні держави - Німеччину, Швейцарію і Австрію - і рідко втрачають з поля зору саме озеро.

Бодензее з навколишніми містечками привертає і своїми подіями. Взяти хоча б Брегенцкій джазовий фестиваль. Люди з усього світу збираються на площі Корнмарктплатц в Брегенц, щоб послухати хорошу джазову музику. У цьому році він пройде з 2 по 5 червня. Фестиваль безкоштовний.

За унікальним панорамним видом на Бодензеє і на 240 альпійських вершин Австрії, Німеччини та Швейцарії вирушайте на гору Пфендер (Pfänder) у Брегенца.

Траунзее

Якщо проїхатися по Траунзее на «Гізелі» - найстарішому в світі колісному пароплаві з вугільної топкою, то стає зрозуміло, чому римляни називали це озеро «щасливим» - «Lacus felix». Його оточує неповторний по красі ландшафт з масивної горою Траунштайн недалеко від берега.

Відвідайте містечко Гмунден (Gmunden), його прогулянкова набережна, випромінює світський шарм, характерний, втім, для всього міста. З багатими місцевими традиціями можна познайомитися під час відвідування Гмунденской керамічної мануфактури, яка існує вже 300 років.

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.