Навигация
Реклама
Реклама

Пам'ятки Мінська: Топ-30 (БАГАТО ФОТО)

 1. Що подивитися в Мінську в першу чергу
 2. 1. Верхнє місто
 3. 2. Мінська міська ратуша
 4. 3. Обеліск "Місто-герой"
 5. 4. Площа Перемоги
 6. 5. Будинок уряду Республіки Білорусь
 7. 6. Палац Республіки
 8. 7. Національна бібліотека Білорусі
 9. 8. Піщаловскій замок
 10. 9. «Ворота Мінська»
 11. 10. Собор Пресвятої Діви Марії
 12. 11. Собор святих апостолів Петра і Павла
 13. 12. Кафедральний собор Зіслання Святого Духа
 14. 13. Червоний костел
 15. 14. Монастир бернардинів
 16. 15. Острів сліз (Острів сліз)
 17. 16. Великий театр опери і балету
 18. 17. Театр імені Янки Купали
 19. 18. Національний художній музей
 20. 19. Національний історичний музей
 21. 20. Музей історії Великої Вітчизняної війни
 22. Пам'ятки Мінська: що ще відвідати в Мінську?
 23. 21. Меморіальний комплекс Хатинь
 24. 22. Будинок-музей I з'їзду РСДРП
 25. 23. Парк Челюскінців
 26. 24. Центральний дитячий парк ім. Максима Горького
 27. 25. Мінський зоопарк
 28. 26. Лошицький парк
 29. 27. Музей валунів
 30. 28. Троїцьке передмістя
 31. 29. Етнографічний музей Дудутки
 32. 30. Мирський замок

Прочитавши наш огляд «найкращі пам'ятки Мінська», ви неодмінно захочете організувати подорож в цей гостинний місто. Ми розповімо вам про те, що подивитися в Мінську повинен кожен турист, орієнтуючись на рекомендації досвідчених гідів.

Що подивитися в Мінську в першу чергу

Якщо ви хочете, щоб ваша поїздка була по-справжньому захоплюючою і пізнавальною, зверніть увагу на наступні популярні екскурсії в Мінську :

1. Верхнє місто

Прочитавши наш огляд «найкращі пам'ятки Мінська», ви неодмінно захочете організувати подорож в цей гостинний місто

Архітектура Верхнього міста Олександр Липилин

У цій історичній частині міста розташовуються такі пам'ятки Мінська, як гостинний двір, мінський театр, костел св. Йосипа, Музичний провулок і площа Свободи. Інтерес представляють місцеві будівлі і споруди 16-18 століття, що дозволяють познайомитися з архітектурною і культурною спадщиною держави. Верхнє місто можна впевнено включити в рейтинг « найвідоміші пам'ятки Білорусії ».

Офіційний сайт: http: // пешеходка.

2. Мінська міська ратуша

Мінська міська ратуша (зліва) і собор Св. Імені Пресвятої Діви Марії на Високому Ринку в Мінську

Об'єкт початку 17 століття, цілком відновлений зусиллями білоруських майстрів. На першому поверсі будівлі сьогодні знаходяться виставки музею, на другому рівні проводяться урочисті засідання та зустрічі високих гостей. Поблизу від ратуші розташовується оновлений сквер з алеями, лавками, пішохідними стежками і тополями. А також оригінальна скульптура «Коляска губернатора».

Офіційний сайт: http: // minskmuseum.

3. Обеліск "Місто-герой"

Архітектурно-скульптурний комплекс на проспекті Переможців в Мінську

Якщо ви не знаєте, куди сходити в Мінську для того, щоб ближче пізнати історію міста і країни, вирушайте сюди. Біля підніжжя стели ви побачите дошку з мармуру і статую Батьківщини-матері з фанфарами в руках. Неподалік від пам'ятника знаходиться музей історії ВВВ.

4. Площа Перемоги

Площа Перемоги в оточенні будинків 50-х років XX століття

Дата будівництва - початок 20 століття, основні визначні пам'ятки - Вічний Вогонь і гранітний Монумент Перемоги з горельєфами в честь героїв Великої вітчизняної війни. Безліч жителів і гостей столиці щодня приходять сюди для того, щоб вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих у ВВВ.

Офіційний сайт: http://www.belarus.by/ru

5. Будинок уряду Республіки Білорусь

Будинок уряду Республіки Білорусь і пам'ятник В. І. Леніну на площі Незалежності Nuno Godinho

Місце засідань кабінету міністрів і парламенту Білорусі. Дата створення - 1934 рік (у перший час велична будівля було найвищою спорудою міста). Головною прикрасою будинку вважається старовинна люстра у формі зірки, вагою в 5 тонн.

Обов'язково подивіться це красиве відео про Мінську!

6. Палац Республіки

Палац Республіки - культурний і діловий центр на Жовтневій площі Мінська

Ще одна історична і архітектурна пам'ятка, на площі якої організовується щорічна головна Ялинка країни, прес-конференції, шоу та фестивалі. Перед будівлею розташовується піраміда-монумент з граніту - з «Нульового кілометру» відраховується відстань всіх шляхів Білорусі.

Офіційний сайт: http: //www.palace.

7. Національна бібліотека Білорусі

Футуристична будівля бібліотеки, що нагадує формою дорогоцінний камінь, в парковій зоні

Над створенням комплексу цілодобово працювало понад 200 підприємств і понад 5 тисяч працівників. Споруда є феєричним пам'ятником архітектури, що включає в числі інших оглядовий майданчик на 23 рівні. Відвідати її можна, наприклад, в ході однієї з тематичних екскурсій, що проводяться тут щодня.

Офіційний сайт: https: //www.nlb.

8. Піщаловскій замок

Піщаловскій замок - історико-архітектурна пам'ятка початку XIX століття Олександр Липилин

Місце ув'язнення величезної кількості музикантів, філософів, художників, поетів і революціонерів. Втім, в будівлі відомої міської в'язниці в стилі «ранній класицизм» містилися і прості злочинці. Огляд цієї пам'ятки Мінська можливий лише здалеку, тому що архітектурний шедевр, як і раніше використовується в якості в'язниці.

9. «Ворота Мінська»

Вид від вокзалу на впізнаваний символ міста-«Ворота Мінська»

Споруда в стилі «сталінський ампір», представлена ​​кількома ідентичними один одному 11-поверховими вежами. Помітити такі цікаві місця Мінська можна здалеку: на будівлях на Привокзальній площі розташовуються скульптурні композиції, герби Радянського Союзу і величезні циферблати годинника.

Офіційний сайт: https://ru.wikipedia.org/

10. Собор Пресвятої Діви Марії

Архикафедральний собор Пресвятої Діви Марії - католицький собор початку XVIII століття Hanna Zelenko

Під час Великої вітчизняної війни комплекс був зруйнований практично повністю. Надалі він зазнав повної реконструкції, ставши місцем для розміщення спортивного товариства «Спартак». Тільки 18 років тому храму було вирішено повернути його початковий вигляд, і передати саму будівлю віруючим. Сьогодні це основний собор для католиків на території міста. Споруду в стилі «Віленське бароко» прикрашають фігури святих і розкішні фрески.

Офіційний сайт: http://old.catholic.by/2/ru/

11. Собор святих апостолів Петра і Павла

Собор Святих апостолів Петра і Павла на тлі міського пейзажу

Перераховуючи найкращі пам'ятки Мінська, не можна не згадати про це старовинному відреставрованому храмі. Собор з чудовими склепіннями і прекрасними фресками, древнім розписних вівтарем і безліччю ікон відкритий для всіх бажаючих.

Офіційний сайт: http: //спп.храм.бел/

12. Кафедральний собор Зіслання Святого Духа

Кафедральний собор Зіслання Святого Духа круто підноситься над площею Свободи

Свого часу в храмі розташовувалася пересильна в'язниця, жіночий храм бернардинок і навіть спортивний клуб. Сучасна будівля в стилі бароко використовується за прямим призначенням. У числі зберігаються святинь - чудотворна ікона Божої Матері. Собор привертає увагу не тільки віруючих, але і «звичайних» туристів, охочих поглянути на його оригінальний іконостас.

Офіційний сайт: http://sabor.by/about/

13. Червоний костел

Вид збоку на Червоний костел на площі Незалежності

Ще один популярний і знаменитий католицький собор міста. Асиметрична базиліка з 50-метрової дзвіницею була зведена з червоної цегли в неороманском стилі. Перед будівлею знаходиться монумент св. Михайла, своїм списом битися драконом. А також статуя на честь загиблих від ядерних ударів «Дзвін Нагасакі».

Офіційний сайт: http://msj.by/katolicheskie

14. Монастир бернардинів

Костел Святого Йосипа у колишньому монастирі бернардинів zedlik

Спочатку храм був декорований 9 позолоченими вівтарями, живописними творами і різьбленням. Тут була своя бібліотека і школа. Однак згодом оздоблення і святі поховання були знищені, а монастир закритий. Лише в 1983 році влада міста провели реставрацію комплексу, розмістивши в ньому прокуратуру і військові архіви. В даний час в будівлі знаходиться готель «Монастирська», номери якої переобладнані з колишніх келій. Мало хто готелі в Мінську можуть похвалитися настільки незвичайною історією.

15. Острів сліз (Острів сліз)

Вид згори на меморіальним комплекс Острів сліз в закруті річки Свіслоч

Меморіал, облаштований в пам'ять про загиблих на афганській війні. На штучному острові знаходиться красива каплиця, стіни якої містять імена всіх громадян Білорусі, полеглих в Афганістані. Берег і острів з'єднує арочний міст.

16. Великий театр опери і балету

Водний каскад біля Великого театру опери і балету в Мінську

Не знаєте, що відвідати в Мінську, але захоплюєтеся театральними та музичними постановками? Тоді приходьте в цей національний оперний театр. Тут регулярно проводяться виступи «Білоруської Капели», дитячої театральної студії, хору, симфонічного оркестру, балетних і оперних труп. Частина постановок - іноземною говіркою, інша - на державних для республіки російською та білоруською мовами. Задоволення може принести огляд самої будівлі і його алеї з прекрасними скульптурними композиціями.

Офіційний сайт: http://bolshoibelarus.by/rus/

17. Театр імені Янки Купали

Театр імені Янки Купали - один з найстаріших білоруських театрів Liashko

Старовинний театр, відкритий більше 95 років тому, і названий на згадку про поета і класиці Купали. У пішої доступності розташовується великий озеленений і упорядкований сквер 19 століття. Улюблена городянами місце для відпочинку в усі пори року.

Офіційний сайт: http://kupalauski.by/en/

18. Національний художній музей

Головна будівля Національного художнього музею Республіки Білорусь Paju

Один з найбільш великих виставкових комплексів Європи. Кількість предметів в просторих виставкових залах і більш ніж 20 експозиціях перевищує 27 000 зразків. Представлені експонати, що розповідають про світову і білоруську культуру.

Офіційний сайт: http: //www.artmuseum.

19. Національний історичний музей

Мусульманські жіночі прикраси кінця 19 століття в Національному історичному музеї Hanna Zelenko

Кращий варіант того, що подивитися в Мінську за 1 день поціновувачам історії та мистецтва. Експонати - книги, історичні архіви, предмети народної творчості, ікони, кераміка, археологічні артефакти.

Офіційний сайт: http: //www.histmuseum

20. Музей історії Великої Вітчизняної війни

Експонат у музеї історії Великої Вітчизняної війни Clay Gilliland

У будівлі знаходиться понад 140 000 предметів, які є реліквіями часу ВВВ. У 10 приміщеннях все виставки розташовуються відповідно до хронології подій. Внутрішнє оздоблення настільки ж масштабно і переконливо, як зовнішнє оформлення. Фасади будівлі виконані у формі променів з рельєфними зображеннями на честь Великої Перемоги.

Офіційний сайт: http: //www.warmuseum

Пам'ятки Мінська: що ще відвідати в Мінську?

Ми розповіли вам про головні визначні пам'ятки Мінська коротко. Відгуки туристів вказують на них як на найбільш захоплюючі і значущі об'єкти столиці. Якщо ваша поїздка досить тривала, огляньте також такі культурні цінності, як:

21. Меморіальний комплекс Хатинь

Статуя комплексу Хатинь - Нескорений людина Adam Jones

Йдеться про скромну селі, яка була спалена німецькими загарбниками, і на території якої зараз знаходиться комплекс з пам'ятником «нескорена людина». Крім самого меморіалу «Дими Хатині», тут облаштовано «Стіна Пам'яті», «Село життя» і «Цвинтар сіл».

Офіційний сайт: http://www.khatyn.by/

22. Будинок-музей I з'їзду РСДРП

Невелика дерев'яна споруда - будинок-музей I з'їзду РСДРП Pjotr ​​Mahhonin

Невеликий будинок, в якому в 1898 році провели першу зустріч майбутніх більшовиків. У роки Великої вітчизняної війни будівля була знищена, проте в подальшому за вказівкою Сталіна її реконструювали. У музеї знаходяться архіви партії, газети і документи. Інтер'єр досить точно передає обстановку 19 століття.

Офіційний сайт: http: //domusmuseum.histmuseum

23. Парк Челюскінців

Парк Челюскінців - міський парк для прогулянок і відпочинку DEM0NICK

Громадський парк з танцмайданчиком, літньою естрадою, рекреаційними зонами, майданчиками для дітей та атракціонами. Остання реконструкція була виконана в 2000 роках: колишні атракціони та розважальні об'єкти цілком замінили на нові і сучасні.

Офіційний сайт: http://parki.by/All-parks/2

24. Центральний дитячий парк ім. Максима Горького

Навчальна обсерваторія в Центральному дитячому парку ім. Максима Горького Hanna Zelenko

Громадська паркова зона, датою заснування якої вважається 1805 рік. Спочатку парк був губернаторським садом, і відвідувати його могли тільки «благородні громадяни». Надалі тут облаштували стадіон, галявини для гри в крокет і корти для тенісу. Сьогодні парк відкритий для всіх бажаючих, і переобладнаний для розваги хлопців різних вікових груп.

Офіційний сайт: http://parki.by/All-parks

25. Мінський зоопарк

Вхід в Мінський зоопарк Håkan Henriksson

Туристам з дітьми гіди в Мінську рекомендують обов'язково відвідати місцевий зоопарк. За життям звірів, які перебувають в просторих вольєрах і клітках, можна спостерігати з максимальною зручністю. На території працюють вбиральні і кафе, є кілька зон відпочинку. Для гостей будь-якого віку проводяться лекції та екскурсії. Можливе відвідування в дні проведення різних дитячих свят. Площа включає в себе мавпятник, кам'яні «палаци» для левів, дельфінарій. Кількість мешканців перевищує 2 500 одиниць із загонів рептилій, приматів, ссавців, віварій, пернатих і т.д.

Офіційний сайт: http://minskzoo.by/

26. Лошицький парк

Вид на Лошицький садибно-парковий комплекс Yaroshev Yuryy

Культурний і архітектурний пам'ятник, що розкинувся на площі в 97 гектар. Садибно-парковий комплекс відкритий для відвідування: тут можна відвідати музеї з інтер'єром 18-19 століть, Будинок воротаря і дитяче містечко. На території організовуються міські фестивалі та святкування.

Офіційний сайт: http://www.ctv.by/node

27. Музей валунів

Парк-музей каменів під відкритим небом на східній околиці Мінська Hanna Zelenko

Цей музей на свіжому повітрі може похвалитися досить нестандартними предметами колекцій. Його експонати - понад 2 000 каменів різного виду і форм (збирали понад 5 років). Місцева кам'яна карта дає безцінні знання в області географії держави: поселення і міста представлені як гігантські валуни, а, наприклад, межі країни - чагарниками і річками-доріжками.

28. Троїцьке передмістя

Троїцьке передмістя - мальовничий старовинний квартал на березі річки Свіслоч Guntars Mednis

Забудова території почалося ще в 12 столітті. Скромні будинки з дахами різних кольорів зводили навколо торгової площі. Сучасне передмісті - це спокійні вулиці з лавками антикваріату, художніми галереями, невеликими магазинами і Оперним театром на Троїцькій горі.

29. Етнографічний музей Дудутки

Музей старовинних народних ремесел і технологій - Дудутки JERRYE AND ROY KLOTZ MD

Об'єкт розповідає про сільське спадщину і культурі держави. На території музейного комплексу відтворена атмосфера села 19 століття: є обори, кілька машин минулих століть, апарати для варіння самогону, вироби народного промислу, кухня, майстерні з виробництва сирів і гончарної продукції, будинки з деревини. Гостям пропонується покуштувати самогонки, звареної за старовинним рецептом, спробувати в себе в якості підмайстра ковалі і спекти хліб. Жителями Дудутки є не тільки люди, але і всіляка живність скромного зоопарку: страуси, поні і козулі. За фермам також прогулюються качки і гуси, павичі і фазани. А також більш звичні тварини, типу свиней і овець.

Офіційний сайт: http: //www.dudutki

30. Мирський замок

Сучасного вигляду Мирського замку-музею в парку

У містечку під назвою Світ розташувався красивий замок, імовірно створений ще в 16 столітті. Комплекс включає в себе кафе, готель, кілька конференц-залів і музей. Тут регулярно влаштовуються наукові зустрічі, концерти та фестивалі. У замку можна замовити проведення весільного торжества. Внутрішнє оздоблення представлено картинами, інсталяціями та навіть древніми обладунками. Є кілька постійних експозицій, пізнавальних для туристів будь-якого віку.

Офіційний сайт: http://mirzamak.by/

Ми сподіваємося, що ті пам'ятки Мінська, фото з назвами і описом яких ви зараз побачили, дозволять вам скласти власний цікавий екскурсійний маршрут. Читайте також про пам'ятки Бреста і надихайтеся на подальшу подорож по Таїланду.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.