Навигация
Реклама
Реклама

TripAdvisor назвав гірші ресторани Барселони

Поза всяким сумнівом, найбільш відвідуваним місцем Барселони є знаменитий бульвар Ла Рамбла, за яким кожен день проходять тисячі чоловік.>

Деякі з них затримуються тут на кілька годин, і за такий тривалий період часу неминуче виникає бажання перекусити в будь-якому з прилеглих закладів.

Однак, згідно з рекомендаціями відомого туристичного порталу TripAdvisor , Деякі ресторани краще обходити стороною - тим більше, що ця інформація підтвердилася за підсумками журналістського розслідування, проведеного провідним суспільно-політичним виданням Іспанії El País.

Так, легка закуска в Bakery N Time, на місці якого раніше розташовувався ресторан La Baquetina Catalana, обійдеться в € 16, але ні за якістю, ні за кількістю пропонований набір цих грошей не варто.

До його складу входять бутерброд з хамоном, бутерброд з салямі далеко не найкращої якості і шматочок піци невпізнаного сорти. До цього варто додати столи із залишками «колишньої розкоші», переповнені сміттєві баки і атмосферу заводській їдальні.

Приблизно в таку ж суму обійдеться середньостатистичний набір страв в Pita House, орієнтованому виключно на іноземних туристів. Справедливості заради, таке замовлення включає в себе не бутерброди, а ковбаски, курячі крильця, салат з пивом і мінеральною водою, і навіть щось на кшталт паельї, проте їх якість не витримує ніякої критики.

У китайському ресторані Oriente за € 18 можна «насолодитися» хіба що такими «тапас», які в пристойних барах зазвичай подають безкоштовно і з вибаченнями. Йдеться про три падронскіх перчик, двох кільцях кальмара і семи маленьких шматочках картоплі під рожевим соусом невідомого походження, до яких додається неоднорідна маса дивної консистенції, позначена в меню як «Піца Маргарита».

Але, як відомо, досконалості немає меж, і ресторан Eivissa (по всій видимості, за допомогою такої назви його власники вирішили нагадати туристам про настільки улюбленому ними острові Ібіца) є безумовним лідером по співвідношенню «антіцена / антікачество».

Легка закуска у вигляді салату олів'є, який в Іспанії прийнято називати «російським», спагетті по-неаполітанські, семи крихітних биточків з каракатиці та півлітрова кружка пива обійдеться в € 25, з яких € 7,5 припадає на «рідкий хліб». І, як на замовлення, на найближчому розі є аптека, продавець в якій, по всій видимості, давно вже звик до відвідувачів, запитувачам у нього ліки від нетравлення шлунка.

І, як на замовлення, на найближчому розі є аптека, продавець в якій, по всій видимості, давно вже звик до відвідувачів, запитувачам у нього ліки від нетравлення шлунка

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.