Навигация
Реклама
Реклама

Саграда Фамілія - ​​як дістатися від Площі Каталонії

На цікавить наших читачів питання «Саграда Фамілія - ​​як дістатися від Площі Каталонії» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Підкажіть, як дістатися від Площі Каталонії до Саграда Фамілія, хочу подивитися комплекс без екскурсії, щоб нікуди не поспішати.

27.10.2018 Марина


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Храм Святого Сімейства, більш відомий під назвою Саграда Фамілія, - одне з найвидатніших творінь Антоніо Гауді, усесвітньо відомим. Цей незакінчений шедевр - одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток Іспанії . Щорічно тисячі туристів спрямовуються до Саграда Фамілія, вибираючи в якості відправної точки Площа Каталонії в Барселоні . Знайти Храм Святого Сімейства самостійно, знаючи як дістатися - нескладно.

З Площі Каталонії до Саграда Фамілія можна дістатися пішки - вийти на бульвар Paseo de Gracia, помилуватися на спорудження Гауді Каса Міла та Каса Батло (будинок з дахом, що нагадує спину дракона), повернути праворуч і рухатися далі до мети.

Також від Площі Каталонії до Храму Святого Сімейства можна доїхати на автобусі. Зупинка знаходиться на перетині Pg. de Gràcia - Ronda de Sant Pere, вам потрібен маршрут № 47. Квиток коштує 2-8 євро, їхати до входу в комплекс близько семи хвилин.

Є і зупинка метро Саграда Фамілія - ​​щоб дістатися до неї, потрібно з Площі Каталонії спуститися на станцію Passeig de Gràcia, сісти на поїзд лінії 12 і вийти через 10 хвилин.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.