Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Чорногорії в грудні

  1. Свята та фестивалі в Чорногорії в грудні
  2. Фотографії відпочинку в Чорногорії


Чорногорія - це країна з трьома кліматичними зонами. Незважаючи на це, погодні умови в кожному регіоні Чорногорії в грудні дуже схожі. Середня денна температура становить + 9C, але до ночі холоднішає до + 4C. Зазвичай стовпчик термометра нижче нуля градусів не опускається. Винятком є ​​гірські райони, де іноді холодає до -8C. Найтеплішим містом є Будва: вдень може бути + 14C, вночі + 6C.

Море встигає охолонути до + 15C, тому купання навряд чи можливо. У зв'язку з цим, багато туристів відмовляються від відпочинку в Чорногорії взимку, чекаючи літа. При бажанні ви можете віддати перевагу гірськолижним курортам Колашин, Жабляк і все-таки побувати в Чорногорії.

Свята та фестивалі в Чорногорії в грудні

  • Маслініада є унікальне свято, під час якого багато підприємств презентують продукти, засновані на використанні місцевих сортів оливок. Кожен гість фестивалю може спробувати оливки, вищого гатунку оливкова олія, апельсини та мандарини, які були вирощені в Чорногорії. Однак Маслініада представляє інтерес не тільки завдяки дегустації смачних продуктів, але і насиченою культурно-розважальною програмою, яка включає в себе, в тому числі, показ традиційних народних костюмів.
  • Зимові дні культури в Герцег-Нові - фестиваль присвячений класичній музиці. У зимові дні культури беруть участь кращі солісти та оркестри Чорногорії.
  • Підгірці, столиця Чорногорії, славиться грудневого днями культури, під час яких проводяться художні виставки, театральні вистави, концерти.
  • Груднева артистична сцена в Подгориці. Під час проведення даного фестивалю туристи можуть побувати на театральних і музичних виставах, які представляють артисти з Чорногорії та сусідніх країн.
  • Дні вина і уклейки в Вірпазар. Це свято присвячене чорногорському виноробству, національної кухні. Всі гості можуть спробувати місцеві страви та вина. Програма включає в себе вручення нагород року за якість вина. Багато людей можуть насолодитися культурно-розважальними заходами, які проводяться на мальовничому узбережжі Скадарского району.

Можливо, ви бажаєте поєднати відпочинок в Чорногорії в грудні і зустріч Нового року? Даною можливістю потрібно неодмінно скористатися, адже в Чорногорії Новий рік відзначають так яскраво! З тридцять першого грудня по другу січня в Будві і Которе проводиться фестиваль, в якому беруть участь зірки чорногорської і зарубіжної естради і радують своєю творчістю туристів.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 23.09.2014

Фотографії відпочинку в Чорногорії

Популярні статті


Відео


Чорногорія Інша відео про Чорногорію

Можливо, ви бажаєте поєднати відпочинок в Чорногорії в грудні і зустріч Нового року?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.