Навигация
Реклама
Реклама

Санкт Антон ам Арльберг

  1. Як я економлю на готелях?

Справжнє Ельдорадо для цінителів гірськолижних трас знаходиться в Санкт-Антон, в Тірольському краї австрійської держави.

Справжнє Ельдорадо для цінителів гірськолижних трас знаходиться в Санкт-Антон, в Тірольському краї австрійської держави

Справжнє Ельдорадо для цінителів гірськолижних трас знаходиться в Санкт-Антон (Sankt Anton am Arlberg), в Тірольському краї австрійської держави. Ця село відома на весь світ, та й на село-то вона схожа тільки зовні. Фан-парки з трамплінами, з халф і квотер пайпом, близько 300 км спеціально підготовлених трас, більше 80 підйомників і канатних доріг. Тут в 2001 році проходив чемпіонат світу з гірських лиж, є музей, присвячений цьому захоплюючому виду спорту. Нічне життя дуже насичена за рахунок більш 30 кафе, барів, 70-ти ресторанів, відкритих ковзанок, боулінг - клубів, кінотеатрів та дискотек.

Так що цей курорт однаково гарний як для завзятих лижників, так і для початківців захоплюватися цим заняттям. Тільки ось для новачків тут вибір буде невеликий, легких «синіх» трас тут трохи, і всі вони розташовані в околицях Гальціга (Galzig, 2185 м). А ось для «профі» тут роботи неміряно. Причому деякі широкі траси спеціально не чистять і не вирівнюють від горбів, тим самим, підвищуючи складність катання.

Хороший район для катання знаходиться нижче вершини Фаллюгаграт (Valluga Grat, 2660 м). Також цікавий для катання район Рендлю - тут фрірайдери і бордистів в фанпарк відчувають різні кікери, рейли і рампи. Правильно визначитися з оптимальним схилом для катання допоможуть багатомовні інформаційні команди. Представники одягнені в червоні куртки і знаходяться постійно в межах територій катання. Місцевість для катання в Санкт - Антона настільки величезна, що спортсмени змінюючи траси можуть навіть і не потрапити вдруге на один і той же схил. В основному катаються на південній стороні, куди бажаючих доставляють підйомники з Санкт - Антона. На північний схил можна потрапити за допомогою гондоли, що знаходиться в кінці курорту.

Тим хто не фанат сноубордингу, фрістайлу, фрірайду і тому подібного курорт пропонує в розпорядження 70 км лижних маршрутів для довгих дистанцій, катання на ковзанах, романтичну прогулянку на санях з кінської упряжкою. Велнес у всіх його видах і проявах ви знайдете майже в кожному з численних готелів, незважаючи на його зірковість. У Центрі спорту та скелелазіння arl. Rock можна в будь-який час року пройти 20 маршрутів різних рівнів складності, пограти в теніс, сквош, волейбол і футбол.

Санкт Антон ам Арльберг (Sankt Anton am Arlberg) Австрія
З Росії краще летіти в Інсбрук, Цюріх, Мюнхен, Зальбурга, а далі на поїзді.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто - шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик RoomGuru . Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Як я економлю на готелях?
Як я економлю на готелях?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.