Навигация
Реклама
Реклама

Азербайджан: Скляні будинку в Баку - плани модернізації міста

«А що ви сказали б про школах зі скла! Про церквах квітучих на пагорбах, як в мріях і схиляння художників, в формах настільки красивих, що поруч з ними смеркне і зблякне все, що коли-небудь було ». Так, згідно з Северина Бариков, герою роману Стефана Жеромского «Рання весна», повинна була виглядати Польща. Все це було повністю реалізовано в Баку. «А що ви сказали б про школах зі скла

Будівництво центру культури ім. Гейдара Алієва, автор: Інтерфакс, джерело: en.wikipedia.org

Столиця Азербайджану, найшвидше розвивається на Південному Кавказі, сьогодні виглядає як величезна будівельний майданчик. Нещодавно ми розповідали про плани створення концертного залу, в якому відбудеться фінал «Євробачення-2012». «Crystal Hall» - лише одна з багатьох великих інвестицій в місто. Баку претендує на роль регіонального бізнес-вузла, який зв'яже Азію з Європою. У чому державна влада намагаються переконати світ за допомогою численних ініціатив, спрямованих на його просування. CNN в програмі Eye on , З середини листопада цього року представляє спеціальні репортажі про прикаспійських країнах, включаючи Азербайджан. В рамках просування, на сайті CNN можна знайти найрізноманітніші статті про країну: від історії до культури і туризму.

Flame Tower Baku, автор: Salvatore.Freni, джерело: flickr.com

Баку, безумовно, є чим пишатися. Багата країна реалізує найсміливіші архітектурні ідеї, які вимагають не тільки уяви, але і невичерпного джерела фінансування. На особливу увагу заслуговують проекти скляних будинків, які в бакійском виконанні більше нагадують скляні райони. Світова фінансова криза уповільнила деякі проекти - багато хто з них повинні були бути завершені до 2012 року. Незважаючи на те, що багато гігантів ще не завершені і не здані в експлуатацію, вони справляють величезне враження.

Одним із прикладів архітектурних досягнень є проект забудови так званого «Чорного Баку» (близько 221 га на узбережжі Каспійського моря). Він передбачає будівництво бізнес-центру і торгівлі в промисловому районі, який пам'ятає нафтовий бум початку ХХ століття. На його місці піднесуться готелі, житлові будинки та офіси місткістю до 50 тисяч жителів і 48 тисяч майбутніх працівників. Розташування «Білого Баку» на карті ви можете подивитися тут . Дивлячись на останні проекти офісних будівель, таких як нова штаб-квартира державної нафтової компанії SOCAR , Виникає враження, що Баку скоро буде Каспійської версією Дубая. Нічого дивного в тому, що Азербайджан називають Тигром Кавказу.

Короткий репортаж CNN про розвиток Азербайджану і Баку:


джерела: eastbook.eu , CNN [ 1 ], [ 2 ], wikimapia.org .

Читай також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.