Навигация
Реклама
Реклама

Камінь Корал: Магічні властивості і кому підходить за знаком зодіаку (Фото)

  1. Різновиди і кольору
  2. видобуток коралів
  3. Лікувальні властивості мінералу
  4. Магічні властивості корала
  5. Значення у знаків зодіаку

Корал є мінералом, який складається з вапняних поліпів твердих порід. Іншими словами - це скелет, що утворився від морських організмів, який закам'янів з часом. Знайти даний камінь можна в теплих морях, таких як Тихий океан, Індійський і Карибське море.
Корал є мінералом, який складається з вапняних поліпів твердих порід Основною відмінністю від безлічі самоцвітів є те, що корал утворює неймовірні форми, які вражають своєю оригінальністю і фантастичністю.

Існує безліч легенд, які кружляють над коралом, але все ж є одна з найбільш поширених. У стародавні часи, жителі вважали камінь символом пролитої крові Медузи Горгони, під час обезголовлювання Персеєм. Саме тому самоцвіт цінували завжди, виготовляючи з нього різні амулети і талісмани. Є також неодноразові випадки, коли енергетика і сила корала допомагала хворим позбутися недуг і встати на ноги. Таке настільки сильний вплив пояснюється наявністю в складі корала активних речовин, що впливають на що відбуваються в організмі людини фізіологічні процеси.

Різновиди і кольору

Варто відзначити той факт, що невеликий самоцвіт по закінченню тривалого періоду часу може розростися в справжній острівець. Але для цього, має пройти не одна сотня років.

Що стосується форми каменю, то корал може мати кулястий вигляд, грибоподібний і нагадувати розпустилися гілки дерев. Тим самим утворюються густі хитромудрі печерки, в яких живуть різні мешканці підводного світу.

Крім відмінності форм, самоцвіт ділитися за кольорами. Такий мінерал як корал буває абсолютно різноманітних відтінків, але все ж найпоширеніші три кольори: червоний, чорний і білий. А вже поділяються вони на ніжно-рожеві, блакитні, пурпурні і яскраво-червоні мінерали.

Для медичних потреб найчастіше застосовують білий корал, а ось при виготовленні прикрас, ювеліри віддають перевагу каменю червоного кольору. Однак найбільш дорогим є блакитний, через свою рідкість в природі.

видобуток коралів

Самоцвіт добувають у водах Тайваню, Японії та Австралії, а також в Середземному і Червоному морях Самоцвіт добувають у водах Тайваню, Японії та Австралії, а також в Середземному і Червоному морях. Глибина проростання поліпів може досягати близько 250 - 300 сантиметрів.

Процес вилучення корала відбувається за допомогою декількох дерев'яних балок. До однієї кріплять важкий вантаж, а ось за допомогою другої відбувається видобуток, прикріплюючи мережі. Тим самим, відбувається заплутування обламаних коралів в мережах, після чого їх піднімають нагору.

Після того, як такий спосіб визнали шкідливим для морських рифів, стали відправляти аквалангістів, але позитивного результату такий метод не приніс.

Лікувальні властивості мінералу


Безліч цілителів народної медицини, які проживають на Сході, використовували перетертий порошок корала для поліпшеного загоєння ран і кісток при переломах і розтягненнях. Також, мінерал вважається одним з найкращих засобів від зняття втоми і підвищення загального тонусу організму. Корал допоможе істотно поліпшити пам'ять людини, благотворно вплине на відновлення зору і вбереже в стресових ситуаціях від нервових перенапруг, які можуть згубно позначитися на самопочутті.

Крім усього іншого, корал прийнято вважати відмінним лікарем в питаннях серцево-судинних захворювань, поліпшить кровообіг. Одним з найбільш ефективних дій, прийнято вважати горлову чакру. Саме тому, намисто з даного каменю допоможуть позбутися від простудних захворювань горла, а також будуть впливати на зниження головного болю. У деяких країнах, корал відомий як протизаплідний засіб, який вступає в силу при регулярному носінні виробів з мінералу. Причому не тільки чоловікам рекомендується користуватися такими методами, але і жінкам також.

Магічні властивості корала

Магічні властивості корала

Мінерал прийнято вважати як камінь, який оберігає. Ще в давнину більшість воїнів, які йшли на війну або в похід, прикрашали свої обладунки та зброю коралами. Тим самим вважаючи надії на те, що нещастя мине їх стороною.

Захистити власників від пристріту і псування, допоможуть прикраси, виконані з самоцвіту. Особливо рекомендується носити, не знімаючи обереги з корала вагітним жінкам. Так як камінь знижує ризик викиднів, а народжений малюк буде здоровим і міцним.
Також, корал вважали чудодійним при хворобах людей похилого віку і дітей. Для цього необхідно було покласти шматочок самоцвіту в головах і не прибирати до поліпшення самопочуття хворого.

Нерідко корал називають як талісман для далеких подорожей і походів. Багато знахарі і відьми, були схили вірити в те, що саме цей самоцвіт вбереже мандрівника від природних стихій, які будуть зустрічатися у нього на шляху.

Іншою стороною корала виступає така властивість, як оберіг для сімейного вогнища, збереження хороших відносин і створення затишку в домі.

У Греції більшість віруючих в талісмани і обереги, постійно носили з собою шматочок каменя, вважаючи те, що він захистить від раптової загибелі і подарує довге, щасливе життя.

Корал здатний вплинути на позитивне мислення володаря і прищепити йому любов до світу і оточуючим.

Значення у знаків зодіаку

На думку астрологів, неправильно обраний камінь принесе власникові безліч хвороб і серйозних проблем На думку астрологів, неправильно обраний камінь принесе власникові безліч хвороб і серйозних проблем. Саме тому, варто правильно підбирати самоцвіти виходячи на свій зодіакальний знак.

Корал, напевно, один з небагатьох каменів який підходить практично кожній людині, крім Дев. Це пов'язано із земною стихією і надто песимістичного настрою щодо свого життя.

А ось Рибам, навпаки можна порадити носити прикраси з каменем. Найбільш відповідний корал для них, червоний і коричневий. Скорпіони і Раки, також не пошкодують вибравши в свої обереги корал. Однак їм підходять більш ніжні відтінки.

Якщо слідувати східним календарем, то крім зодіакального знака, важливе значення має рік народження людини, який буде носити вироби з мінералом. Доведено, що саме благотворний вплив на позитивну долю, камінь буде надавати, якщо його носить людина, народжена в рік Тигра.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.