Навигация
Реклама
Реклама

True Move H - оператор стільникового зв'язку в Таїланді: команди, перевірка балансу, пакети інтернет

  1. Загальні відомості
  2. Де купити сім-карту?

До 2013 року компанія True Move H називалася True Move, коли був проведений ребрендинг в зв'язку із закінченням терміну ліцензії та переходу на інші частоти.

До 2013 року компанія True Move H називалася True Move, коли був проведений ребрендинг в зв'язку із закінченням терміну ліцензії та переходу на інші частоти

У статті зібрана корисна інформація головним чином для короткострокових поїздок до 1 місяця. Набагато більше можливостей у абонентів True Move H проживають в Таїланді постійно і мають банківський рахунок в одному з тайських банків.

Загальні відомості

Сім-карти мають обмежений період дії, який при кожному поповненні балансу продовжується автоматично. Якщо період дії закінчився, номер блокується, кошти теж. Через пару місяців номер перейде до іншого користувача. Для розблокування сім-карти досить поповнити баланс або активувати продовження за допомогою USSD команди.

На території Таїланду немає роумінгу.

Для зручного управління своїм тарифом True Move H, рекомендуємо встановити додаток на телефон: iOS , Android .

  1. Ціна хвилини телефонної розмови з Росією становить від 4 бат за хвилину. SMS - 5 бат.
  2. Вартість розмови всередині Таїланду - близько 1 бат / хвилина.
  3. У більшість тарифів включено користування безкоштовним Wi Fi в зоні доступу мереж: ". @ TrueMove H" і ". @ TRUEWIFI".
  4. Якщо вам потрібна універсальна сім-карта для поїздок в різні країни, то придивіться до Drimsim .

Де купити сім-карту?

Сім-карти True Move H (і інших операторів стільникового зв'язку) продаються в офіційних салонах зв'язку, магазинах 7-Eleven і Family Mart , В туристичних агентствах і в точках продажів телефонів. Також підключитися можна у всіх великих аеропортах Таїланду . Зазвичай на виході із залу прильоту є їх представництво, де ви зможете самостійно підібрати собі тариф, в тому числі з безлімітним доступом в інтернет. Представництва точно є в аеропортах: Суварнабхумі , Дон Муанг , Пхукет , Самуї , Крабі , Чіанг Май.

Дивіться нижче брошура оператора True Move (березень 2017 року).

Дивіться нижче брошура оператора True Move (березень 2017 року)

В аеропортах лінійка тарифів представлена ​​в повному обсязі, іноді вигідніше купити "голу" сімку і потім через додаток або сайт підключити додаткові опції. Це підходить тільки для просунутих користувачів, які до того ж володіють англійською мовою. Не забудьте, обов'язково потрібен паспорт.

Нижче на фото тарифи в аеропорту Пхукет в березні 2018 року.

Нижче на фото тарифи в аеропорту Пхукет в березні 2018 року

До речі, часто проходять акції від стільникових операторів, коли вони продають сім-карти зі знижкою понад 50%. Рекомендуємо користуватися зниженими сервісом Klook і їм подібними, щоб знайти щось вигідне. Пропозиції змінюються, тому дивіться тут самостійно .

Де купити сім-карту?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.