Навигация
Реклама
Реклама

Топ-5 кращих міст для святкування Різдва в 2017 році

  1. 5 міст Європи, де цікаво провести Католицьке Різдво
  2. Брюгге
  3. Відень
  4. Прага
  5. Рим

Українці вже в цьому році будуть відпочивати в католицьке Різдво Українці вже в цьому році будуть відпочивати в католицьке Різдво. Чому б не провести його в одній з європейських країн, скориставшись акціями на авіаквитки в честь Чорної П'ятниці?

Українці вже в цьому році будуть відпочивати в католицьке Різдво. Чому б не провести його в одній з європейських країн і не побачити своїми очима, як відзначають це свято там? Тим більше, що купити авіаквитки можна недорого, якщо зробити це в «Чорну п'ятницю» або «кіберпонеділок», повідомляє Airticketua.com . Де ж можна зустріти цей християнський свято?

5 міст Європи, де цікаво провести Католицьке Різдво

Копенгаген

У столиці Данії в знаменитому парку розваг Тіволі ви відразу ж перейметеся різдвяним настроєм. Цей один з найстаріших європейських парків робить Копенгаген іскристим веселощами, яскравим, що створює святковий настрій містом. Напередодні головного християнського свята в Тіволі розгортається знаменита різдвяний ярмарок. Вечорами тут включається святкова підсвічування, а дерева расцвечиваются вогнями святкових гірлянд. І все це пишність можна спостерігати вже сьогодні і до самого Нового року.

Брюгге

Це чарівне місто в Бельгії, де кожен камінь - свідок історії. Історичний центр Брюгге, що є об'єктом всесвітньої спадщини, легко обійти пішки. А основні туристичні райони обслуговуються безкоштовними транспортними засобами.

В кінці листопада місто Брюгге, цей середньовічний центр Бельгії, перетворюється в центр різдвяного відпочинку бельгійців. Він уже не тільки радує вас своєю неповторною архітектурою, а й заражає святковою атмосферою з ялинкою, запахом мандаринів і мигдалевого печива.

У центрі Брюгге на Ринковій площі працює головна різдвяна ярмарка. А в кожному районі міста відкрито безліч маленьких неповторних і цікавих ринків, які об'єднують все місто в єдине велике святкове диво.

Відень

Чудово можна провести час в столиці Австрії в розпал різдвяних ярмарків. По всьому місту працюють їх десятки, а перед ратушею - найбільша. Щозими перед Віденської ратушею виростає цілий маленький місто з сяючою вогнями ялинкою, смачними частуваннями і незвичайними сувенірами. Працюють різдвяні ярмарки з останнього тижня листопада і до Нового року

Прага

Місто вражає пишністю в будь-який час, але в останній місяць року перед Різдвом Прага перетворюється. На головній площі міста «виростає» жива ялинка. У грудні «запах» свята розливається по всьому місту. Прикрашені ялинки і сосни, ярмарки на площах. Святкують тут Різдво весело, з безліччю прикрас, феєрверків, шоу. Передсвяткові знижки на брендові речі приваблюють сюди не тільки чехів, а й безліч іноземних туристів.

Рим

Різдвяні свята в Італії абсолютно перетворюють країну: як ніби змінюється ритм життя, він немов сповільнюється, щоб люди насолодилися панує навколо казковою атмосферою. Стародавній Рим перетворюється до невпізнання: новорічні ялинки і блискучі гірлянди, різдвяні композиції і прикрашені до свята вітрини магазинів. У центрі міста на площі Святого Петра підноситься найбільша ялина. На багатьох площах Риму працюють ярмарки, де можна просто весело провести час, а можна придбати на пам'ять сувеніри або вироби італійських ремісників.

Версія для друку

Чому б не провести його в одній з європейських країн, скориставшись акціями на авіаквитки в честь Чорної П'ятниці?
Чому б не провести його в одній з європейських країн і не побачити своїми очима, як відзначають це свято там?
Де ж можна зустріти цей християнський свято?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.