Навигация
Реклама
Реклама

В яких країнах дають громадянство при покупці нерухомості

 1. Німеччина
 2. Мальта
 3. Латвія
 4. Сент-Кітс і Невіс
 5. Гренада, Антигуа і Барбуда
 6. Кіпр
 7. Португалія

Більше десяти країн в світі пропонують інвесторам придбати громадянство в обмін на інвестиції і близько 40 країн дають можливість отримання ВНЖ / ПМЖ при покупці нерухомості конкретної країни. Після того як програма Угорщини ВНЖ за інвестиції в нерухомість закрилася, почесне місце найпопулярнішою програми на даний момент займає ВНЖ Мальти за інвестиції в нерухомість.

Німеччина

НІМЕЧЧИНА входить в першу десятку найбільш економічно і соціально розвинутих країн світу і тому ціна на нерухомість, при придбанні якої настає право для отримання ВНЖ, досить висока. Квадратний метр в цій країні, в залежності від місцевості і стану об'єкта, обійдеться в 500-1250 євро. Однак на відміну від багатьох інших європейських держав, тут при первинному внеску в 10-20% є можливість отримати кредит з розстрочкою від 5 до 30 років (залежить від загальної суми покупки). Після придбання нерухомості можна перебувати в країні до 6 місяців в році, але при відкритті свого підприємства цей строк продовжується до року і дається дозвіл на оформлення ПМЖ.

Мальта

середземноморське держава МАЛЬТА надає ВНЖ не тільки при купівлі об'єктів нерухомості вартістю від 350 000 євро, але і при їх оренду з щорічною оплатою в 16 000 євро в рік. Ціни на мальтійський житло відносно невисокі. 4-6 кімнатну комфортабельну квартиру або будинок з садом в містах в центрі Мальти можна придбати за 220-250 000 євро. В країні м'який сприятливий клімат, сучасне охорона здоров'я та освіта, стабільна політична обстановка. ВНЖ оформляється терміном на 1 рік при позитивній перевірці на благонадійність, а ще через рік настає право на отримання мальтійського громадянства і паспорта.

Читайте також: Імміграція на Мальту: в чому різниця між ВНЖ, ПМЖ і громадянство?

Читайте також:  Імміграція на Мальту: в чому різниця між ВНЖ, ПМЖ і громадянство

Латвія

Вартість нерухомості в прибалтійських країнах з кожним роком неухильно зростає. У зв'язку з цим ЛАТВІЯ в 2015 році підвищила мінімальну цінову межу до 250 000 євро і ввела державний одноразовий збір при купівлі розміром в 5% від вартості об'єкта. Цих грошей цілком вистачить на квартиру з обстановкою площею 120 кв. метрів в тихому центрі Риги, а в околицях столиці на 700-метровий будинок з басейном. Покупець може отримати державний кредит від держави на 40-50% від вартості, а ВНЖ дається відразу на 5 річний термін.

Вам буде цікаво: Програми громадянства і ПМЖ за інвестиції: порівняльний огляд

Сент-Кітс і Невіс

СЕНТ-КІТС і НЕВІС, невелика держава Карибського басейну, має найстарішої в світі спеціальної урядової економічної програмою (діє з 1984 року), згідно з якою будь-який громадянин іноземної держави може відразу стати громадянином країни при придбанні будь-якої нерухомості на мінімальну суму в 400 000 доларів США. Володар громадянства цієї країни, крім 25 країн-учасниць Шенгенської угоди, може безвізово відвідувати ще 104 країни, в тому числі Великобританію, Швейцарію, Канаду, ПАР, Сінгапур, Гонконг, Нову Зеландію і Японію. Відсутня річний мінімум проживання в країні, а після закінчення 5 років можливий продаж нерухомості зі збереженням при цьому громадянства. Дорослим членам сім'ї видається паспорт на 10 років, неповнолітнім (до 18 років) - посвідчення на п'ятирічний термін.

Гренада, Антигуа і Барбуда

ГРЕНАДА , Антигуа і Барбуда також надають можливість громадянам будь-яких держав отримати ВНЖ, а в подальшому і громадянство через покупку об'єктів нерухомості, будівництво яких схвалено урядами цих країн. Мінімальна вартість придбання в Гренаді - 350 000 євро, в Антигуа і Барбуда - 400 000 євро. Покупцеві і 3 членам його сім'ї дається ВНЖ на 1-річний термін з можливістю отримати ПМЖ на 5 років, а потім і громадянство. Через 5 років дозволено продаж нерухомості. Громадянство цих країн дозволяє безвізовий в'їзд в більшість країн світу, включаючи Гонконг, Канаду і США.

Кіпр

КІПР володіє власною програмою надання громадянства за покупку нерухомості. Варіанти інвестування наступні:

 • У нерухомість. Сума - мінімум € 2 млн. Це може бути комерційна або некомерційна нерухомість, покупка або будівництво, а також земля, якщо вона буде в подальшому розроблена.
 • Купівля або установа / участь в компаніях Кіпру. Сума вкладень - від € 2 млн .; умова роботи підприємства - створення не менше 5 робочих місць для кіпріотів.
  Інвестиції в альтернативні спеціалізовані фонди або активи кіпрських компаній. Варіант передбачає вкладення не менше € 2 млн. В ліцензовані державою фонди або цінні папери.
 • Поєднання згаданих критеріїв. Сукупний обсяг інвестицій - € 2 млн. (500,000 євро державні облігації + 1,500,000 євро повинні бути вкладені в інші активи).
 • Важливим плюсом є те, що абсолютно не потрібне постійне обов'язкове проживання в країні. Паспорт громадянина Кіпру дозволяє безвізовий в'їзд в більш ніж 150 країн світу. Крім Євросоюзу, можна вільно відвідувати Росію, ПАР, Сінгапур, Гонконг і Японію.

ВАЖЛИВО: Громадянство Кіпру: Нововведення посилили правила отримання паспорта

Португалія

Повноцінний член Євросоюзу ПОРТУГАЛИЯ приваблива комфортним середземноморським кліматом і високим рівнем життя. Країна оформляє ВНЖ на 1 рік з правом обов'язкового щорічного подальшого продовження (а через 6 років і громадянство) при купівлі об'єктів нерухомості (житлової і комерційної) вартістю від 500 000 євро (для об'єктів старше 30 років - 350 000 євро). Розмір грошових сум може бути зменшений на 20%, якщо нерухомість розташована в непопулярних районах. Через 5 років володіння нерухомість дозволяється продавати. Мінімальний термін проживання в країні встановлений в 35 днів за 5 років.

Людина, яка заробляє чесною працею, завжди хоче жити гідно і забезпечувати комфортні умови для своєї сім'ї. Найбільш надійним, найменш ризикованим і вигідним вкладенням зароблених коштів завжди буде покупка нерухомості в успішній і стабільній країні. Нерухомість багато років буде служити вашим сім'ям, дітям та онукам.

Більш детально: «Золота віза» Португалії за інвестиції в цифрах

У нашій практиці більшість інвесторів звикли порівнювати умови програм, щоб прийняти дійсно правильне рішення. Ми знаємо ще як мінімум три причини звернути увагу на друге громадянство острівної держави:

 • паспорт Антигуа і Барбуди : Безвізовий в'їзд в більш ніж 136 країн; процес оформлення (3-5 місяців).
 • паспорт Сент-Кітс і Невіс : Безвізовий в'їзд в 132 країни; немає вимог по проживанню в країні; процес оформлення (3-5 місяців). Програма працює 1984 года!
 • паспорт Домініки : Безвізовий в'їзд в 91 країну; процес оформлення (3-6 місяців); немає вимог до проживання; немає особистої співбесіди.

Як вибрати відповідну програму? Отримайте безкоштовну консультацію експерта.

Як вибрати відповідну програму?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.