Навигация
Реклама
Реклама

Портативний Wi-Fi в іспанських аеропортах

Пересадка, несподівана затримка рейсу або просто проявлену розсудливість приїхати в аеропорт з запасом часу змушують нас проводити там більше часу, ніж хотілося б. Ти пам'ятаєш чому ти присвятив час очікування під час останнього перебування в аеропорту? Безсумнівно, твої мобільні пристрої (ноутбук, iPhone, iPad, планшет, PSP, електронна книга і т.д.) зіграли важливу роль. Справа в тому, що більшість мандрівників визнається, що підключення до інтернету є одним з тих занять, до якого вони все частіше звертаються, поки знаходяться в аеропорту.

Photo Michal Osmenda / CC BY SA 2.0


Ну що ж ... Якщо ти плануєш поїхати до Іспанії Ну що ж , То ми рекомендуємо тобі поглянути на останнє дослідження, проведене Skyscanner - відомим пошукачем авіаквитків, готелів і прокатних автомобілів, який проаналізував Wi-Fi в 50 головних аеропортах Європи . Вгадай результати! Іспанські аеропорти показали дуже погані результати і розташовуються в хвості списку, тому що вони не пропонують мандрівникам безкоштовний і безлімітний Wi-Fi, а надає безкоштовне з'єднання, яке зводиться лише до 15 хвилинам. Таким чином, пасажири, які хочуть продовжувати користуватися інтернетом в аеропортах Іспанії , Можуть вибрати оплату 4,50 євро за годину підключення до інтернету або 9,90 євро за пакет з двох годин. Чи не здається це вам занадто дорогою ціною, враховуючи, що це одні з замих завантажених протягом всього року європейських аеропортів? ..

Цей же звіт про інтернеті в аеропортах підкреслює, що 96% європейських мандрівників вважають, що аеропорти повинні надавати безкоштовний Wi-Fi: для 71% респондентів наявність Wi-Fi є «надзвичайно важливим» питанням, 33% користуються інтернетом в аеропорту, щоб поспілкуватися з друзями і рідними, 30% просто коротають час в мережі, 22% перевіряють свою електронну пошту, 10% користуються соціальними мережами і 5% респондентів потребують інтернеті для роботи.


Ще одне зведення, незважаючи на небажання розголошувати його: третина мандрівників, опитаних Skyscanner (опитування проводилося в цілому серед 1500 туристів і включає в себе найбільш завантажені аеропорти в Європі за кількістю пасажирів у 2013 році за даними Міжнародної Ради Аеропортів), визнає, що вони заплатили б за годину Wi-Fi, але не більше 1 євро - ціна досить далека від 4,50 євро за одну годину інтернету в аеропортах Мадрида (Барахас), Барселони (Ель Прат), Малаги (Коста-дель-Соль), Аліканте, Пальма-де-Майорки, Ібіци, Менорки, Гран-Канарія, Тенеріфе Південь, Тенеріфе-Північ, Лансароте, Фуертевентура, Ла-Пальми, Більбао Ще одне зведення, незважаючи на небажання розголошувати його: третина мандрівників, опитаних Skyscanner (опитування проводилося в цілому серед 1500 туристів і включає в себе найбільш завантажені аеропорти в Європі за кількістю пасажирів у 2013 році за даними Міжнародної Ради Аеропортів), визнає, що вони заплатили б за годину Wi-Fi, але не більше 1 євро - ціна досить далека від 4,50 євро за одну годину інтернету в аеропортах Мадрида (Барахас), Барселони (Ель Прат), Малаги (Коста-дель-Соль), Аліканте, Пальма-де-Майорки, Ібіци, Менорки, Гран-Канарія, Тенеріфе Південь, Тенеріфе-Північ, Лансароте, Фуертевентура, Ла-Пальми,  Більбао  ,  Сантьяго, Ла-Коруньї, Віго  , Астурії,  Сантандера  , Валенсії, Севільї, Гранади-Хаен (аеропорт імені Федеріко Гарсіа Лорки), Хереса, Альмерії, Жирони (Коста-Брава), Реуса, Мурсії (Сан-Хав'єр) і Сарагоси , Сантьяго, Ла-Коруньї, Віго , Астурії, Сантандера , Валенсії, Севільї, Гранади-Хаен (аеропорт імені Федеріко Гарсіа Лорки), Хереса, Альмерії, Жирони (Коста-Брава), Реуса, Мурсії (Сан-Хав'єр) і Сарагоси.

Відповідь на те, як користуватися Wi-Fi в іспанських аеропортах - Це портативний Wi-Fi роутер від AlldayInternetSpain
Якщо ти хочеш залишатися підключеним до інтернету 24 години на добу, де б ти не знаходився під час твоєї найближчої поїздки в Іспанію, то AlldayInternetSpain Відповідь на те, як користуватися Wi-Fi в іспанських аеропортах - Це портативний Wi-Fi роутер від AlldayInternetSpain  Якщо ти хочеш залишатися підключеним до інтернету 24 години на добу, де б ти не знаходився під час твоєї найближчої поїздки в Іспанію, то  AlldayInternetSpain  - це інноваційна послуга  оренди портативного Wi-Fi для іноземних туристів  , З якої ти зможеш користуватися інтернетом найзручнішим і недорогим способом, уникаючи витрат на дорогий роумінг за підключення за кордоном - це інноваційна послуга оренди портативного Wi-Fi для іноземних туристів , З якої ти зможеш користуватися інтернетом найзручнішим і недорогим способом, уникаючи витрат на дорогий роумінг за підключення за кордоном. Забронюй прямо зараз твій роутер в Іспанії і підключайся з усіх пристроїв одночасно, або ж поділися сигналом Wi-Fi з твоїми попутниками, до 5 чоловік в цілому.

Photo travelwayoflife / CC BY SA 2.0


AlldayInternetSpain доставить твою посилку з Wi-Fi роутером відразу ж після прибуття в Іспанію AlldayInternetSpain доставить твою посилку з  Wi-Fi роутером відразу ж після прибуття в Іспанію . Тобі просто потрібно вказати нам адресу твого готелю, будинку відпочинку, бізнес-центру і т.д., де ти хочеш отримати свій роутер Wi-Fi, і ти вже готовий для підключення до інтернету протягом всієї поїздки: шукай інформацію для туристів, додатки про подорожі, перевіряй електронну пошту, підключайся до улюблених соціальних мереж, підтримуй зв'язок з родиною і друзями ... і це все від 5 євро в день (згадай, що одна година Wi-Fi в іспанському аеропорту становить 4,50 євро).

Важливо! Ти можеш повернути набір з Wi-Fi, опустивши його в будь-яку поштову скриньку в Іспанії, так як ми надамо тобі попередньо оплачений конверт для здійснення возрата, коли ти вже закінчиш користуватися послугою. Май на увазі, що у всіх іспанських аеропортах є поштові скриньки, і ти можеш повернути нам Wi-Fi роутер з аеропорту прямо за кілька хвилин перед зворотним поїздкою додому, тому ти зможеш скористатися з'єднанням з інтернетом під час всього твого часу очікування в аеропорту. Невеликий рада: не забудь зарядити все твої пристрою. Місця, призначені в аеропорту для підзарядки батареї, зазвичай зайняті саме тоді, коли тобі це найбільше потрібно.

Місця, призначені в аеропорту для підзарядки батареї, зазвичай зайняті саме тоді, коли тобі це найбільше потрібно


видавець: Julio R. Astarloa

Ти пам'ятаєш чому ти присвятив час очікування під час останнього перебування в аеропорту?
Чи не здається це вам занадто дорогою ціною, враховуючи, що це одні з замих завантажених протягом всього року європейських аеропортів?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.