Навигация
Реклама
Реклама

На АЗС Shell можна розрахуватися освідченням у коханні

Одноденна акція є продовженням програми «Ласкаво просимо в Shell», головна мета якої? створити атмосферу справжньої гостинності та турботи про клієнтів на АЗС.

створити атмосферу справжньої гостинності та турботи про клієнтів на АЗС

В рамках акції на День св. Валентина на всіх АЗС Shell в Україні клієнти отримають жувальну гумку для закоханих Love is. Крім того, на київських АЗС Shell буде відбуватися своєрідна лотерея: купуючи будь-які товари крім сигарет, алкоголю і палива, клієнти отримають шанс отримати знижку в 99% від вартості товару; щасливчиків касовий апарат вибере навмання. Знижка надаватиметься за умови, що клієнт відправить SMS «Я тебе люблю» комусь із своїх близьких і покаже це повідомлення працівникові АЗС.

В рамках програми «Ласкаво просимо в Shell» діють не тільки загальнонаціональні ініціативи: кожна АЗС і кожен регіон мають можливість проводити власні акції. «Ми завжди ставили клієнта в центр усього, що ми робимо. Акція до Дня св. Валентина? це ще одна можливість бути більш відкритими і близькими до українців. Прояви любові? завжди в дрібницях, тому ми з радістю ділимося хорошим настроєм і святом з нашими улюбленими клієнтам », - підсумовує Халдун Гювенір, генеральний директор мережі АЗС Shell в Україні.

Акція на День св. Валентина продовжить ряд реалізованих раніше тематичних днів на АЗС. Так, на «дитячі вихідні» всі діти, які відвідали АЗС Shell, отримували повітряні кульки; в «дні жінок» жінкам дарували квіти; в «чоловічі дні»? сертифікати на відвідування чоловічого салону.


За матеріалами прес-релізу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram .

Одноденна акція є продовженням програми «Ласкаво просимо в Shell», головна мета якої?
Валентина?
Так, на «дитячі вихідні» всі діти, які відвідали АЗС Shell, отримували повітряні кульки; в «дні жінок» жінкам дарували квіти; в «чоловічі дні»?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.