Навигация
Реклама
Реклама

Ласпі, Бухта Ласпі, Бухта Мрії: відпочинок в Форосі

  1. компклекс апартаментів Бухта Мрії, Ласпі

В околицях Фороса збереглося унікальне курортне містечко, яке простягнулося від мису Сарич до мису Ай-Я. Це Ласпі. Реліктові ялівцеві і букові ліси вкривають гірські схили, відокремлені галькові пляжі омиваються чистим морем, свіже повітря насичене сосновими фітонцидами пронизує все навколо. Приїхавши сюди на відпочинок, ви закохаєтесь в цей смарагдовий край, насолодіться його тишею і спокоєм.

У бухті Ласпі, знаходиться один з найзнаменитіших дитячих оздоровчих таборів. Його побудували тут в 1932 році. Місце для будівництва було обрано не випадково, адже клімат Ласпі вважається лікувальним, благотворно впливає на здоров'я дітей і людей.

Бухта Ласпі, розташована в 9 км від Фороса, надійно захищена від негоди гірською грядою. Це найтепліше місце в Криму. Тут середньорічна температура становить + 15ºС.

Бухта Ласпі подарує незабутні дні відпочинку для любителів дайвінгу і риболовлі. Мідії, рапани, краби, кефаль, бички і йоржі - ось якими морськими дарами багата бухта Ласпі. Любителі пляжного відпочинку знайдуть в Ласпі безліч мелкогалечних пляжів з чистою морською водою.

компклекс апартаментів Бухта Мрії, Ласпі

бухта Мрії

Новий комплекс апартаментів на самому березі моря в бухті Ласпі! Екологічно чистий курорт !!! Два басейну , Номери з видом на море і гори, закрита територія.

Апартаменти VIP-класу Апартаменти VIP-класу

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.