Навигация
Реклама
Реклама

Екскурсія з Праги до Мюнхена - опис програми, відгуки, фото і ціни

 1. Зміст екскурсійного туру
 2. про Мюнхен
 3. Про дорогу
 4. Знайомство з Мюнхеном
 5. Оглядова екскурсія
 6. Що подивитися самостійно
 7. де поїсти
 8. Про покупки і сувенірах
 9. Замки «Лебединого короля»
 10. Пішохідна екскурсія по Обераммергау
 11. замок Ліндерхоф
 12. Нойшванштайн
 13. Ми підібрали для вас цікаві екскурсії

Багато бувалі туристи, відправляючись в столицю Чехії, намагаються виділити додатково 1-2 дні на те, щоб з'їздити на екскурсію з Праги до Мюнхена.

Візове простір - єдине, вартість групових екскурсійних турів в 1,5-2 рази дешевше, ніж аналогічне самостійну подорож , Клопоту ніяких (головне, не забути медичну страховку , Фотокамеру і надіти зручне взуття), а замість шаблонної інформації з путівників і інтернету - ексклюзивні розповіді досвідчених гідів.

Відстань між містами - 388 км, якщо купити путівку на одноденну екскурсію, більше половини часу піде на дорогу, а подивитися казкові замки не вдасться. Тому радимо вибрати дводенний тур, з відвідуванням замків - при великій насиченості поїздка зовсім втомлює.

Федеральна земля Баварія - красивий і найбагатший регіон Німеччини, в якому дбайливо зберігають старі звичаї.

Тут кажуть на місцевому діалекті німецької, багато в повсякденному житті носять народні костюми - шкіряні шорти, капелюхи з пір'ям, ходять в пивні зі своєю особистою кухлем.

Зміст екскурсійного туру

Збірні групові дводенні автобусні екскурсії з Праги до Мюнхена і замки Баварії пропонують багато туристичні агентства. Тур можна купити заздалегідь по інтернету або вже в Чехії. Він обійдеться в 125-150 євро за 1 людину (дітям зазвичай дається знижка 5-10 євро).

Пакет включає:

 • переїзди на комфортабельних автобусах;
 • супровід російськомовного гіда;
 • нічліг і сніданок в готелях 3-4 * з ресторанами, саунами, басейнами (двомісні номери).

Туристи оплачують самостійно:

 • квитки на відвідування замків (Линдерхоф - 10 євро, Нойшванштайн - 13 євро);
 • проїзд на автобусі від екскурсійного центру Хоеншвангау до замку Нойшванштайн - 2 євро;
 • харчування.

Мюнхен і замки Баварії - екскурсія з Праги  Дводенна групова автобусна екскурсія в столицю Баварії - Мюнхен з відвідуванням альпійської села Обераммергау і двох замків - Линдерхоф і Нойшванштайн Мюнхен і замки Баварії - екскурсія з Праги
Дводенна групова автобусна екскурсія в столицю Баварії - Мюнхен з відвідуванням альпійської села Обераммергау і двох замків - Линдерхоф і Нойшванштайн.
Дивитися фото і читати відгуки →

Вартість: € 125 на людину. Тривалість: 48 годин.
Замовити екскурсію за € 125 →

При бажанні можна оселитися в одномісному, а не двомісному номері. Такий привілей буде коштувати додаткові 30 євро.

Екскурсійні програми у всіх туроператорів практично однакові і можуть відрізнятися тривалістю оглядових екскурсій і черговістю огляду визначних пам'яток. Ми розповімо про стандартний регламент поїздки.

Ми розповімо про стандартний регламент поїздки

Перший день:

 • Відправлення з Праги в 7 ранку з Вацлавській площі.
 • Переїзд до Мюнхена, час у дорозі з зупинкою для відпочинку - 4,5-5 ч.
 • Двогодинна пішохідна екскурсія з гідом по історичному центру столиці Баварії.
 • Вільний час - 4-4,5 год на обід, огляд міста і шопінг.
 • 18: 00-19: 00 - переїзд в альпійське село Обераммергау або в містечко Етталь. Вони розташовані в парі км один від одного, на відстані близько 90 км на південний захід від Мюнхена і всього в 10-13 км від замку Ліндерхоф.
 • Розміщення в готелі та вільний час.

Ви можете повечеряти в ресторані готелю або зайти в один з місцевих ресторанчиків - їх там більше десятка.

День другий:

 • 8:30 - автобусна екскурсія по автентичної альпійської селі Обераммергау.
 • 10:00 - переїзд в замок Ліндерхоф (час у дорозі - 15-20 хв.), Екскурсія з гідом. Ціна вхідного квитка - 10 євро.
 • 13: 00-14: 00 - переїзд в замок Нойшванштайн (50 км). Екскурсійні автобуси зупиняються в долині Швангау, у туристичного центру Хоеншвангау, звідки до замку ходить місцевий автобус.
 • 14: 00-16: 00 - екскурсія по замку і парку.
 • 16:00 - від'їзд до Праги, час прибуття на Вацлавську площу - 22-23 год.

А тепер - подробиці.

про Мюнхен

Мюнхен - третій за величиною мегаполіс Німеччини (в ньому живуть більше 1,5 млн. Чоловік) - розташований на півдні країни на річці Ізар.

У VIII ст. на пагорбі, де зараз стоїть церква Св. Петра, оселилися монахи-бенедиктинці, а пізніше тут виросло місто, перші згадки про нього припадають на 1158 р

Петра, оселилися монахи-бенедиктинці, а пізніше тут виросло місто, перші згадки про нього припадають на 1158 р

Мюнхен стояв на перетині жвавих торгових шляхів. Багаті землі, видобуток солі, ремесла давали хороші доходи, а правила до 1918 р - 738 років (європейський рекорд) - освічена династія Віттельсбахів відрізнялася любов'ю до мистецтва.

Про дорогу

Велика частина шляху від Праги до Мюнхена йде по сучасної автомагістралі Via Carolina. Вона пролягає по мальовничих місцях південного заходу Чехії, через Пльзень, гірські масиви Судет і старовинний баварський Регенсбург. За вікном автобуса - баварські Альпи, затишні чистенькі села, пасторальні пейзажі.

Зазвичай екскурсійні автобуси зупиняються в Мюнхені на площі Max-Joseph-Platz.

Знайомство з Мюнхеном

Щорічно в Мюнхен приїжджають більше 3-х млн. Іноземних туристів. У місті доброзичлива атмосфера, тиша, спокій, чистота і комфорт, яких не зустрінеш більше ніде.

Оглядова екскурсія

Пішохідна екскурсія проводиться по Старому місту Мюнхена. Саме тут зосереджено найбільше пам'яток. Знайомство з містом починається на площі Макса Йосипа.

Тут розташовані:

 • Національний театр Мюнхена - головна сцена Баварської Державної Опери. З 1875 р тут проходить міжнародний Мюнхенський оперний фестиваль.
 • Münchner Residenz - Королівська Резиденція - розкішний і величний ансамбль з 10 палаців, оточених парком. Тут жили королі, курфюсти, герцоги з династії Віттельсбахів. У вільний час ви можете повернутися і оглянути відкриті для відвідувань Зал Нібелунгів, ложі Театру Кювільє, Королівську скарбницю.
 • Frauenkirche - Собор Пресвятої Діви Марії - головний кафедральний собор Баварії і найвища будівля міста (99 м). XIV ст., Пізня готика - строгий урочистий інтер'єр, мінімум ліпнини, в крипті поховані члени династії Віттельсбахів.

На площі Odeonsplatz ви побачите:

 • Католицький храм Св. Каетана - Theatinerkirche - з фасадом в стилі рококо та інтер'єром філігранної обробки в стилі пізнього італійського бароко. Його почали будувати 1663 р
 • Feldherrnhalle - Галерею полководця - майже точну копію флорентійської Лоджії Ланці, але замість творів мистецтва в мюнхенській Галереї встановлені бронзові статуї прославлених воєначальників королівської армії.

Його почали будувати 1663 р  Feldherrnhalle - Галерею полководця - майже точну копію флорентійської Лоджії Ланці, але замість творів мистецтва в мюнхенській Галереї встановлені бронзові статуї прославлених воєначальників королівської армії

Головна площа Старого міста - багатолюдна Marienplatz. У Середньовіччі і до XIX в. на цьому місці шумів ринок, влаштовувалися лицарські турніри і свята. Тут дуже багато пам'яток історії та архітектури:

 • Мармурова колона із золотою скульптурою Діви Марії (1652 г.) - знак подяки баварців Святий покровительці з нагоди закінчення епідемії чуми і Тридцятилітньої війни зі шведами.
 • Нова ратуша (1909 г.) - неоготическое будівля з куполами, обробленими мереживний в'яззю і старовинними чудо-годинами. Рівно о 11, 12 і 17 ч. (З грудня по березень - тільки в 12 ч.), Розорюються віконця, і починається ляльковий лицарський турнір. На башті ратуші - одна з кращих оглядових майданчиків на висоті 85 м.

На башті ратуші - одна з кращих оглядових майданчиків на висоті 85 м

 • Стара ратуша (XV ст.) З аскетичним фасадом і Тальбургской вежею - на її 4-х поверхах - Музей іграшок. Вхідний квиток для дітей - 1 євро, для дорослих - 4 євро.
 • Fischbrunnen - Риб'ячий фонтан (1865). Не забудьте кинути в нього монетку на щастя.

Не забудьте кинути в нього монетку на щастя

 • Viktualienmarkt - найвідоміший ринок Мюнхена з часів Середньовіччя під відкритим небом - гастрономічний музей дарів баварської землі.
 • Бронзова статуя Джульєтти - точна копія стоїть під балконом будинку Капулетті у Вероні - подарунок Мюнхенської банку від веронских колег.
 • Peterskirche - Собор Св. Петра, змішання готики, ренесансу, бароко і рококо, а всередині - чудові стельові фрески. З оглядового майданчика дзвіниці відкривається найкращий, за відгуками туристів, вид на Мюнхен.

Що подивитися самостійно

Побачити всі визначні пам'ятки Мюнхена за час оглядової екскурсії з гідом просто нереально. У вільний час можна продовжити знайомство з історичним центром, вибравши те, що вас зацікавить зі значного списку, наведеного нижче:

 • Karlsplatz і Карлові ворота (XIII- XIV ст.).
 • Палац правосуддя (Justizpalast Prielmayerstr, 7) - значний будинок, увінчане скляним куполом з фасадом в стилі необароко.
 • Бронзову статую Баварія, встановлену на лугу Терези, де проходить Октоберфест. В голові пам'ятника влаштований оглядовий майданчик (відкрита з 9 до 18 год з квітня до 15 жовтня, ціна квитка - 3,5 євро).

В голові пам'ятника влаштований оглядовий майданчик (відкрита з 9 до 18 год з квітня до 15 жовтня, ціна квитка - 3,5 євро)

 • Єзуїтську Церква Св. Михайла (Neuhauser Straße, 6) - творіння епохи Відродження. Тут покоїться прах Людвіга II Баварського.
 • Deutsches Museum (Museumsinsel, 1) - найбільший музей науки і техніки. Тут зібрані десятки тисяч експонатів з усіх галузей - від видобутку корисних копалин, транспорту і робототехніки, до атомної фізики і музичних інструментів. Відкритий щодня з 9 до 17 год, ціна квитка - 8,5 євро.

Відкритий щодня з 9 до 17 год, ціна квитка - 8,5 євро

 • Englischer Garten - Англійська сад - один з найбільших міських парків світу. Він починається в центрі міста і тягнеться вздовж річки Ізар на 5,5 км, на території - озера, пивні сади і всі умови для активного і спокійного відпочинку. Головні пам'ятки саду - Китайська вежа і моноптер.
 • Хайденхаузен, розташований на південь від Старого міста. Цей красивий район, який називають паризьким Монмартром, облюбувала творча богема.

У Мюнхені більше сотні художніх музеїв, більшість з них зосереджені в районі площ Konigsplatz - Karolinenplatz. Найбільш відвідувані - три картинні галереї на вулиці Barerstrabe:

 • Alte Pinakothek - Стара пінакотека - заснована в 1836 р Тут виставлені шедеври XIV-XVIII ст. - Брейгель і Кранах, Ван Дейк, Рубенс, Тіціан, Ремрандт і Хальс, Ботічеллі, Рафаель, Леонардо да Вінчі, Веласкес, баварець Дюрер.

- Брейгель і Кранах, Ван Дейк, Рубенс, Тіціан, Ремрандт і Хальс, Ботічеллі, Рафаель, Леонардо да Вінчі, Веласкес, баварець Дюрер

 • Neue Pinakothek - Нова пінакотека - зібрання полотен художників кінця XIX - початку XX ст. всіх напрямків - Ренуар, Моне і Дега, Гоген і Ван Гог, Пікассо, Клімт, Майоль.
 • Пінакотека сучасного мистецтва - експозиція творів XX і XXI ст. - живопис, графіка, дизайн, архітектура.

Якщо часу достатньо, можна з площі Карлсплац проїхатися на трамваях №№ 16 або 17 до зупинки Schloss Nymfemburg і ​​відвідати розташовані в межах видимості один від одного:

 • Nymphenburg Palace (1674 г.) - дивовижної краси величезний палацово-парковий комплекс - прекрасні будівлі з пишним внутрішнім оздобленням, парк з фонтанами, альтанками, скульптурою, озерами, ботанічним садом. Зараз в лівому крилі замку - резиденція принца з династії Віттельсбахів, а для відвідування відкриті Кам'яний зал, Галерея красунь, Музей карет, Музей порцеляни, колишні королівські покої, каплиця. Палацовий комплекс відкритий з 9 до 18 год., Вхід в парк вільний, квиток на відвідування всіх об'єктів - 11,5 євро, окремо в музеї - 4-6 євро.
 • Середньовічну церква Св. Іоанна Непомука - Азамкірхе - краща культова споруда в стилі пізнього бароко. Примітна фресками і акустикою - звук органу чути за кілька вулиць.
 • Олімпійський парк. З вежі грандіозного спортивного комплексу висотою 290 можна побачити Мюнхен з усіма околицями.

З вежі грандіозного спортивного комплексу висотою 290 можна побачити Мюнхен з усіма околицями

Сергєєви:

«Дуже задоволені, що взяли тур. Організація відмінна - ніякої суєти і накладок, екскурсовод був чудовий. Завжди готова була допомогти порадами і відповідала на всі питання ».

де поїсти

У Мюнхені, особливо в центрі, є ресторани всіх кухонь світу і дуже багато колоритних баварських ресторанчиків, з домашньою атмосферою і традиційними місцевими «разносолами»: ситними юшки айнтопф , Леберкнёдель, Пфанкюхен, різноманітними ковбасами, сосисками, копченостями, свинячий рулькой з тушкованою кислою капустою , штруделем з ванільним соусом, баварським кремом, тортом Агнесс Бернауер.

Відмінні обіди і вечері - в ресторанах Donisl і Ratskeller на Марієнплац , Але цікавіше сходити в одну з популярних пивних - годують там смачно і подають кращі сорти пива:

 • Augustiner Bräu - найстаріший пивний будинок Мюнхена (1326 г.), недалеко від Карлових воріт і Центрального вокзалу.

), недалеко від Карлових воріт і Центрального вокзалу

 • Hirschgarten на 8 тисяч відвідувачів, по сусідству з Палацом Нимфенбург.
 • Biergarten Chinesischer Turm - пивний сад в Англійському саду, у Китайської вежі.
 • Biergarten am Viktualienmarkt - на території ринку Віктуалієнмаркт.

Марков І.В .:

«Обідали в кращому пивному ресторані Хофбройхаус на Platzl 9 . Сюди заходили Моцарт, Ленін і Крупська, Горбачов, Луї Армстронг. Там 3 зали, в головному грає оркестр і є сейф з іменними кружками завсідників - їх передають у спадок. Ми сіли в саду під каштанами. Замовляли темне пиво, закуски і баварські ковбаски . Рекомендую - дуже колоритне місце, офіціанти привітні, обслуговують моментально, затишно і дуже смачно ».

Рекомендую - дуже колоритне місце, офіціанти привітні, обслуговують моментально, затишно і дуже смачно »

Про покупки і сувенірах

Кращий шопінг в Мюнхені - в районах Карлсплац, Марієнплац і Одеонплац. На вулицях Kaufingerstraße і Neuhauserstraße, Sendlinger Straße розташовані більш демократичні торговельні заклади, на Maximilianstraße і Theatinerstraße - елітні дизайнерські й ювелірні бутіки, шикарні будинки моди.

У центрі є кілька спеціалізованих сувенірних магазинів з широким асортиментом - Herrmann, Maz Krug, Wallach. Дрібниці - тарілочки, магніти, брелоки - вигідніше купувати на Karlsplatz і Marienplatz - тут найдоступніші ціни.

Дрібниці - тарілочки, магніти, брелоки - вигідніше купувати на Karlsplatz і Marienplatz - тут найдоступніші ціни

Сувеніри з Мюнхена:

 • Пивні кухлі і стакани - скляні, кришталеві, глиняні, з інкрустацією під старовину, сучасного дизайну. Дерев'яні іграшки-лускунчики.
 • шнапс, трав'яний лікер Егермейстер , Мозельськіє вина.
 • Цукерки з праліне і фігурки з марципану у вигляді квітів, тварин, казкових персонажів.
 • Крендель Брецель .
 • Національні баварські костюми - шкіряні шорти до колін, білосніжні сорочки, тірольські капелюхи, костюми для дівчат.
 • Олов'яні мініатюри - дитячі фігурки, тварини і птахи, квіти, сердечка з емалевими вставками.
 • Біжутерія та прикраси зі срібла відмінної якості та дизайну.
 • Косметика відомих марок Nivea, Essence, Schwarzkopf.
 • вантажні Мейсенським порцелянові статуетки і дерев'яні фігурки Oberammergau, гобелени, інкрустовані попільнички і портсигари, сувенірні мисливські ножі, музичні шкатулки.

Замки «Лебединого короля»

Саме привабливе для більшості туристів в Баварії - знамениті замки Баварії, побудовані королем Людвігом II Баварським. А починається другий день екскурсійного туру з відвідування альпійського села.

Пішохідна екскурсія по Обераммергау

Oberammergau - старовинне село, примітна живуть тут майстерними майстрами різьби по дереву. Це ремесло збереглося з часів Середньовіччя. Сільські будинки прикрашені настінним розписом - Люфтмалерай.

На барвистих розписних фасадах - біблійні і казкові сюжети, сценки селянського побуту.

замок Ліндерхоф

Linderhof - Липовий двір - розташований в долині Граасвангталь на 8 км на захід від Обераммергау. Людвіг II Баварський проводив тут багато часу, часто в компанії Вагнера.

Вражаюче розкішний замок часто називають другим Версалем - позолота, прикраси з порцеляни, шикарні гобелени і статуї. Для відвідування відкрито 10 приміщень - Музична і Дзеркальна кімнати, зал для аудієнцій, королівська спальня, рожевий кабінет, їдальня.

Для відвідування відкрито 10 приміщень - Музична і Дзеркальна кімнати, зал для аудієнцій, королівська спальня, рожевий кабінет, їдальня

Екскурсія триває 40-45 хвилин, після чого туристам надається час прогулятися по величезному парку і подивитися Мавританський кіоск із знаменитим «павичевим троном», Марокканський будинок, фонтан Нептуна і перлину парку - грот Венери - рукотворну печеру зі штучним озером. Тут влаштовувалися королівські прийоми і постановки оперних спектаклів.

Нойшванштайн

Neuschwanstein - грандіозний і романтичний замок, що став прототипом діснеївського Замку Сплячої Красуні, і, мабуть, найпривабливіша пам'ятка Баварії. Він розташований майже на кордоні з Австрією в долині Швангау поруч з озерами Alpsee і Schwansee (Лебедине, яке надихнуло П.І. Чайковського на створення однойменного балету).

Архітектурний стиль, в якому збудований замок, називають музикою, застиглою в камені, він оформлений за мотивами німецьких легенд і вагнерівських опер.

Туристичні автобуси зупиняється в долині, у екскурсійного центру Hohenschwangau. Звідси видно два замки - родове гніздо Людвіга II - Хоеншвангау, а навпаки - його дітище Нойшванштайн.

Піднятися до замку можна на автобусі, на кінному екіпажі або пішки по одній з двох доріг. Нижня веде до входу в замок, верхня - до моста, перекинутого на висоті 92 м над ущелиною Пеллатом і величезним водоспадом.

Екскурсовод замку проводить туристів по Лицарським палатам, трон залу, в якому все нагадує константинопольську Айя Софію, Залу Сигурда, Залу Пєвцов, особистим покоїв короля, палацової кухні, оснащеної духовими шафами, автоматичними вертелами, проточною водою.

Олена:

«За відгуками знали, що кращі види на замок - з панорамного моста. Тому відстояли чергу на автобус, який довозить до містка Марії, він вузенький, гойдається, але фото зробили чудові.

Враження про Нойшванштайні і його околицях стали найсильнішими в цій поїздці. Все побачене запам'ятати неможливо - за 40 хвилин подивилися 12 приміщень, і вийшли в шоці від краси і запаморочливої ​​розкоші. З оглядових майданчиків помилувалися видами на озера і Хоеншвангау ».

Відмінна екскурсія, згодні? З Праги можна з'їздити і в Дрезден , Берлін, Будапешт, Відень , Зальцбург і навіть в Париж. Але про це - в наступних статтях.

Автор: Любов Гладкова

Замовити екскурсію з Праги до Мюнхена за € 125 →


Ми підібрали для вас цікаві екскурсії

Вам сподобалася стаття?

Підпишіться на оновлення нашого сайту і ви будете отримувати їх електронною поштою.
Також ви можете вступити в наші групи в соціальних мережах: ВКонтакте , Facebook , Однокласники , Google+ і Twitter .
Ну, і не забувайте ставити нам лайки, клікаючи на кнопках зліва.

Відмінна екскурсія, згодні?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.