Навигация
Реклама
Реклама

Мюнхен і замок Нойшванштайн

 1. Дякуємо!

Відправлення: 16.06

Вартість: 205 €

Кількість днів: 6

транспорт:


Відчуй традиційна гостинність баварців - незабутній тур до Німеччини.

 • Один з найвідоміших міст Баварії - Мюнхен.
 • Захоплююча прогулянка по прекрасній Відні.
 • Незабутня поїздка в одне з найкрасивіших міст Європи - Зальцбург.
 • Відвідування "замку-казки" Нойшванштайн.
 • Цікаві подорожі в два угорських міста - Будапешт і Сентендре.

І подарунок від фірми:

 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

До виїзду залишилось ...

дорослі

Діти до 16 років

Більше 6 тижнів

205 €

195 €

Більше 5 тижнів

210 €

200 €

Більше 4 тижнів

220 €

210 €

Менше 4 тижнів

225 €

215 €

На виїзди в червні, липні і серпні діє сезонна доплата 15 €.

Гарантований аванс на факультативні програми - 20 €

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1. Львів - Долина Красунь

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.

8:30 - виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. "Далекі гори відкривали одна за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в той момент, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залити світ". Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

14:00 - виїзд з Чопа. Проходження кордону. Переїзд по території Угорщини.
Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає справжній угорський гуляш та дегустація єгерських вин (10 €)!
Поселення в транзитний готель.

День 2. Будапешт

Сніданок. 9:00 - оглядова екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю". Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці - площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури - це Будапешт! Вільний час.

Рекомендуємо екскурсію в Сентендре (15 €). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю. Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу - живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно - музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

Чудовим завершенням дня для Тебе стане програма «Будапешт в ілюмінації" - прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15 €). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом - панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Ночівля.

День 3. Зальцбург

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Зальцбург. Рекомендуємо оглядову екскурсію по місту (10 €). Це воістину одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією. Зальцбург - це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і вражає своєю красою. Це місто-курорт невеликих розмірів. Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург - символ міста, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир бенедиктинців, будинок-музей Моцарта - тут завжди звучить Його геніальна музика.

Вільний час.
Переїзд в Мюнхен.
Поселення в готель близько Мюнхена. Ночівля.

День 4. Мюнхен

Сніданок. Переїзд в Мюнхен. Оглядова екскурсія по Мюнхену. Мюнхен - це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками (Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція ...) та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати вражаючу Мюнхенську резиденцію (20 € дорослі, 15 € діти до 18 років). Протягом семи століть Виттельсбахи, правителі Баварії, будували, прикрашали і поповнювали свою столичну резиденцію. Кожен герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, прекрасні зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр - ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

Рекомендуємо поїздку в "замок-казку" Нойшванштайн (35 €). "На високій скелі, де на тлі небес у глибокій хащі розрісся чорніючий ліс, де серед тиші водоспад лише шумить, Білий замок, як лебідь, над лісом стоїть". Гордий і стрункий - мрія, втілена в камені, «замок-казка" підноситься серед засніжених вершин баварських Альп. Він засліплює своєю величчю, блиском і живописом, вражає сяйвом символічних і містичних знаків. "Королівське вогнище мистецтв", де ніколи не гриміла зброя і не стріляли гармати, а завжди звучала прекрасна музика й оживали герої давніх легенд, міфів і персонажі знаменитих опер Вагнера ... Повернення в Мюнхен.
Повернення в готель та ночівля.

День 5. Мюнхен - Відень

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до столиці Австрії - Відня.
Вільний час.

15:00 - Рекомендуємо ознайомитися з містом під час екскурсії "Віденська симфонія" (15 €). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах - і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста. Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінгштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Скарбниця Габсбургів (20 € дорослі, 10 € діти до 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена ​​коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів - Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця захоплює своєю красою і багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети і падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство і розкіш.

Вільний час.
18:30 - нічний переїзд в Україну.

День 6. Львів

Прибуття до Львова (в обід, близько 13:00). Подарунок від фірми - пішохідна екскурсія «Львів - королівське місто». Прекрасний завершальний акорд туру! І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львівських кав'ярень та переконайся - у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в "Кондитерської" або "Вероніці". Одним словом - залишайтесь у Львові!

Подарунок від фірми:

 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелях 3 *, сніданки;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії за програмою.

У вартість туру не входить:

 • Вхідні білети;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру;
 • гарантований аванс на факультативні програми - 20 €;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • доплата за одномісне розміщення.

Додаткові послуги:

 • Бонус 10% на екскурсійний пакет. Дає можливість отримати екскурсії на 10% більше від вартості екскурсійного пакету. Наприклад, екскурсійний пакет вартістю 50 € дає можливість отримати екскурсії на суму 55 €. Екскурсійний пакет буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.
 • Гарантія від невиїзду. Звільняє від сплати штрафних санкцій за умови письмової відмови від туру не пізніше, ніж за 24 години до його початку. Ця послуга доступна для замовлення тільки при замовленні туру - 10 €
 • Доплата за місце в першій половині автобуса з 1-го по 16-е - 10 €. У всіх автобусах розташування місць з 1-го по 16-е відносно напрямку руху автобуса однакове:

місця 1, 5, 9, 13 - зліва біля вікна
місця 2, 6, 10, 14 - зліва біля проходу
місця 3 *, 7, 11, 15 - справа біля проходу
місця 4 *, 8, 12, 16 - справа біля вікна
* - службові місця.
Призначення місць проводиться послідовно.

 • Доплата за номер місця на вибір. Призначення місць в автобусі для туристів відбувається послідовно, наприклад:

спочатку 5-е, потім 6-е і так далі
спочатку 17-е, потім 18-е і так далі.
За бажанням можна придбати місце з конкретним номером з числа вільних - 10 €

 • Доплата за додаткове місце в автобусі біля себе. Чудовий вибір, щоб отримати більше комфорту від автобусних переїздів - 55 €.

Примітки:
На виїзди в червні, липні і серпні діє сезонна доплата 15 €.
Доплата за одномісне розміщення - 20 € / ніч. Туристи, які подорожують одні і не замовили одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко.
Гарантований аванс на факультативні програми - 20 €. Гарантований аванс введений: в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором більшої кількості гарантованих факультативів за найнижчими цінами на туристичному ринку; для запобігання використанню турів з метою банального "прокатування" віз.
Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-факультативної програми. У разі незаказа жодної факультативної програми сума авансу; не повертається.
У вартість надання візової підтримки входить: консультування замовника з візових питань; перевірка документів заявника; переклад необхідних документів для подачі, якщо цього вимагає консульство; підготовка необхідних документів заявника для подачі.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 20 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

×

Дякуємо!

Ваш запит відправлено туроператору «имедж Тревел». З Вами зв'яжеться менеджер протягом робочого дня.

Нагуляли апетит?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.