Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок на озерах Німеччини - Німеччина - Туристична компанія Лигатура Тревел

Якщо Ви любите відпочивати влітку біля водойми, вибирайте відпочинок на озерах Німеччини

Якщо Ви любите відпочивати влітку біля водойми, вибирайте відпочинок на озерах Німеччини. Тут відмінно проведуть час найрізноманітніші категорії туристів: і сім'ї з дітьми, і літні мандрівники, і люди, у яких є проблеми зі здоров'ям. Для проживання можна вибрати готелі та апартаменти на будь-який смак. Вода в озерах настільки чиста, що може вважатися питною. При великих готелях є свої пляжі, послуги яких є безкоштовними для постояльців. Відвідування муніципальних пляжів на берегах озер коштує близько 3 євро.

Найпопулярніше у російських туристів озеро Німеччини - Тегернзее (Tegernsee) . Тут можна оселитися в тому числі і в п'ятизіркових готелях. Гостям запропонують різноманітні можливості активного відпочинку, а також екскурсії в що знаходяться неподалік замки Баварії, місто Мюнхен, парк Леголенд або на курорт Гарміш. Найпопулярніше у російських туристів озеро Німеччини -   Тегернзее (Tegernsee)

озеро Хімзее (Chiemsee) , Також розташоване на півдні Німеччини, привертає відпочиваючих декількома насипними піщаними пляжами, за що отримало назву "Баварське море". Навколо озера прокладено безліч маршрутів для піших, велосипедних і кінних прогулянок. На березі Хімзее є аквапарк.

озеро Кенігсзее (Königssee) знаходиться неподалік від бальнеологічного курорту Бад-Рейхенхалль. Тут туристи можуть поєднати активний відпочинок на свіжому повітрі з поїздками в термальні центри та клініки. У числі особливих пропозицій на озері Кенінгсзее - водна екскурсія "В гонитві за луною": за допомогою баварського горна туристи намагаються викликати протяжне відлуння.

Пальми, смарагдово-зелена вода, південні рослини, середземноморський клімат? Так, ви не помилилися - ви перебуваєте на Боденському озері (Bodensee) , Пальми, смарагдово-зелена вода, південні рослини, середземноморський клімат з берегів якого відкривається захоплююча альпійська панорама. Три острова Боденського озера становлять великий інтерес і рекомендуються до відвідування. «Квітковий острів» Майнау (Mainau) отримав своє прізвисько завдяки своїм чудовим квітучим паркам. На острові Райхенау (Reichenau), включеному до Списку об'єктів Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, можна відвідати будівлі монастиря, в період з 800 по 1200 рр. грав ключову роль у формуванні європейської культури. А по кривих вуличках і маленьких магазинчиках міста на острові Ліндау надзвичайно приємно просто побродити.

На берегах Боденського озера розташовані також найцікавіші міста: романтичний містечко Меерсбург (Meersburg) зі старовинними будівлями і кривими вуличками, виставковий і економічний центр Фридрихсхафен, знаменитий своїм музеєм дирижаблів і красивою барокової церквою, університетське місто Kонстанц із середньовічним історичним центром. Останній є також хорошою вихідною точкою для знайомства з регіоном навколо Боденського озера, верхів'ями Рейну та іншими пам'ятками. На берегах Боденського озера розташовані також найцікавіші міста: романтичний містечко Меерсбург (Meersburg) зі старовинними будівлями і кривими вуличками, виставковий і економічний центр Фридрихсхафен, знаменитий своїм музеєм дирижаблів і красивою барокової церквою, університетське місто Kонстанц із середньовічним історичним центром

Шанувальники серфінгу, дайвінгу і парусного спорту високо оцінять водну систему з п'яти озер навколо містечка Штарнберг (Starnberg) . Загальна протяжність озерних берегів водної системи становить 100 км. П'ять озер - це Штарнбергерзєє (Starnberger See), Аммерзее (Ammersee), Весслінгерзее (Weßlinger See), Пілзензее (Pilsensee) і Вёртзее (Wörthsee).

Штарнберзьке озеро і озеро Аммерзее користуються популярністю в якості модних курортів і центрів спортивного відпочинку, на їх берегах розташовані численні ресторани і кафе. Решта три озера - Вёртзее, Пільзензее і ВайслінгерЗее - представляють собою ідилічні куточки, де можна відпочити на природі далеко від повсякденної суєти.

По озеру Форггензее (Forggensee) від Фюсена (Füssen) курсують два пасажирських теплохода. З озера відкривається чудовий вид на гірські ланцюги Альп, всесвітньо відомий замок Нойшванштайн (Neuschwanstein) і палац Хоеншвангау (Hohenschwangau).

Пальми, смарагдово-зелена вода, південні рослини, середземноморський клімат?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.