Навигация
Реклама
Реклама

Мобільний інтернет в Таїланді

  1. Мобільний Інтернет в Таїланді: 3G і 4G
  2. Вартість мобільного Інтернету в Таїланді
  3. Як поповнити мобільний Інтернет в Таїланді
  4. Якого опрератора вибрати для мобільного Інтернету в Таїланді?
  5. Що робити, якщо мобільний Інтернет в Таїланді вирубався?

Таїланд - дуже популярний напрям для відпочинку росіян

Таїланд - дуже популярний напрям для відпочинку росіян. Частково - завдяки своїй дешевизні (яка «подорожчала» на падінні рубля, але все ж не порівняти з вартістю європейських або американських подорожей), частково - завдяки морю і сонцю (як гідна альтернатива Єгипту і Туреччини). Також Таїланд - дуже популярне місце серед фрілансерів: адже приємно не просто заробляти гроші онлайн, а заробляти їх на березі моря Таїланд - дуже популярний напрям для відпочинку росіян

Саме тому в сучасному динамічному світі головне питання - а що там, в цьому Таїланді, з Інтернетом? Чи є взагалі мобільний Інтернет в Таїланді? Як він працює? Де ловить - на материку, островах, в національних парках? Як підключитися до мобільного Інтернету в Таїланді?

Ми нещодавно повернулися з великої подорожі по Тайланду і поділимося своїми спостереженнями про мобільний Інтернет.

Мобільний Інтернет в Таїланді: 3G і 4G

Як би дивно це не звучало, Таїланд покритий відмінною мережею мобільного Інтернету. Якщо в Росії мобільний Інтернет може пропасти шляхом між Москвою і Нижнім Новгородом на цілих 50 км, в Таїланді практично не залишилося місць, де б не ловив стабільний мобільний Інтернет.

Зараз найпопулярнішим в Таїланді є формат 3G, який працює на пристойних швидкостях. З ним цілком можна виконувати Інтернет-серфінг, роботу з зашифрованими протоколами і робити міжнародні дзвінки (ми використовуємо Skype для міжнародних дзвінків на стаціонарні номери телефонів).

Якість мобільного Інтернету в Таїланді, безумовно, залежить від Локейшн, але за наше двомісячну подорож ми протестували роботу Інтернету в грязі, під час дощу, високо в горах і на незаселених островах. І ось, що ми скажемо, - Інтернет в Таїланді є в 97% місць, куди нас занесли наші амбіції. Це насправді відмінний показник. Десь сигнал був слабкий і повільний, десь все літало, як на домашньому Wi-Fi, але зв'язок був буквально завжди.

Також зараз в Таїланді проходить агресивне покриття території вишками LTE, що дозволить покрити країну мобільним інтернетом формату 4G. Хай живе сучасність!

Вартість мобільного Інтернету в Таїланді

Як і завжди, є певний розкид, який диктується операторами. Детальніше про перевірених операторах мобільного Інтернету в Таїланді читайте в наступній секції, але в середньому цінник приблизно такий:

  • Тиждень безлімітного інтернету з первинним підключенням сім-карти оператора обійдеться вам в районі 200 бат
  • Далі (коли у вас вже є сім-карта) ви можете поповнювати цю карту на будь-яку суму, при цьому додатково внесених 200 бат вистачає приблизно на 2 тижні безлімітного Інтернету (до карт ще прив'язані безлімітні дзвінки, але ми їх не тестували, тому про якість телефонії та її дійсну «безлімітний» сказати нічого не можемо).

Це цінник на підключення до мобільного Інтернету в офісах компаній. Якщо будете купувати сімки в газетних кіосках або в аеропортах, цінник буде завищений. Наприклад, та ж сім-карта на 7 днів безлімітного мобільного Інтернету, яка у офіціалів коштує 200 бат, в аеропорту Бангкока вам обійдеться в 300-350 бат.

Звідси порада - підключайтеся у офіціалів.

Як поповнити мобільний Інтернет в Таїланді

За час нашої подорожі ми неодноразово зустрічали російських, канадців, американців і німців, які розповідали, що мобільний Інтернет в Таїланді - це жах, оскільки їм щотижня доводиться купувати нову сім-карту, що не зручно. Вони сильно дивувалися, чуючи від нас просте пояснення, що карту, як і в усьому світі, можна просто поповнити в офісі продажів і у дилерів.

Щоб поповнити сім-карту, Ви можете піти двома шляхами: або купити «карту поповнення» в будь-якому 7-Eleven або Family Mart (вони зазвичай важать або на касі, або біля стійки навпроти каси). Якщо карти немає, скажіть продавцеві в цих магазинах, що ви хочете зробити поповнення (top-up) свого оператора. Вони роздрукують Вам чек, де буде вказаний пароль. Потім вам потрібно буде активувати цей пароль на телефоні - і справа в капелюсі.

Оскільки активується код з карти шляхом його набору в тональному режимі на телефоні, великою проблемою буде поповнити карту, яку ви вставили в свій планшет. Її або (i) доведеться кожного разу витягувати з планшета і вставляти в телефон, активувати код і потім повторювати ту ж процедуру у зворотній бік, або (ii) шукати місця, де можна поповнити рахунок безпосередньо, без введення коду.

Безпосередньо рахунок можна поповнювати в офісах офіційних дилерів. Їх досить просто знайти в будь-якому торговому центрі або за допомогою Google Maps - просто забийте в гео-пошук назву свого провайдера, і на карті з'являться всі адреси офіційних дилерів. Також, якщо у вас є доступ до Wi-Fi, ви можете поповнити баланс свого номера банківською картою на сайті провайдера (посилання нижче).

Якого опрератора вибрати для мобільного Інтернету в Таїланді?

У Таїланді є три лідери ринку мобільного Інтернету, все це компанії із західним участю, тому технології у них приблизно однакові. це True , AIS і DTAC .

Ми заздалегідь порівняли тарифи і шанували відгуки на американських форумах і зупинилися на мобільному Інтернеті від AIS.

У цих хлопців хороше покриття і вони нас жодного разу не підвели за весь двомісячний вояж по Тайланду. Тому і вам ми їх рекомендуємо.

Що робити, якщо мобільний Інтернет в Таїланді вирубався?

Якщо з якихось причин ви не змогли підключитися до мобільного Інтернету, або він в певний момент все ж вирубався, а вам потрібно зробити справу, вам потрібно знати наступне:

  • У більшості громадських місць (торгові центри, вокзали, кафешки) є платний Wi-Fi від тих же операторів, які роблять мобільний Інтернет. Просто підключайтеся до AIS Wi-Fi, Tru Wi-Fi або DTAC Wi-Fi, оплачуйте 2 години і вперед, робити справи!
  • З безкоштовним Wi-Fi в Таїланді відверто туго. Це перш за все обумовлено низьким рівнем індустрії «сервісу (послуг)» в країні, тому навіть козирні іноземні закладу безкоштовно Інтернет не пропонують. Наприклад, інтернет в Starbucks в Таїланді (всупереч світовій практиці) платний, і ви можете придбати пакет на 5 годин мінімум. У McDonlad's цікава система: ви можете отримати «умовно» безкоштовний Інтернет на 40 хвилин. Код доступу буде внизу на чеку покупки (то есь їли план - працювати 3 години в Макдоналдсі (відразу скажу, план не дуже), доведеться кожні 40 хвилин купувати собі кави). Доступ через AOT Free WiFi (написано, що фрі, а по факту - «спочатку купи»).

Гарного подорожі по Тайланду з мобільним інтернетом!


Що робити, якщо мобільний Інтернет в Таїланді вирубався?
Чи є взагалі мобільний Інтернет в Таїланді?
Як він працює?
Де ловить - на материку, островах, в національних парках?
Як підключитися до мобільного Інтернету в Таїланді?
Якого опрератора вибрати для мобільного Інтернету в Таїланді?
Що робити, якщо мобільний Інтернет в Таїланді вирубався?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.