Навигация
Реклама
Реклама

Термінал B в аеропорту Бориспіль можуть законсервувати до кращих часів

Імовірність припинення польотів з терміналу B дуже висока, проте він буде підтримуватися в працездатному стані, повідомив журналістам в

Імовірність припинення польотів з терміналу B дуже висока, проте він буде підтримуватися в працездатному стані, повідомив журналістам в.о. гендиректора аеропорту Бориспіль Євген Дихне, передає avianews.com .

"Будемо проводити деякі елементи реконструкції терміналу, щоб могли в майбутньому його використовувати. Поки ніяких планів. Ми зробимо максимально економний режим утримання цього терміналу на час, поки він не використовується", - підкреслив Дихне.

За словами керівника аеропорту Бориспіль , Зараз основний термінал D виконує свої функції по завантаженню не більше, ніж на 35%, що дозволяє підприємству не думати про інших терміналах, як про основні з перевезення пасажирів.

З 25 листопада в термінал D переведуть більшість внутрішніх рейсів ( фоторепортаж ), Що дозволить забезпечити зручний трансфер з українських на міжнародні рейси і навпаки під одним дахом.

Всього в Борисполі було побудовано чотири термінали. Термінал F працював з 2010 по 2013 роки, термінал А - з 1994 по 2011 роки. Термінал B був основним терміналом аеропорту з 1965 по 2013 роки, а зараз обслуговує внутрішні і деякі чартерні рейси.

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.