Навигация
Реклама
Реклама

Авіатур в Аргентину з Москви відпочинок, тури в Аргентину, Буенос-Айрес, Санта-Крус, Мендоса

Аргентина   дивовижна країна вічного свята і неймовірного комфорту Аргентина дивовижна країна вічного свята і неймовірного комфорту. Це найрозвиненіша країна в Латинській Америці, має вигідне географічне положення і унікальну природу. Вирушаючи по гарячій путівці в Аргентину, ви поринете в сонячні пляжі і гори, нескінченні пустелі і красиві водоспади, опинитеся в гущі подій на жвавих вулицях мегаполісу і в той же час на безлюдних просторах околиць.

Наша кампанія пропонує унікальну можливість подорожі по гарячому туру в Аргентину з Москви, в цю прекрасну країну вічного танго. Відвідати запальну столицю - Буенос-Айрес. Це дуже контрастний місто. По дорозі повз хмарочосів з одного боку, з іншого - ви зустрінете справжні бідні іспанські квартали і нетрі. Сам місто багате парками, пам'ятниками і монументами, весь в зелені і має безліч розважальних закладів, побуваєте на гучних вечірках і тусовках. Пляжна інфраструктура країни дуже добре розвинена, що великий плюс до вашого насолоди, практично всі пляжі муніципальні і вхід безкоштовний. Купальний сезон починається в листопаді і тривають до квітня. Так само можете із задоволенням провести час на ранчо в передгір'ях Анд серед альпійських лугів.

Ви можете самостійно скористатися онлайн системою нашого сайту, підібрати собі тур за допомогою пошукової машини, так само можете замовити дзвінок з нашого сайту. Наші менеджери дадуть повну консультацію і будуть курирувати весь ваш відпочинок.

Ми пропонуємо вигідні ціни в Аргентину від Вікінг Туристік, ваш відпочинок залишиться яскравим враженням на все життя!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.