Навигация
Реклама
Реклама

міста Німеччини

Браденбургскіе ворота, Берлін, Німеччина Браденбургскіе ворота, Берлін, Німеччина. Фото: Shutterstock

Німеччина (Федеративна Республіка Німеччина, ФРН) - держава в Центральній Європі. Межує з Данією, Польщею, Чехією, Австрією, Швейцарією, Францією, Люксембургом, Бельгією та Нідерландами. На півночі має вихід до Північного і Балтійського морів.
Столиця - місто Берлін. Німеччина є федерацією, до складу якої входить 16 автономних земель.
Більшість німців - християни. Третина населення - католики, ще третина - лютерани. Невелика частина віруючих сповідує православ'я і іслам. Приблизно 30 відсотків жителів Німеччини вважають себе атеїстами.
Федеральний прапор був затверджений в 1949 році. Офіційне його опис таке: «Прапор складається з трьох рівних по ширині горизонтальних смуг: зверху чорна, в середині червона, внизу золотого кольору».
Герб ФРН є жовто-золотий щит із зображенням чорного орла з головою, оберненою вправо, і розпростертими крилами.

Герб ФРН є жовто-золотий щит із зображенням чорного орла з головою, оберненою вправо, і розпростертими крилами

Рейхстаг. Фото: Shutterstock

Неофіційними святами

Німеччини вже давно вважаються пиво і присвячений йому свято - Октоберфест.
У той же час в країні безліч інших визначних пам'яток, які розосереджені по всій країні - від широко відомих Берліна, Мюнхена, Дрездена, Кельна до менш знаменитих, але вельми цікавих містечок Наумбурга, Байройта, Віттенберга.
Німеччини вже давно вважаються пиво і присвячений йому свято - Октоберфест

Октоберфест. Фото: Shutterstock

Всього в Німеччині налічується більше 4500 музеїв, серед яких безліч музеїв-замків і музеїв-палаців (найвідоміший з них - Сан-Сусі в Потсдамі).
Німецька туристична асоціація періодично публікує статистичні дані про найбільш відвідуваних визначних пам'ятках Німеччини. Згідно з цією інформацією, найбільшою популярністю у гостей країни користується Кельнський собор. Друге і третє місця займають Рейхстаг в Берліні і пивна «Хофбройхаус» в Мюнхені.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.