Навигация
Реклама
Реклама

Рибаче: пропозицій для відпочинку (26)

  1. З історії
  2. клімат
  3. пляжі
  4. Що подивитися?

12 Липень 2014 admin

ГОТЕЛІ І ГОТЕЛІ (15)

ПРИВАТНИЙ СЕКТОР (9)

КВАРТИРИ (1)

САНАТОРІЇ (1)

З БАСЕЙНОМ (2)

Селище Рибаче в Криму - це невеликий курорт на Кримському півострові, розташований біля підніжжя Кримських гір в Алуштинському районі в 28 км від самої Алушти. Кількість жителів невелике - близько 2000 чоловік. Відпочинок в Рибачому припаде до смаку любителям тиші і спокою - тим, кому не потрібні ні гучні вечірки, ні танці до упаду.

З історії

Раніше це селище називався ТВАК. За деякими припущеннями він був заселений візантійськими греками ще в VIII. До складу Алуштинського району село включили після встановлення в Криму радянської влади - в 1921 році. А 21 серпня 1945 роки йому дали нинішню назву - Рибаче.

Багато істориків стверджують, що колись через селище Рибаче в Криму пролягав так званий Великий Шовковий Шлях. Про це може свідчити древнє киргизьке кладовище. Також неподалік від Рибальського археологи знайшли завод по виготовленню глиняних водопровідних труб і цегли.

Подивитися інший курорт Великої Алушти

клімат

Клімат в Рибальському (Крим) досить м'який з великим кількість сонячного світла і гірничо-лісовим повітрям. Влітку середня температура близько + 25 + 27С °. Взимку вона рідко опускається нижче 0С °, як правило - від +2 до +5 С °. Купатися в морі можна вже в травні, а кінець сезону припадає на початок жовтня. Основна частина опадів випадає в осінньо-зимовий період. Сонце світить над курортом близько 2250 днів в році.

пляжі

Під час відпочинку в Рибачому (Крим) відвідайте його дрібногалечний пляж шириною в 50 метрів Під час відпочинку в Рибачому (Крим) відвідайте його дрібногалечний пляж шириною в 50 метрів. На ньому є досить непоганий вибір розваг - від прокату бананів, катерів і водних мотоциклів, до занурення під воду з аквалангом. До речі, для останнього виду проведення часу відмінно підійде бухта Любові, що розташовується між селищами Малоріченське і Рибальське. Вода в морі тут дуже чиста і прозора. Але тут є один нюанс - дістатися до бухти можна тільки по воді.

Що подивитися?

Під час відпочинку в Рибачому обов'язково відвідайте гірський масив Карабі-яйла, яка входить до складу Головної гряди Кримських гір. Найвища точка гори має висоту понад 1260 метрів над рівнем моря. Головною відмінною рисою Карабі-яйли є наявність в ній великої кількості печер, шахт, колодязів і воронок. Деякі з них доступні для відвідування непідготовлених туристів, але більшість поглиблень вимагає наявності спеціального обладнання і досвіду. Єдиним населеним місцем на горі є метеостанція, яка працює ще і рятувальним пунктом і притулком, де при гострій необхідності можна переночувати.

Найбільш видовищною місцем на Карабі є величезний карстовий провал, глибина якого досягає 81 м Найбільш видовищною місцем на Карабі є величезний карстовий провал, глибина якого досягає 81 м. Зовні він нагадує воронку з діаметром 20 метрів. Спуск в печеру можливий тільки зі спеціальним обладнанням і наявністю чималого досвіду. Унікальність карстового провалу в тому, що незалежно від погоди зовні, всередині завжди зберігається лід, яким залитий весь підлогу нижнього залу.

Якщо ви бажаєте урізноманітнити відпочинок в Рибальському в Криму чимось більш веселим і завзятим, то ласкаво просимо на сусідні курорти. Відвідайте Алушту, де є маса розваг на будь-який смак. Чого тільки варта аквапарк, дельфінарій або парк «Крим в мініатюрі». Недалеко від курорту є водоспад Джур-Джур, гора Демерджі, Долина привидів, Кримський природний заповідник. У Новому Світі можна побувати на екскурсії по заводу шампанських вин, подивитися на палац Голіцина. У селищі Малоріченське можна побувати в музеї Катастроф на водах.

Відпочинок в Рибачому не так нудний, як вам може здатися на перший погляд. При цьому тут вас порадують відносно недорогі ціни на все - від продуктів харчування до проживання. Недорогий відпочинок в Рибальському з хорошим сервісом чекає вас! Приїжджайте!

Подивитися інші курорти у Великій Алушті

Що подивитися?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.