Навигация
Реклама
Реклама

Журнал яскравих подорожей (блог) | Confetti - турагентство яскравого відпочинку в Харкові

  1. Місто Полоннарува - буддійська святиня
  2. Як отримати максимум вражень від сафарі на парку Яла на Шрі Ланці?
  3. 8. Саме відвідуване місце Шрі Ланки
  4. 10. Смак Цейлону - чайні плантації

Екскурсії на Шрі-Ланці: куди варто поїхати Екскурсії на Шрі-Ланці: куди варто поїхати?

Отже, якщо ви читаєте цю статтю, значить з вибором: "куди поїхати" ви вже визначилися. Вітаю, Шрі-Ланка - кращий вибір! Тур в країну слонів - це неймовірна пригода, глибокий зв'язок з природою і кращий спосіб відпочити від Харкова чи Києва, взагалі, від міської суєти і проблем.

Цейлон багатий на дикі і дивні для нас пам'ятки. Інша культура, умиротворення у всьому, що оточує, зелена природа і Індійський океан - все це так переплетено на острові. Цейлон багатий на дикі і дивні для нас пам'ятки Потрібно обов'язково розібратися і познайомитися з ними, інакше, пляжний відпочинок на Шрі-Ланці здасться вам нудним і не вартим тих грошей, за які ви купили путівку. Повірте, кожна гривня, вкладена в поїздку на Шрі варто своєї цінності, головне - правильно підготуватися до поїздки!

  1. Місто Полоннарува - буддійська святиня

Їхати в цей віддалений місто від пляжу (а це десь 215 км від Коломбо) стоїть для того, щоб познайомитися з буддійської релігією. Руїни стародавнього міста, що був колись столицею всієї Шрі-Ланки, розкидані на великій території, увінчані зеленими насадженнями, штучно створеним "морем", де живуть дикі птахи, і руїнами резиденції правителів Анурадхапури.

Головним об'єктом Полоннаруви є храм Будди, висічене в скелі ще в 12 столітті - Гал Віхар. Його особливістю є те, що Будда висічений в чотирьох іпостасях, третя з яких уособлює людський прояв Будди. Самі храмові комплекси традиційно представлені у вигляді високих ступ. Чарівне видовище! Головним об'єктом Полоннаруви є храм Будди, висічене в скелі ще в 12 столітті - Гал Віхар

2. Ну що, ви ще не зацікавилися Шрі-Ланкою так сильно, щоб вже бігти в турагентство за путівкою ?! Тоді загляньте в Анурадхапура. Зазначений ЮНЕСКО містечко сповнений історичних пам'яток та природних красот. Тут вам не залишать байдужими дзвоновидні ступи, так звані дагоби, увінчані кам'яними статуями Будди; монастир у скелі Ісурумунія, численні палаци і штучні водойми.

Але найважливішим екскурсійним об'єктом в Анурадхапуре можна вважати Дерево Бодхі, точніше дерево, висаджене з його насіння. Саме Дерево Бодхі вважається головним буддійським символом, адже по доданню, саме під ним принц Гаутама після довгих медитацій досяг просвітління і став Буддою. Те дерево не збереглося, але з його насіння було вирощено дерево Махабодхи, увенчавшее однойменний храм. Тільки не дивуйтеся, якщо побачите парканчик і підпори навколо святого дерева - збереглася лише частина гілок і за ними відважно доглядають!

3. Монастирський комплекс «Джетавана ступа» - це 120-ти метрова дагоба, що є найвищим цегляним спорудою, коли-небудь побудованих людиною. 4. Кому подобається природа і унікальні рослини - вам сюди - в Піраденіі, королівський ботанічний сад. На Шрі-Ланці він дійсно королівський, адже стільки квітів і рослин-ендеміків треба ще пошукати!

5. Обожнюєте тварин? Хочете побачити їх в природному місці існування? Тоді парк Ялла - це те місце, яке запам'ятається вам назавжди. Не секрет, що Шрі-Ланка багата на слонів, мавп, різних комах, але в нацпарку Яла можна побачити і леопардів, ведмедів, земноводних і більше 200 видів птахів. Екскурсія цікава, проходить по типу сафарі.

Як отримати максимум вражень від сафарі на парку Яла на Шрі Ланці?

6. Жоден справжній візит на Шрі не повинен пройти без відвідування храму Зуба Будди. Саме ним так відомий на весь світ місто Канді. Відомий він завдяки різним традиціям і ритуалам, пов'язаних з поклонінням реально збереженого зубу, що залишився після кремації Будди.

7. Залишки колоніцаціі

Так вже вийшло історично, що Шрі-Ланка довгий час була під впливом португальських колонізаторів. Змішання культур і дало поштовх до незвичайної для цих місць архітектури. Місто Галле став приваблювати туристів своїм портом, маяком і європейськими вуличками посеред Азії.

8. Саме відвідуване місце Шрі Ланки

Буддійських храмових комплексів на острові багато, але Дамбула - відрізняється кількістю статуй Будди і тим, що розташований він в скелі. 5 печер і 153 статуй вразять вам своєю красою. Щоб дістатися до золотого храму, потрібно піднятися на гору з висотою 350 м і в гущавині лісу відкриється покритий золотом і скульптурами буддійських храм. Буддійських храмових комплексів на острові багато, але Дамбула - відрізняється кількістю статуй Будди і тим, що розташований він в скелі

9. Ще одним пам'ятником ЮНЕСКО, яку не можна не відвідати, прилетівши на Шрі-Ланку - левова скеля Сігірія. Уявіть собі гігантську скелю, яка ніби обрамлена в фігуру сидячого лева, а всередині неприступна фортеця, входом якої є його пащу. Уявіть, але побачити ви зможете лише лапи і руїни колишніх фортечних споруд.

10. Смак Цейлону - чайні плантації

Поїхати на батьківщину чаю і не побачити своїми очима, як вирощують плантації, як збирають і відбирають різні види чаю ?! Повірте, дуже цікаво дізнатися, що зелений, чорний і навіть білий чай і-це листя одного і того ж куща! Не вірите? Тоді вам в Нувара-Елію! Тут можна покуштувати смак кожного з сортів, а заодно і побачити як пакетируют чай на чайній фабриці. Цікаво ж, неправда ?!

Справжнім мандрівникам на замітку! Найкрасивіший і оригінальний маршрут з Нувара Елія в Еллу - поїздом! Саме жд подорож вважається найкрасивішим на Шрі! Цей маршрут проходить через все чайні поля, повз будиночків місцевих жителів, через тунелі в горах і за старими колоніальним мостам. Зачаровує!

З рекомендацій:

11. Ще один символ Шрі-Ланки, крім чаю, - слони. Їх тут шанують і бережуть. Для цього в місті Пінновела був відкритий розплідник для кинутих в джунглях або хворих слонів. За ними тут доглядають, годують, лікують і купають. Ви також можете допомогти викупати слона, якщо трохи заплатите :) Їхати на екскурсію в розплідник зручно, поєднавши її з Канді, так як це по дорозі.

12. Для прихильників гір і прогулянок - не можу не запропонувати піднятися на священну гору Пік Адама. Його висота становить 2 243 м і має досить складний маршрут. Але яке задоволення на світанку піднятися на таку висоту і озирнутися на зелені пагорби Шрі-Ланки. А потім ще й доторкнутися до священного сліду Будди на самій верхівці гори, який по наданню належить самому Адаму!

Ці ТОП-12 місць для екскурсій по Шрі-Ланці насправді тільки вершина айсберга, адже є ще купа цікавих місць для відвідування на Цейлоні. Це різні пляжі: від білосніжних і безлюдних в Трінкомале до найжвавіших, але з черепахами в Хіккадува . Різноманітність смачних і ароматних місць: сад спецій, сади і заповідники, водоспади, наприклад, Бамбараканда і тисячі пагод і буддійських ступ. Ці ТОП-12 місць для екскурсій по Шрі-Ланці насправді тільки вершина айсберга, адже є ще купа цікавих місць для відвідування на Цейлоні

Так що купити путівку на Шрі Ланку можна в будь-якому турагентстві Харкова, Confetti же рекомендує вибирати тур з вже включеними екскурсіями, зібраними в певні маршрути. Тоді ваш відпочинок на пляжах біля океану буде дійсно повноцінним відпочинком, а не метанням серед тривалих екскурсійних заїздів. До того ж, такий тур буде і більш вигідний за ціною, адже група буде пересуватися по визначних пам'ятках поступово, проживаючи в транзитних готелях в центральній Шрі-Ланці, що скорочує час і кошти.

Наприклад, тур на двох на Шрі Ланку з 2 днями екскурсій перед відпочинком на пляжі може обійтися від 1000 доларів, залежно від авіакомпанії (FlyDubai, AirArabia, МАУ, Qairlines) і від періоду подорожі.

Звертайтеся за докладними консультаціями та розробкою маршрутів до менеджерів туристичної фірми "Конфетті".

Читати далі...

2. Ну що, ви ще не зацікавилися Шрі-Ланкою так сильно, щоб вже бігти в турагентство за путівкою ?
5. Обожнюєте тварин?
Хочете побачити їх в природному місці існування?
Як отримати максимум вражень від сафарі на парку Яла на Шрі Ланці?
Не вірите?
Цікаво ж, неправда ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.