Навигация
Реклама
Реклама

Топ-7 баварських замків

27 березня 2018

Замки Баварії, які можо побачити в наших турах.

Баварія - найбільш розвинений і багатий регіон Німеччини. Багатством можуть похвалитися не тільки жителі, а й історія цього регіону. Багато в чому завдяки цьому, майже вся територія Баварії усипана замками. Вони побудовані в різні століття, з різними цілями, в різних стилях. Об'єднує їх одне - чарівна краса і захоплююча атмосфера.

Розвинена туристична інфраструктура сприяє тому, що мандрівники з усього світу із задоволенням оглядають величні замки і дізнаються безліч дивовижних легенд.

Знайомимо вас з найцікавішими на наш взглядбаварскімі замками:

1. Замок Нойшванштайн

У Баварських Альпах, недалеко від міста Фюссен, на високому пагорбі, над глибоким похмурим ущелиною, височить надзвичайно легке ефемерне споруда, як би ширяють у повітрі У Баварських Альпах, недалеко від міста Фюссен, на високому пагорбі, над глибоким похмурим ущелиною, височить надзвичайно легке ефемерне споруда, як би ширяють у повітрі. Дивлячись на нього, мимоволі виникне відчуття, що це міраж, ви потрапили в казку. Така краса не може бути реальністю. Поруч два гірських озера: Альпійське і Лебедине. Цей міраж і є знаменитий замок Нойшванштайн. Один з найпопулярніших і відвідуваних пам'яток Німеччини і Європи.

Місцевість, де розташований Нойшванштайн, виглядає також казково, як і сам замок. Замок розташований в найкрасивішому куточку Баварських Альп на високому пагорбі, на тлі величного гірського пейзажу. З висоти пагорба і з вікон замку відкривається вид на долину Хоеншвангау.

У внутрішньому дворі замку розташований прекрасний сад. У ньому навіть є штучна печера.

Відвідування «Лебединого замку» - відмінний вибір для мандрівників, які шукають краси і романтики.

2. замок Марієнбург

Замок Марієнбург - резиденція найстарішого німецького аристократичного роду Романових Замок Марієнбург - резиденція найстарішого німецького аристократичного роду Романових. Він розташований всього в 20 кілометрах від Ганновера. Замок так і не був закінчений, так як під час останньої фази будівництва замку королівство Ганновер було анексована прусською армією.

Незважаючи на те, що замок не був закінчений, він по праву змагається зі знаменитим замком Нойшванштайн. Неоготичний замок був побудований за проектом німецького архітектора Конрада Вільгельма Хазе в 1857-1867 рр. Внутрішнім оформленням замку займався учень Хазе Едвін Опплер. Замок був подарунком Ганноверського короля Георга V своїй дружині Марі і замислювався як літня резиденція королівської сім'ї.

Замок вражає уяву своєю багатою внутрішньою обробкою. Дерев'яні панелі з цінних порід дерева, меблі, картини та багато особистих предметів королеви Марі. Чудовий плитковий підлогу нагадує витканий килим. В середині холу виставлена ​​пробкова модель замку.

Замок Марієнбург височить на пагорбі, серед зелених дерев і полів. З найвищих веж замку відкриваються казкові пейзажі.

З найвищих веж замку відкриваються казкові пейзажі

3. замок Хоеншвангау

Замок Хоеншвангау розташований неподалік від містечка Фюссен, в Баварії, і практично поруч з відомим «лебединим замком» Нойшванштайн Замок Хоеншвангау розташований неподалік від містечка Фюссен, в Баварії, і практично поруч з відомим «лебединим замком» Нойшванштайн. Як і «лебединий замок», Хоеншвангау пов'язаний з ім'ям останнього романтика короля-лицаря Людвіга II Баварського.

Хоеншвангау побудований на руїнах фортеці Шванштайн (нім. Schwanstein), згадка про яку можна знайти в багатьох історичних хроніках ще XII століття. За однією з версій, Шванштайном спочатку володів німецький княжий рід Романових. Потім він перейшов до лицарів роду Швангау.

Замок побудований в неоготичному стилі, з декоративними оборонними вежами, декількома гостроверхими вежами і балконами. Замок пофарбований в яскраво-жовтий сонячний колір, що надає йому якоїсь життєрадісності.

У цьому замку провів своє дитинство майбутній король Людвіг II. Замок багато в чому вплинув на все його життя. Стіни замку прикрашали сцени з середньовічних легенд, в тому числі і сказання про Лебединому лицаря Лоенгріна. У такій обстановці, в оточенні лицарських легенд і лебедів жив юний кронпринц Людвіг. Тут стали прокидатися його романтичні фантазії, з'явилися перші задумки про будівництво своїх замків.

Нині замок як і раніше належить членам Королівського дому Баварії - сім'ї Виттельсбах. З 1913 р він має статус музею і відкритий для відвідування. Так що кожен бажаючий може помилуватися інтер'єром замку і спробувати зрозуміти, що ж зробило Людвіга II лебединим королем.

4. палац Херренкімзеє

Палац Херренкімзеє - найбільший з королівських баварських замків, розташований на острові Херренінзель на озері Кімзее, найбільшому озері Баварії Палац Херренкімзеє - найбільший з королівських баварських замків, розташований на острові Херренінзель на озері Кімзее, найбільшому озері Баварії. До Мюнхена - найближчого великого туристичного міста всього 60 кілометрів.

За грандіозного задуму Людвіга II цей палац повинен був стати майже точною копією палацу його кумира і тезки французького короля Людовика XIV. Палац Херренхімзее став останнім самим розкішним і дорогим з його замків. Будівництво тривало три роки, але король помер так і не дочекавшись завершення будівництва, хоча найважливіші приміщення і палацовий парк були повністю добудовані ще при ньому. Багато з незавершених частин комплексу після смерті Людвіга II були знесені.

Перед замком розташований величний парк в стилі бароко, створений за планами Карла фон Еффнера, який в точності копіює сади Версальського замку. Липові алеї, висаджені на схід і захід від замку, спускаються до берега озера, створюючи тінистий терренкур. У підніжжя головної балюстради розбитий великий французький парк вільного планування з квітковими клумбами, доріжками з гравію і яскравими килимами з паркових насаджень. Серед живоплотів, оздоблюють клумби, підносяться два мармурових фонтану, кожен з яких архітектор прикрасив фігурами Діани і Венери, Афродіти і Флори.

Залишається тільки гадати, наскільки величним став би Херренкімзеє, якби будівництво довели до кінця. І наостанок, цікавий факт - у всьому палаці немає жодного портрета самого Людвіга II, зате можна бачити копії знаходяться в Версалі портретів Людовика XIV.

5. замок Ліндерхоф

У красивій долині на півдні Баварії, в 8 км від альпійської села Обераммергау, в оточенні чудового парку з сотнею барвистих алей і позолочених скульптур, знаходиться витончений замок Ліндерхоф У красивій долині на півдні Баварії, в 8 км від альпійської села Обераммергау, в оточенні чудового парку з сотнею барвистих алей і позолочених скульптур, знаходиться витончений замок Ліндерхоф. Це один з казкових палаців Людвіга II. Знаменитий баварський король побудував три прекрасних замку: Нойшванштайн, Херренкімзеє і Ліндерхоф, але тільки цей замок був закінчений за його життя.

Замок Ліндерхоф переносить в іншу реальність. В фантастичний світ баварського ідеаліста і мрійника. Комплекс з безлічі будівель різних стилів і епох з перших кроків вражає розкішшю, блиском і вишуканістю в найдрібніших деталях. Пишність бароко і розкіш рококо в мармурі, картинах і гобеленах в поєднанні з надлишком позолоти і дзеркал. Тут все дуже: занадто багато позолоти, занадто багато розпису, вишивок і гобеленів, дзеркал і інших красивих деталей для невибагливого очі недосвідченого глядача.

Сади, що оточують замок Ліндерхоф, вважаються одними з найкрасивіших творінь в історії ландшафтного дизайну. Парк площею 50 гектарів поєднує елементи італійського Ренесансу і англійського саду з безліччю алегоричних скульптур, фонтанів і басейнів, увінчаних круглим храмом зі статуєю Венери. Тут як і раніше росте 300-річна липа, що дала назву маєтку. Linderhof в перекладі означає "Липовий двір".

6. Палацовий комплекс Виттельсбахов

Палацовий комплекс Виттельсбахов вважається однією з головних визначних пам'яток Мюнхена Палацовий комплекс Виттельсбахов вважається однією з головних визначних пам'яток Мюнхена. Це величезний палацовий комплекс з внутрішніми дворами в центрі міста, історична резиденція герцогів, курфюрстів і королів Баварії з династії Віттельсбахів. Він включає в себе будівлі від Середньовіччя до XIX століття, в яких знайшли відображення всі художні стилі цих років: ренесанс, бароко, рококо і класицизм.

Комплекс будівель охоплює десять внутрішніх дворів і підрозділяється на три основні комплекси: королівські покої, Стара резиденція і святкової зали.

На особливу увагу заслуговує Віттельбахская скарбниця. Вона була створена герцогом Альбрехтом V в 1565 році і постійно розширювалася при його наступників. За тисячолітню історію Виттельсбахов були накопичені незліченні скарби: дорогоцінна зброя, корони, знаки королівського гідності, коштовності, прикраси і т. Д. Зараз все це можна побачити в скарбниці Мюнхенської резиденції, яка виділена в окремий музей. Найважливішими експонатами Скарбниці є корони баварського короля і королеви, корона англійської королеви Анни Чеської (Богемської), дружини англійського короля Річарда II, перлова діадема Терези Баварської, дружини Людвіга I, корона святий Кунігунди (початок XI ст.) І статуя святого Георгія.

7. Палац Резіденцпалац. Вюрцбург

Резиденція архієпископа в Вюрцбурзі - видатний зразок барочного палацу унікальною стилістичної чистоти і одночасно сама незвичайна споруда в стилі бароко на території Німеччини Резиденція архієпископа в Вюрцбурзі - видатний зразок барочного палацу унікальною стилістичної чистоти і одночасно сама незвичайна споруда в стилі бароко на території Німеччини. Резиденція була побудована в 1740-1770 роках, а в 1765-1780 роках навколо неї був розбитий розкішний парк. На сьогоднішній день вона вважається одним з найбільш значних палацових ансамблів в стилі бароко і була визнана ЮНЕСКО пам'ятником світової культурної спадщини людства.

Загальна композиція Вюрцбургского замку багато в чому зобов'язана Версалю. Найбільший інтерес в резиденції представляють інтер'єри, створені за участю великого італійського живописця Джованні Батіста Тьєполо. Для відвідування в палаці відкриті в цілому більше 40 приміщень, які представляють увазі відвідувачів велике зібрання меблів, тканих килимів, картин та інших творів мистецтва 18-го століття.

Навколо Палацу-резиденції був розкинуть розкішний так званий рекулярний французький бароковий парк. Регулярний французький парк відрізняється від інших геометрично правильними формами клумб. Палацовий парк складається з кількох практично самостійних частин, - Східного саду і Південного саду c ландшафтної частиною, а також Кухонного саду і Оранжереї.

Замки Баварії - особливий казковий світ. Тут оживаю легенди про королів і королев, лицарів і драконів, і, звичайно, про кохання, вірності і зради. Особисто розглянути і дізнатися більше про вищеназваних замках запрошуємо в наші тури.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями:

Сподобалася стаття?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.