Навигация
Реклама
Реклама

Бад Райхенхаль - популярний курорт в Баварії

  1. Як я економлю на готелях до 20%?

Курортне містечко Бад Райхенхаль (Bad Reichenhall) розташований в альпійській долині між мальовничих гірських хребтів, покритих скельними соснами. Він стоїть на кордоні двох держав: Австрії і Німеччини, в 120 км від Мюнхена. Дістатися до Бад Райхенхале можна з Австрії. Від Зальцбурга туди ходить електричка, відстань між містами - всього 18 км. У невеликому альпійському містечку Бад [...] Курортне містечко Бад Райхенхаль (Bad Reichenhall) розташований в альпійській долині між мальовничих гірських хребтів, покритих скельними соснами

Бад Райхенхаль (Bad Reichenhall)

Курортне містечко Бад Райхенхаль (Bad Reichenhall) розташований в альпійській долині між мальовничих гірських хребтів, покритих скельними соснами. Він стоїть на кордоні двох держав: Австрії і Німеччини, в 120 км від Мюнхена.
Дістатися до Бад Райхенхале можна з Австрії. Від Зальцбурга туди ходить електричка, відстань між містами - всього 18 км.

У невеликому альпійському містечку Бад Райхенхале і в прилеглій курортній зоні понад сімдесят цілющих джерел. Всі вони виведені на поверхню і оформлені оригінальними фонтанами. Тому місто часто називають: «Brunnenstadt» - «місто фонтанів».

Тому місто часто називають: «Brunnenstadt» - «місто фонтанів»

Фонтан Atlas-sole Brunnen

Найвідоміший фонтан розташований в курортному парку. Називається він - Atlas-sole Brunnen. Він прославлений не тільки цілющою водою, а й своїми властивостями природного інгалятора. Спеціально для лікувальної процедури навколо фонтану стоять шезлонги. Тут збираються люди страждають алергією та астмою, іншими захворюваннями органів дихання.

Інгаляторій з питною галереєю - «Градіерверк» (Gradiewerk)

Неподалік стоїть ще один інгаляторій з питною галереєю - «Градіерверк» (Gradiewerk). Він оточений живоплотом з кущів глоду і терну. Протяжність споруди - 160 м; висота - 13 метрів. Через нього в повітря розпилюється щодня 400 тонн води. Лікарі вважають, що дві години на день, проведені хворими у лікувальних фонтанів, замінюють добу перебування на морі.

Курортна клініка (Kurmitelhaus)

У парку знаходиться Курортна клініка (Kurmitelhaus). Крім захворювань органів дихання в ній лікують проблеми опорно-рухового апарату, ревматичні хвороби, гінекологічні і шкірні захворювання. Традиційне курортне лікування поєднується з методами китайської медицини і відновної спортивною реабілітацією. Тут, в дослідницькому центрі Германа Бюля, обладнана спеціальна зона для тренувань на висоті в умовах гіпоксії. У центрі займаються професіонали великого спорту і спортсмени-аматори.

«Рупертус Терме» (Rupertus Therme)

«Рупертус Терме» (Rupertus Therme) - популярний СПА-курорт. Сюди прагнуть любителі термальних ванн і СПА-процедур. У комплексі є відкритий басейн з теплою водою і гідромасажний басейн - з прохолодною; дитячі басейни, терми і сауни; соляні і парові гроти. У комплекс надходить чиста джерельна вода, збагачена мінеральними солями на 27%. Вона доставляється в Рупертус Терме з глибини 450 метрів. Воду розбавляють до потрібного складу і подають в усі басейни, лазні і процедурні кабінети. Для прихильників активних тренувань в Рупертус Терме створений фітнес-центр TechnoGym з комп'ютеризованими тренажерами для індивідуальних занять.

Місцеві мінеральні солі

Місцеві мінеральні солі використовуються для інгаляцій і полоскань, пиття і лікувальних ванн. Питна вода на основі альпійських солей служить потужним засобом детоксикації - вона змінює склад крові. Видобуваються солі з глибини альпійських надр, де залягають пласти, що залишилися від стародавнього моря. Цим покладів вже більше 250 млн. Років.

Застосування місцевих мінеральних вод

Мінеральні води з тутешніх джерел служать основою для косметичних препаратів. У Бад Райхенхале налагоджено виробництво доглядають коштів на основі власних мінеральних вод. Також для виготовлення косметики використовуються екстракти та ефірні масла з гірської сосни. Апаратні інгаляції Sole на основі солей і соснового екстракту застосовують і для лікування проблем дихання.

Унікальна оздоровча процедура проводиться в штольні «Альті Заліна» (Alte Saline), побудованої в 1834 році. Штольня ця вважається індустріальним історичним об'єктом європейського значення. Тут все збереглося так, як було 150 років тому - до сих пір обертаються величезні водяні колеса.

Тут все збереглося так, як було 150 років тому - до сих пір обертаються величезні водяні колеса

Alte Saline

Оздоровча соляна шахта об'єкта Alte Saline знаходиться в Музеї солі (Salzmuseum). У цій шахті проводиться принципово нова процедура - дихальна фізіотерапія на основі активної гімнастики і спеціальних вправ. Заняття проводять фахівці з дихальної терапії. Пацієнти з хронічними бронхітами та іншими серйозними патологіями відзначають після процедур істотне полегшення стану.

На курорт Бад Райхенхаль приїжджають не тільки лікуватися. Тут можна відпочивати, займатися активним спортом, гуляти, розважатися. Бульвар Вайштайнер - основна пішохідна зона, що розтягнулася на три кілометри. На Вайштайнере зібрані галереї і готелі, магазини і сувенірні бутіки. У містечку безліч пивних закладів, ресторанів з баварської кухнею, відкритих вуличних кафе з панорамою чудових альпійських вершин.

У містечку безліч пивних закладів, ресторанів з баварської кухнею, відкритих вуличних кафе з панорамою чудових альпійських вершин

Канатна дорога (Predigtstuhlbahn)

Для любителів погуляти серед екзотичної природи в місті створено Ботанічний сад з рідкісними рослинами. Можна покататися на найстарішої в Німеччині канатній дорозі (Predigtstuhlbahn). З висоти понад півтори тисячі метрів Ви побачите прекрасні парки, соснові ліси і гори, і перлину місцевості - озеро Тумзее (Thumsee). Прозоре гірське озеро влітку служить зоною купання. Взимку це майданчик для любителів катання на ковзанах.

Озеро Тумзее (Thumsee)

У зимовий час відпочиваючих приймають лижні траси регіону Берхтесгаден, розташованого в 16 км від курорту. Спортивні розваги можливі в Бад Райхенхале круглий рік. Туристам пропонують сплав по каньйону і дайвінг в озерах; гірські походи і велопробіги; гольф і параплан.

Озеро Кенінгзее (Königssee) з церквою Св. Бартоломея (St. Bartholomä)

Під час відпочинку можна зробити екскурсії по околицях Бад Райхенхале. Туристи відвідують знамените озеро Кенінгзее (Königssee) з церквою Св. Бартоломея (St. Bartholomä), розташованої на острові посеред озера. В ході екскурсії на соляна копальня в регіоні Берхестгаден можна покататися на плоту по загадковому підземному водойми і погуляти по історичному центру м Берхестгадена.

Фонтан Моцартбруннен (Mozartbrunnen)

У самому містечку Бад Райхенхаль теж чимало цікавого. Під час пішохідної прогулянки зверніть увагу на фонтан Моцартбруннен (Mozartbrunnen). Це пам'ятник великому композитору і його дружині Констанці. Він знаходиться у дворі кондитерської фабрики «Reber». На фабриці виробляють цукерки «Mozartkugel». З Моцартом в Бад Райхенхале пов'язано багато - в 15 км звідси розташований Зальцбург, батьківщина композитора. Щороку, в березні, в Бад Райхенхале проводяться музичні фестивалі - «моцартівські тижня».

У кафе Reber

У Бад Райхенхале весь час кипить культурне життя, пропонуються різноманітні розваги. Тут проходять концерти, тематичні музичні заходи, оперні спектаклі. Вечорами гостей чекають на Вайштайнере - там знаходиться міське казино. Винні погреби, ресторани, кафе і таверни працюють до ранку.

Бад-Райхенхалль (Bad Reichenhall) Німеччина

Бад-Райхенхалль (Bad Reichenhall) Німеччина

Як я економлю на готелях до 20%?

Все дуже просто - шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик RoomGuru . Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Як я економлю на готелях до 20%?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.