Навигация
Реклама
Реклама

замок Ліндерхоф

 1. Екстер'єр
 2. інтер'єри
 3. Паркові будівлі Линдерхоф
 4. Марокканський будинок
 5. мавританський павільйон
 6. Хатина Хундінга
 7. Королівський будинок
 8. Грот Венери
 9. Інформація для відвідувачів Linderhof Palace

Замок Ліндерхоф (нім. Schloss Linderhof) - королівська резиденція Людвіга II, розташована посеред Альпійських гір. Це найменший з трьох палаців баварського короля, і єдиний, який був добудований при його житті.

У 1864 році у Людвіга II народився задум побудувати королівську садибу як місце для усамітнення. Після відвідин Версаля в 1867 році, надихнувшись палацом Людовика XIV, король розробив перші будівельні проекти. Через пару років він придбав володіння навколо Ліндерхоф, де знаходився мисливський будинок його батька Максиміліана II. Будівництво велося з 1869 по 1886 рік під керівництвом придворного архітектора Георга фон Дольмана. Будівельники і скульптори неодноразово їздили до Франції для детального вивчення Версальського палацу. Тому королівська резиденція Линдерхоф до найдрібніших деталей підкреслює елегантну французьку розкіш, хоч і дуже поступається Версалю в розмірах. В цілому на будівництво та оздоблення інтер'єрів було витрачено 4 326 000 євро в перекладі на сучасні гроші.

Екстер'єр

На особливу увагу заслуговує екстер'єр палацу, виконаний в перехідному стилі від бароко до рококо. Фасад будівлі прикрашений гербом Баварії, маленькими купідончиків і скульптурами персонажів з давньогрецької міфології. Над цим скульптурним ансамблем височить статуя Атланта, який тримає на плечах небесне склепіння.

інтер'єри

На порівняно невеликій площі палацу симетрично розташовані 10 кімнат. Всі вони багато декоровані в стилі бароко. Багато що в палаці пов'язано з Людовіком XVI, чий замок так надихнув Людвіга II. Тут можна побачити портрети, статуї і бюсти французького короля.

Найбільшою кімнатою замку Ліндерхоф є спальня, розкішно оформлена позолотою в поєднанні з синім текстилем. Частина спальні обрамлена різьблений балюстрадою, в центрі якої знаходиться величезне ліжко. Над дверима намальовані сцени з життя французького двору.

Не менш пишні і інші зали: Дзеркальний, Обідня, Прийомний, Східний гобеленовий і Західний гобеленовий. Всі інтер'єри оформлені з королівською розкішшю - кругом позолота, різьблення по дереву, ліпнина, гобелени, картини і дзеркала.

Просторі зали палацу з'єднуються невеликими прохідними кабінетами: Жовтим, бузкові, рожеві і Блакитним.

Паркові будівлі Линдерхоф

Чудовий парк Линдерхоф, спроектований Карлом фон Еффнером між 1872 і 1880 роками, зливається з красивими гірськими пейзажами.

З північного боку замку на крутих схилах викладений каскад з тридцяти мармурових сходинок. Знизу штучного водоспаду знаходиться фонтан Нептуна, а зверху - Музичний павільйон.

У центральній частині парку знаходиться великий басейн з позолоченою фонтанної групою «Flora und Putten». Подивитися на 25-метрову водний струмінь фонтану можна кожні півгодини.

Південна сторона парку представлена ​​трирівневої терасою, увінчаною круглим грецьким храмом, в якому розташована мармурова статуя Венери.

Марокканський будинок

Марокканський будинок був придбаний за замовленням Людвіга II на Паризькій всесвітній ярмарку в 1878 році, де він був частиною більш великого східного ансамблю. Будинок, обставлений багатими тканинами і килимами, використовувався королем для читання.

мавританський павільйон

Мавританський павільйон був спроектований архітектором Карлом фон Дибича як прусського вкладу на Паризькій всесвітній ярмарку 1867 року. Через 20 років будівлю придбав Людвіг II для палацового парку Ліндерхоф. Мавританський павільйон був перероблений відповідно до побажань короля: встановлені нові освітлювальні прилади, мармуровий фонтан і розкішний павича трон, зроблений в Парижі.

Хатина Хундінга

Хатина Хундінга - романтичне бревенчатое будівлю в парку Ліндерхоф, побудоване навколо могутнього бука. Усередині хатини знаходяться ведмежі шкури, зброю і мисливські трофеї. Перед будиночком створено невелике штучне озеро. За часів Людвіга II хатина служила декорацією до опер Вагнера.

Людвіг II увійшов в історію як «казковий король» завдяки своїй любові до легенд Німеччини і містичним операм Ріхарда Вагнера. У 150 метрах від хатини Хундінга варто Einsiedelei des Gurnemanz - ще одне дерев'яна будівля, створене для постановки 3 акти з опери Вагнера «Парсифаль».

Королівський будинок

Королівський будинок (нім. Königshäuschen) до 1874 року служив Максиміліану II мисливським будиночком. Під час будівництва парку і палацу в будинку проживала королівська сім'я. Зараз на першому поверсі Королівського дому проходить виставка, присвячена історії німецького феодального роду Виттельсбахи.

Грот Венери

У 1876 році за указом короля Людвіга II почалося зведення штучної печери зі ставком - Грота Венери. Будівництво тривало 2 роки під керівництвом архітектора серпня Дірігля. Печера призначалася для постановки оперних спектаклів під час королівських прийомів. Тому для декорацій використовувалися новітні досягнення технічного прогресу. У Гроті Венери була вбудована різнокольорове підсвічування, яка працювала за допомогою першої в світі електростанції, а вода в ставку нагрівалася сім'ю печами. Для співаків призначалася човен у формі раковини, яка хиталася на штучних хвилях, іноді, під час представлення, човен займав сам король. Печеру прикрашає картина «Tannhäuser bei Frau Venus», на якій зображений перший акт з опери Вагнера «Тангейзер».

Інформація для відвідувачів Linderhof Palace

Графік роботи

Замок Ліндерхоф:

 • 09:00 - 18:00 - c 24 березня по 15 жовтня;
 • 10:00 - 16:00 - з 16 жовтня по 23 березня.

Марокканський будинок і Мавританський павільйон:

 • 09:00 - 18:00 - c 15 квітня по 15 жовтня;
 • закрито - з 16 жовтня по 14 квітня.

Хатина Хундінга:

 • 11:00 - 18:00 - c 15 квітня по 15 жовтня;
 • закрито - з 16 жовтня по 14 квітня.

Святкові дні: 1 січня, другий день Масляної (вівторок), 24, 25 і 31 грудня.

Увага! Замок Ліндерхоф можна відвідати тільки в рамках екскурсії (в групі максимум 40 чоловік). Екскурсії тривалістю 25 хвилин проводяться німецькою та англійською мовами. Взимку всі паркові будівлі, за винятком замку, закриті.

Вартість квитків (повний / пільговий):

 • замок з парковими будівлями - 8,50 / 7,50 €;
 • тільки паркові будівлі - 5/4 €;
 • тільки Королівський будинок - 2/1 €;
 • взимку можна відвідати тільки замок - 7,50 / 6,50 €.

Безкоштовний вхід - для відвідувачів до 18 років.

Можна придбати за 26 євро комбінований квиток «Королівські замки». Він дійсний протягом 6 місяців і дає право на одноразове відвідання замків Ліндерхоф, Херренкімзеє і Нойшванштайн .

Палац Ліндерхоф взимку

Де знаходиться і як дістатися

Адреса: Linderhof 12, 82488 Ettal, Німеччина.

Дістатися до замку Ліндерхоф можна на власному або на громадському транспорті.

На автомобілі слід їхати по федеральній трасі A95 і B2 до Оберау, потім дотримуйтесь вказівниками на B23 / Ettaler Straße в напрямку Ettal. У Етталь слід повернути на дорогу ST2060, а в Ліндерхоф - направо до замку.

На території обладнана платна парковка на 550 автомобілів і 20 автобусів.

Найближча залізнична станція до замку - Oberammergau, звідси в Линдерхоф ходить автобус № 9622 (розкладу автобусів можна знайти на сайті: www.rvo-bus.de).

Для розміщення в безпосередній близькості від палацу Ліндерхоф можна вибрати готель Schlosshotel Linderhof, або один з готелів Етталь .

Замок Ліндерхоф на мапі Етталь

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.