Навигация
Реклама
Реклама

Azur Air Ukraine буде літати з Києва на острів Пхукет (Таїланд)

Авіакомпанія Azur Air Ukraine отримала дозвіл на виконання регулярних рейсів з Києва на острів   Пхукет   (Таїланд) Авіакомпанія Azur Air Ukraine отримала дозвіл на виконання регулярних рейсів з Києва на острів Пхукет (Таїланд). Відповідне рішення прийняла Комісія Державіаслужби з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній.

Azur Air Ukraine планує літати в Таїланд з частотою два рази на тиждень. Дозвіл вступить в силу з 25 березня. Термін дії права - необмежений.

Azur Air Ukraine також отримала схвалення Державіаслужбою заявки на виконання чартерних рейсів з Києва в Пхукет з частотою два рази на тиждень. В авіакомпанії пояснили, що обидві заявки були подані з різною метою: регулярний рейс можна виконувати цілий рік, а чартерний - під конкретні туристичні програми.

Відзначимо, що на маршруті Київ - Пхукет є обмеження по частоті регулярних рейсів - не більше 21 в тиждень. На даний момент всі частоти вільні. Українські авіакомпанії поки що виконують на Пхукет тільки чартерні рейси.

Якщо авіакомпанія Azur Air Ukraine запустить регулярний рейс на Пхукет, вона стане другим перевізником, який літає в Таїланд на регулярній основі. Зараз регулярні рейси між Україною та Таїландом (Київ - Бангкок) виконує тільки авіакомпанія МАУ.

Версія для друку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.