Навигация
Реклама
Реклама

Баварія. Відпочинок в альпійській селі. щоденник поїздки

Після перебування в Люцерні, здавалося б, важко знайти місце, яке буде так само пріягательно, де буде таке ж чарівне озеро і такі ж приголомшливі гори. Але такою красою природа наділила не тільки Швейцарію, частину прекрасного вона щедро подарувала і Німеччини. Вірніше тільки південній її частині під назвою Баварія. У першій частині нашого круїзу ми вже побували в Мюнхені і відвідали такі за'їжджена туристичні хіти як село Обераммергау і замок Нойшванштайн. Тепер настала черга подивитися ще одну баварську перлину - озеро Кенігзеє.

Влаштувалися ми неподалік від озера в невеликої альпійської селі Оберау. Це місце настільки вразило нас, що я навіть вирішив присвятити цьому селі невеличкий окремий пост.

Оберау розташована біля підніжжя альпійських гір всього в 18-ти кілометрах від головної тутешньої пам'ятки - озера Кенігзеє ( GoogleMaps ). Буквально в парі хвилин їзди, трохи не доїжджаючи до озера знаходиться типовий барвистий баварського містечка Берхтесгаден ( GoogleMaps ). Місто носить назву цих земель і озеро Кенігзеє відноситься до найбільшого національного парку Баварії - Берхтесгаденское заповіднику.

Яким би затишним і милим не був Берхтесгаден, але село Оберау все таки поза конкуренцією! І зараз ви зрозумієте чому.

Зупинилися ми в місцевому гастхаосе Alpenhotel Bergzauber , Який виявився дуже затишній готелем з дуже привітним персоналом і відмінною кухнею в тихому автентичному ресторанчику. Знайшов я це місце абсолютно випадково тикаючись в пошуках готелю з високим рейтингом поблизу до озера Кенігзеє. І в цей раз позитивні відгуки на букінгу виявилися анітрохи не перебільшеними, це дійсно гідний готель для тих, хто хоче відпочити від суєти в дійсно тихому і приголомшливо красивому місці.

Після перебування в Люцерні, здавалося б, важко знайти місце, яке буде так само пріягательно, де буде таке ж чарівне озеро і такі ж приголомшливі гори

Літній майданчик ресторану

Літній майданчик ресторану

Тераса нашого номера з видом на гори і долину

Тераса нашого номера з видом на гори і долину

У інжереров це називається "Колонка водорозбірна". Коротше, колонка в баварському стилі

Коротше, колонка в баварському стилі

ресторан

ресторан

А ось тепрь найцікавіше. Як зазвичай рано вранці я вийшов на прогулянку в надії забацать черговий "фотошедеврів" :) Перше що мене вразило це велика кількість роси: таких великих і прозорих крапель я, мабуть, ще ніколи і ні де не бачив. Люк в авто перетворився в якусь подобу акваріума! Не дивлячись на те, що машина простояла на стоянці майже добу на склі не було навіть натяку на пил - тільки краплі кришталево чистої роси. Ось така, блін, екологія, завидно - жах.

Ось така, блін, екологія, завидно - жах

Ну а навколо ... Дивіться самі!

Дивіться самі

місцева лісопилка

місцева лісопилка

Пожежна частина

Пожежна частина

Місцевий котяра відразу ж запідозрив у мені російського шпигуна. Мабуть давно працює на бундесвер

Мабуть давно працює на бундесвер

Ну і ще трохи місцевих пейзажів.

Ну і ще трохи місцевих пейзажів

Ось таке чудове містечко. А якщо ви любитель піших прогулянок по горах або взагалі захоплюєтеся трекингом, то краще місця ви не знайдете! Та й до озера зовсім недалеко. Ось туди ми зараз і попрямуємо!

Не перемикайтеся! Продовження зовсім скоро

продовження: Кенігзеє - саме королівське з королівських озер!

Початок репортажу тут: Европробег 2014. Пост перший

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.