Навигация
Реклама
Реклама

Звіт про авто-подорожі з дітьми по Чехії та Німеччини |

 1. Прага.
 2. Замки.
 3. Фюссен.
 4. Леголенд.

Публікую звіт про самостійне авто-подорожі з дітьми в Чехію і Німеччину одного з передплатників моєї розсилки Олександра Чвокіна і його сім'ї. Прага, Карлові Вари, замки Людвіга II, Фюссен і Леголенд !!!! Не пропустіть цікаву розповідь, фото і безліч слушних порад!

"На травневі свята їздили в Європу. Склад дві сім'ї, перша - я, дружина, син 17 років і дочка 7 років на Тойота «Камрі», друга сім'я - тато, мама, син 7 років і син 5 років на Вольво "С80».

Маршрут: Ростов-на-Дону - Новошахтинськ - Харків - Київ - Львів - Краків - Брно - Прага - Фюссен. І так почнемо по порядку. Свою розповідь буду вести, тільки від своєї сім'ї.

підготовка підготовка

У минулому році я готував документи, через фірму, все зробили добре але дорого вийшло 4 000 руб. одна віза на дорослого. Тому, маючи вже певний досвід і зібравши купу інформації, я вирішив піти сам подати документи на візу, докладно описувати весь процес не буду, але мої старання закінчилися успіхом. Через тиждень отримали візи і вартість становила 2 500 руб. одна віза на дорослого.

Всі документи готові, планове ТО автомобіля пройдено, валізи зібрані, можна в шлях.

Виїхали 28 квітня в 5 ранку, в 5 ранку 1 травня прибули на Вацлавську площу, де перебував наш готель.

Прага.

Як я і сказав, 1 травня о 5 ранку прибули в заздалегідь заброньований готель в центрі Праги на Вацлавській площі " Апартаменти харлей стайл " .

Про Празі та Чехії писати не буду, туди треба їхати і дивитися все своїми очима. Але хочу зазначити кілька цікавих фактів:

 • дуже сподобалося місто Карлові Вари, так вийшло що ми приїхали в нього 4 травня, а в цей день було відкриття сезону, все місто був наповнений різними уявленнями, нам трохи не пощастило, коли ми вирішили з дітками перекусити і розмістилися в кафе плав база, починалося хід Карла 4 і його свити вулицями міста і ми спостерігали за цим спектаклем з вікна.

Карлові Вари (кафе "Елефант", де Штірліц зустрічався з дружиною)

Карлові Вари (кафе Елефант, де Штірліц зустрічався з дружиною)

Карлові Вари (хід Карла 4)

Карлові Вари (хід Карла 4)

Карлові Вари (вид міста)

 • коли ми своєю компанією здійснювали авто-пішохідну прогулянку по Празі, водій розповів про одного зі старих пивних, де раніше знаходився монастир і пиво варять за рецептом 12 століття. Заклад називається "Страховськи ПИВОВАР", це місце цікаве ще тим, що якщо ти не знаєш прохід, який в стіні, то ти не потрапиш в нього, прикольненько. У цьому закладі можна придбати "BEER WORLD PASSPORT", в якому ставлять у вигляді візи друк або емблему того закладу яке ти відвідав (оригінально, але працює це тільки в Європі, я перевіряв у нас навіть про таке і не чули).

Страховськи пивоварня

Страховськи пивоварня

Повний паспорт, в Страховськи пивоварні

 • празький зоопарк. Я багато чув і читав про його оригінальності, але те, що я побачив, це щось! Ландшафт всій території, грамотний підхід в організації цілих комплексів, тобто, якщо це африканські тварини - то це величезний комплекс з різними тваринами, обладнаний практично для кожної тварини індивідуально. Нам дуже все сподобалося. Для тих, хто буде відпочивати з дітьми, рекомендую взяти візок. Це тачка на чотирьох колесах з ручкою і, посадивши туди дитину, можна дуже легко пересуватися. Ми її не брали через дощ, тому вартість не можу підказати.
 • з досвіду двох відвідувань Чехії, на мій погляд, потрібно обов'язково відвідати такі місця як: Карлштейн, Глубока над Влтавою, Чеський Крумлов, Кутна гора, Карлові Вари і звичайно в самій Празі величезна кількість прекрасних місць.

Карлштейн

Карлштейн

Кржівоклад

З дітьми ми часто відвідували відразу за Карловим мостом на стороні Градчан (з правого боку) кафе "Колишній морг". Але ви ні в якому разі не лякайтеся, там немає жодного натяку на історичне минуле.

Навпаки, дуже милий персонал, хороша кухня і найголовніше в 10 метрах в сторону Влтави, є великий дитячий майданчик обгороджена огорожею, з величезною кількістю різних пристосувань-гойдалок для будь-якого віку (місце тупиковий, машини не їздять, тихо і спокійно).

Навпаки, дуже милий персонал, хороша кухня і найголовніше в 10 метрах в сторону Влтави, є великий дитячий майданчик обгороджена огорожею, з величезною кількістю різних пристосувань-гойдалок для будь-якого віку (місце тупиковий, машини не їздять, тихо і спокійно)

На вулицях Праги

Німеччина.

У минулому році ми відвідали Відень, а в цьому ми вирішили відвідати Німеччину, точніше Баварію, а якщо бути ще точнішим, то ми їхали подивитися замки Людвіга II.

Замки.

Ліндерхоф - німецький "Версаль", архітектурний ансамбль вражає своєю красою, всередину обов'язково сходіть, не пожалкуєте. При відвідуванні замку ви ще відвідайте грот в якому Людвіг II слухав Вагнера сидячи в човні.

Линдерхоф, грот

Хоеншвангау - батьківський будинок Людвіга II, багато хто не радили витрачати на нього час і відразу йти в Нойшванштайн (білий лебідь), який знаходиться в 5км і пішки до нього 40 хвилин. Внутрішнє оздоблення та оздоблення в Хоеншвангау мені сподобалося більше, ніж в Нойшванштайн. Може я чогось чекав надприродного, але, на жаль, я трохи розчарувався. Але це стосується тільки внутрішнього огляду замку.

Нойшванштайн - вищевказане порівняння відноситься, тільки до порівняння внутрішнього оздоблення та інтер'єру замків. Зовні Нойшванштайн не поступається нікому, міць цієї будівлі вражає.

Фюссен.

Жили ми в місті Фюссен, на самому півдні Німеччини, зупинялися в готелі "Фантазія" , дві зірки. Все дуже чудово, прекрасні сніданки, один мінус але, напевно, не в адресу готелю - "потрібно вивчати мову, хоча б англійську". На жаль, якби не моя дружина, яка ходить на додаткові заняття з англійської, то я взагалі не зміг з ними спілкуватися.

На жаль, якби не моя дружина, яка ходить на додаткові заняття з англійської, то я взагалі не зміг з ними спілкуватися

Готель "Фантазія" в Фюссені

Сам місто маленький, але зі своєю історією. Ми ходили дивитися на кутовий каскадний водоспад, прикольно те, що переходиш через місток, проходиш метрів сто і перед тобою знак "АВСТРІЯ-700метров", тому якщо хочете, можете і в Австрію однією ногою.

700 м. До Австрії

До Австрії

Водоспад у Фюссені

Для відпочинку з дітьми пораджу, на всі екскурсії беріть більше води, соків і всяких перекусів (печиво і т.д.). Цінник просто вбивчий, вода 0,5 л = 4 євро, морозиво найпростіше 5 євро (це заморожений компот). Ми купували в супермаркетах воду по 0,6 євро і морозиво конус великий 4,5 євро (це для порівняння).

Ще один факт, може комусь знадобиться. Всі кафе-ресторани працюють до 22:00, а кухня до 21:00. Ми в перший день приїхали в Фюссен пізно і зайшли в ресторан біля готелю о 21:00, так нас погодилися обслужити (я маю на увазі приготувати їжу) тільки через те що нас було 8 чоловік і з дітьми. За нами зайшла пара і їм відмовили. Тому майте на увазі.

Леголенд.

Коли планувалося подорож, я натрапив на один зі звітів про відвідування Леголенда у Гюнцбурзі, і ми вирішили що обов'язково потрібно його включити в нашу програму.

Гюнцбург від Фюссена знаходиться в 140 км, на машині півтори години їзди Гюнцбург від Фюссена знаходиться в 140 км, на машині півтори години їзди. Так я думав, що поїдемо з дітьми покатаємося на атракціонах годинки три і назад. Чи не тут то було, але почну по порядку.

Парковка коштує 5 євро, сімейний квиток на чотирьох коштує 169 євро, відвідування всіх атракціонів безкоштовно.

Зайшли і просто "офигели" - величезна територія розбита на сектори зі своєю тематикою. Але найбільше мене вразили міні-будови з лего висотою близько 80 см або 1 метра.

Це Венеція, де на гондолах катають туристів; це стадіон "Альянс арена" в розрізі, на якому проходить матч; це порт, де швартуються кораблі, працюють портові крани, плавають від човнів до величезних кораблів; це аеропорт, де рухаються літаки для зльоту, і все це з конструктора ЛЕГО.

Це Венеція, де на гондолах катають туристів; це стадіон Альянс арена в розрізі, на якому проходить матч; це порт, де швартуються кораблі, працюють портові крани, плавають від човнів до величезних кораблів; це аеропорт, де рухаються літаки для зльоту, і все це з конструктора ЛЕГО

Ще мене здивувало, що поруч з цими будівлями / будівлями ростуть дерева живі і вони теж в масштабі, чагарники. Я ні коли не бачив магнолію висотою 50 сантиметрів.

Я ні коли не бачив магнолію висотою 50 сантиметрів

Те, що я перерахував, це мала частка - поїзди їздять, машинки все рухаються, вертольоти злітають, чоловічки пересуваються. Після двох годин ходіння серед цієї принади, ми перебралися на атракціони: американські гірки, спуск на човні з річки і т.д.

д

Обов'язково відвідайте, дуже раджу, ваші дітки будуть раді Обов'язково відвідайте, дуже раджу, ваші дітки будуть раді. У Леголенд можна поїхати на один день або на два. Якщо ви берете квиток на два дні, то в ціну включено готель. Ми розмовляли з нашими співвітчизниками, які приїхали на два дні, деякі були незадоволені готелям і своїми словами ставили трієчку з мінусом. Але це тільки їхня думка, мені сказати з цього приводу нічого.

Ще забув сказати, на території знаходиться завод по виготовленню конструктора ЛЕГО. Так само ви можете купити в магазині на вагу різні детальки, ну і не тільки на вагу, можна придбати і набір. На всіх атракціонах стоять камери і фотографують вас в самому адреналіновому місці, при виході ви можете подивитися на себе і якщо вам сподобається купити фот про на пам'ять, ціна 8 євро. Взагалі, беріть побільше грошей.

Ось таке у нас була подорож, всі залишилися задоволені, з масою вражень. Удачі всім! Якщо будуть питання, пишіть, відповім всім ".

-------------

Ще раз хочу подякувати Олександру за розповідь і слушні поради! Мене знову потягнуло в ці місця. Після цих фото я дуже хочу в Леголенд :), відвідати пивоварню в Празі і подивитися, що залишилися замки Людвіга II, які ще не бачила.

Думаю, що і у Вас з'явився або зміцнився "заряд" на подорожі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.