Навигация
Реклама
Реклама

Олюденіз - курорт Олюденіз в Фетхіє, Туреччина, фото, пляж, карта - 2019

  1. Пляж і море На самому курорті два пляжі і ще два розташовані в околицях. У високий сезон вони переповнені,...

Пляж і море

На самому курорті два пляжі і ще два розташовані в околицях. У високий сезон вони переповнені, оскільки місце дуже популярне.

Головний пляж Олюденіза - це Блакитна Лагуна. Завдяки своєму розташуванню, море тут завжди спокійне і тепле. Коли на інших курортах купальний сезон вже закінчується, тут він триває, оскільки вода як і раніше комфортна. Деякі купаються навіть на початку грудня.

Якщо ви не є гостем готелю на березі, то вхід на пляж складе 4 ліри. Додатково доведеться доплатити за шезлонги і парасольки від сонця. Вхід в воду пологий, тому тут дуже багато сімейних пар з дітьми. На пляжі є всі види водних розваг: мотоцикли, лижі, банани.

Ще один пляж Олюденіза - міський, який називається Бельджегіз. Вхід безкоштовний, але лежаки і парасольки по 6 лір. Поруч з ним проходить променад. Це популярне місце для зустрічі заходів.

Дивіться на відео, словами важко передати красу.

У двох кілометрах від курорту розташований пляж Кідрак, який ще часто називають Парадайз. У звичайні дні народу там мало, лише у вихідні приїжджають турки з дітьми. Дістатися туди можна на автобусі, який раз о 2 годині йде по узбережжю в напрямку готелю Liberty Hotels Lykia до села Kabak.

При наявності часу і бажання можна відвідати знаменитий пляж Патара , Удостоєний в номінації як «кращий пляж у світі» за опитуванням Sunday Times. Місце дійсно вражає - це 18 км пустельного узбережжя c горами піску і дюнами. Крім того, тут розташовані руїни стародавнього міста: амфітеатр, базиліки, тріумфальна арка, некрополіс. Знаходиться досить далеко, в 54 км від Олюденіза. Дістатися можна на автомобілі або автобусі з автовокзалу міста Фетхіє .

Дістатися можна на автомобілі або автобусі з автовокзалу   міста Фетхіє

Пам'ятки і розваги

На курорті вас чекає багато всього цікавого крім пляжу і моря. Найголовніше розвага Олюденіза - польоти на параплані. Існує три місця старту, розташованих на горі Бабадаг заввишки більше 1900 метрів. Всі вони призначені для зльоту під різні напрямки вітру. Топологія місця дозволяє вийти над затокою на висоті 1000-1500 м. Кожен жовтні тут навіть проводяться змагання професіоналів по повітряної акробатики, так званий Фестиваль повітряних ігор. Але не думайте, що польоти - це доля обраних. Навпаки, кожен бажаючий може за 80 доларів причепити парашут і разом з інструктором парити високо над землею 30-40 хвилин. Квитки продаються в місцевих турагентствах.

Любителів активного відпочинку порадує рибалка, дайвінг, снорклінг, яхтинг, катання на скутерах і бананах.

З Олюденіза можна оговтатися по Лікійської стежці до покинутої грецького села Кайякёй (Kaya Koyu), яка знаходиться на відстані 6 км і де повно занедбаних капличок і будинків. Це, мабуть, найцікавіша місцева визначна пам'ятка.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.