Навигация
Реклама
Реклама

Де краще відпочити - корисні поради від Велл

 1. Найкращі пляжі світу - де вони?
 2. Лікувальні тури на курортах Європи і Росії
 3. Прийшла осінь? Продовж літо на сонячному Тенеріфе
 4. Куди поїхати у вересні? Нас ваблять пляжі Пхукета
 5. Спекотна Іспанія чекає вас в серпні
 6. Серпень - час для пляжів Кіпру
 7. Гостинна і сонячна Абхазія чекає вас
 8. Кращі місця для сімейного відпочинку в Росії
 9. Відкриваємо для себе краси Росії
 10. Куди краще поїхати в вересні, щоб поєднувати екскурсії з пляжами
 11. Де краще відпочивати у вересні? Белек, Туреччина наша порада
 12. Куди краще поїхати восени? У вересні Вас чекають пляжі Пафосу!
 13. Вибираємо, де краще відпочивати в серпні. Кала Дор або Будва?
 14. Де краще відпочивати в липні? Еллада або Крим?
 15. Рай на Землі існує і туди можна поїхати на відпочинок!
 16. Поїхати на відпочинок з сім'єю на море на острів Сицилія
 17. Радимо де краще відпочивати в серпні, якщо ви любите Італію
 18. Де краще відпочивати в серпні, якщо Ваш вибір курорти Греції
 19. Куди краще поїхати в липні? Еллада запрошує!
 20. Де краще відпочивати в липні? В Італії в стародавньому Чертальдо!
 21. Де відпочити цього літа? Фріулі-Венеція-Джулія - ​​наша порада!
 22. Їдемо на риболовлю до Фінляндії

Найкращі пляжі світу - де вони?

Кожен куточок нашої планети унікальний і красивий по-своєму. Але людині властиво оцінювати і порівнювати побачене, намагатися визначити, де його відпочинок був цікавіше і більш насиченою. Цього разу аналітики замислилися над тим, який з пляжів на неосяжної Матінці-землі самий-самий: найкрасивіший, самий чистий і найбажаніший для мандрівників. Кандидати проходили ретельний відбір, заснований на оцінках відомих путівників та відгуках досвідчених мандрівників. Лідерами стали пляжі, розташовані на екзотичних островах, в Австралії і Мексики.

Лідерами стали пляжі, розташовані на екзотичних островах, в Австралії і Мексики

Лікувальні тури на курортах Європи і Росії

Поєднати приємне заняття з корисною справою ... Так хто ж про це не думає? Але з чим можна поєднати таке приємне в усіх сенсах подія як відпочинок? Звичайно «З турботою про своє здоров'я». лікувальні тури - це не тільки лікування, але і загальне оздоровлення Вашого організму. А, визнайте, організму ця підтримка дуже потрібна.

А, визнайте, організму ця підтримка дуже потрібна

Прийшла осінь? Продовж літо на сонячному Тенеріфе

Вересень - перший місяць осені, пора листопаду і першого похолодання. Ви не згодні з цим? Вам хочеться, щоб літо, наповнене сонцем і морем, було з вами як можна довше? Якщо ви запитаєте WELL, де краще відпочивати у вересні любителям пляжного відпочинку, то ми відповімо: «Звичайно ж, на Тенеріфе!»

»

Куди поїхати у вересні? Нас ваблять пляжі Пхукета

Літо проходить, а багато хто з нас так і не встигли відчути його силу в повній мірі. Що ж робити тим, хто не зміг відпочити в літні місяці? Куди краще поїхати в вересні, щоб запастися енергією сонця перед осінньої негодою. WELL радить відвідати «Перлину Півдня» і найбільший острів Таїланду - Пхукет .

WELL радить відвідати «Перлину Півдня» і найбільший острів  Таїланду  -  Пхукет

Спекотна Іспанія чекає вас в серпні

Для багатьох з нас прихід серпня - це ще одне нагадування про те, що вже зовсім скоро закінчиться літо. Ми хочемо розповісти, де краще відпочивати в серпні тим, хто не боїться літніх температур і віддає перевагу пляжному відпочинку. Ловіть останні літні дні на курортах Іспанії .

Ловіть останні літні дні на курортах  Іспанії

Серпень - час для пляжів Кіпру

Ви плануєте свою відпустку на кінець літа і хотіли б дізнатися, де радимо побувати в серпні цього року? Мережа туристичних агентств пляжного відпочинку Велл закликає не сидіти вдома, а відкривати нові горизонти, отримувати яскраві враження і збирати позитивні емоції. Все це можна успішно здійснити на острові-музеї - Кіпрі .

Все це можна успішно здійснити на острові-музеї -  Кіпрі

Гостинна і сонячна Абхазія чекає вас

Июль ... Літо в самому розпалі ... Воно повністю заволоділо нашою країною, нашими думками і мріями. Для кожного з нас літній час особливе. І у кожного з нас свої переваги, як саме проводити цю дивовижну і чарівну пору. Сьогодні ми хочемо поговорити про те, куди краще поїхати в липні тим, хто вважає за краще всім іншим видам відпочинку відпочинок пляжний.

Сьогодні ми хочемо поговорити про те, куди краще поїхати в липні тим, хто вважає за краще всім іншим видам відпочинку відпочинок пляжний

Кращі місця для сімейного відпочинку в Росії

Яким повинен бути сімейний відпочинок? Цікавим, пізнавальним і веселим, адже головними в ньому є діти. Сподобається їм, значить, відпочинок дійсно вдався. У цій статті ми розповімо вам про місця в Росії , Де варто побувати разом з дітьми. Це і сафарі-парк «Кудикіна гора» і модель дорослого міста КІДБУРГ і Арт-парк «Нікола-Лінивий» і вже знайшов популярність інтерактивний музей Етносвіт і багато іншого.

Це і сафарі-парк «Кудикіна гора» і модель дорослого міста КІДБУРГ і Арт-парк «Нікола-Лінивий» і вже знайшов популярність інтерактивний музей Етносвіт і багато іншого

Відкриваємо для себе краси Росії

Добре коли весь світ у твоїх ніг. Але досліджуючи, підкоряючи і відкриваючи для себе далекі країни, загадкові моря і ваблять острова, ми мимоволі забуваємо про красу своєї рідної землі. Поспішайте дізнатися, де радимо побувати в Росії , Які куточки нашої країни зобов'язаний побачити кожен.

Поспішайте дізнатися, де радимо побувати в  Росії  , Які куточки нашої країни зобов'язаний побачити кожен

Куди краще поїхати в вересні, щоб поєднувати екскурсії з пляжами

Куди краще поїхати в вересні, якщо ви хочете присвятити свою відпустку не тільки пляжного відпочинку, але і відкриття для себе нових країн і міст? Мабуть, найцікавішим для дослідження, може стати загадковий Марокко. Розташувавшись в Північній Африці, Королівство Марокко на півдні межує з пустелею Сахара, на півночі - з Середземним морем, а на заході - з Атлантичним океаном. Тільки тут можна зануритися в східну казку: прогулятися по палацах, парків, садів та помилуватися озерами. Марокко - це мальовнича природа, що робить країну однією з найпрекрасніших в світі. Це чотири гряди гір з вічними снігами на вершинах, водоспадами і столітніми кедровими лісами біля підніжжя; великі рівнини з апельсиновими і мандариновими деревами; річки, що протікають у самого краю пустелі і в ущелинах гір ...

Це чотири гряди гір з вічними снігами на вершинах, водоспадами і столітніми кедровими лісами біля підніжжя; великі рівнини з апельсиновими і мандариновими деревами; річки, що протікають у самого краю пустелі і в ущелинах гір

Де краще відпочивати у вересні? Белек, Туреччина наша порада

Хтось вже відгуляв свою відпустку, для кого-то літо закінчиться з останніми серпневими днями. Але ми закликаємо вас не здаватися осені, що наближається, а боротися за літо до кінця. Ми знаємо, де спекотні літні дні затримуються довше. Ви запитаєте нас, де краще відпочивати у вересні. Там, де вас чекають евкаліптові, соснові і кедрові ліси, унікальні види птахів (наприклад, сова Тіто-альба) ... Але перш за все - сонце, відмінна погода, тепле море та 20 кілометрів пляжу з великим і дрібним піском. Все це Белек - найпрезентабельніший і дорогий курорт Туреччини .

Все це  Белек  - найпрезентабельніший і дорогий курорт  Туреччини

Куди краще поїхати восени? У вересні Вас чекають пляжі Пафосу!

На питання "Куди краще поїхати в вересні" є дуже проста відповідь - Кіпр , Пафос. Це місто розташувався в південно-західній частині острова біля підніжжя гір Трудос. Будучи яскравим зразком еклектики, Пафос органічно поєднує в собі давню історію і сучасну інфраструктуру: руїни і магазини, готелі, ресторани. Назва міста говорить сама за себе: пафос визнаний самим елітним курортом на острові. Велика частина відпочиваючих - це заможні люди, які приїхали відпочити в затишних бухтах, на відокремлених пляжах і в першокласних ресторанах. Тут рідкісні туристи з дітьми, адже курорт не орієнтований на відпочинок з ними. Ви не зустрінете тут ні дитячих майданчиків, ні анімаційних програм для юних відпочивальників.

Ви не зустрінете тут ні дитячих майданчиків, ні анімаційних програм для юних відпочивальників

Вибираємо, де краще відпочивати в серпні. Кала Дор або Будва?

Літо вже практично промайнуло, а ваш відпустку ще не починався? Всі ваші знайомі встигли похвалитися новими враженнями і шоколадним засмагою, а ви все ще думаєте над тим, де краще відпочивати в серпні? Дозвольте запросити вас в два райських куточка на землі, де ви зможете провести незабутній відпустку. Так, в серпні вас чекає Кала-д'Ор - іспанський курорт і туристична Мекка, що загубилося в водах Середземного моря, і Будва - курортне містечко, прозваний відпочиваючими «Чорногірським Майамі».

Так, в серпні вас чекає Кала-д'Ор - іспанський курорт і туристична Мекка, що загубилося в водах Середземного моря, і Будва - курортне містечко, прозваний відпочиваючими «Чорногірським Майамі»

Де краще відпочивати в липні? Еллада або Крим?

Літо ще не встигло розпочатися, а третя його частина вже пролетіла. Що робити, щоб не втратити жодного його денечка? Літній відпочинок найчастіше асоціюється у нас з відпочинком пляжним. І ми не будемо в цьому оригінальні. Літо - це час вбирати сонячні промені, віддаватися пестощів теплого моря, запасати в тайниках душі тепло, умиротворення і єднання з природою. Де краще відпочивати в липні, щоб запам'ятати відпочинок на все життя? У нас є дві відповіді на це питання.

У нас є дві відповіді на це питання

Рай на Землі існує і туди можна поїхати на відпочинок!

Коли настає сезон відпусток, всі ми задаємося питанням - куди поїхати на відпочинок? На нашій планеті ще є такі місця, де немає натовпу людей, де можна відпочити і по-справжньому розслабитися. Головне - потрапити в такі місця до того, як вони набудуть популярність. У цій статті ми поговоримо про такі місця для відпочинку.

У цій статті ми поговоримо про такі місця для відпочинку

Поїхати на відпочинок з сім'єю на море на острів Сицилія

Літо пролітає швидко, як птах, махнувши зеленим крилом, і стрімко наближається вересень - головний місяць «оксамитового сезону». Якщо Ваш відпустку припадає саме на вересень, не варто дуже вже сильно терзати себе питанням, куди можна поїхати відпочивати на початку осені. Наша порада - звичайно ж, на Сицилію! Омивається трьома морями, оточений маленькими острівцями, як наречена - подружками, з піщаними пляжами на півдні і скелястими берегами на півночі, з гірським і горбистим рельєфом і навіть з діючим вулканом - цей острів нікого не залишить байдужим. Тут багато мальовничих краєвидів, античних руїн і хороших курортів. Сицилія - ​​місце, куди варто поїхати в перший осінній місяць: Тут вже не дуже жарко, відчувається легкий подих теплої середземноморської осені, і можна поєднувати відпочинок біля моря з пізнавальними прогулянками по острову.

Сицилія - ​​місце, куди варто поїхати в перший осінній місяць: Тут вже не дуже жарко, відчувається легкий подих теплої середземноморської осені, і можна поєднувати відпочинок біля моря з пізнавальними прогулянками по острову

Радимо де краще відпочивати в серпні, якщо ви любите Італію

Лідо ді Єзоло називають перлиною Венеціанської Рив'єри, і не випадково. Цей курорт розташувався на Апеннінському півострові, на березі Адріатичного моря. З Лідо ді Єзоло кілька годин їзди до Флоренції та Мілана, а до Венеції можна потрапити всього за 40 хвилин подорожі на катері. Містечко оточене Альпами, тому тут не буває штормів і поривчастого вітру, клімат теплий і м'який. Сезон для туристів починається в травні і закінчується до початку жовтня. Найвдалішим місяцем для відвідування цього італійського курорту є серпень - море і повітря прогрівається до комфортних температур. Лідо ді Єзоло - кращий курорт Італії ще й тому, що в серпні там не холодно і не жарко, близько + 25-27 ° C.

Лідо ді Єзоло - кращий курорт Італії ще й тому, що в серпні там не холодно і не жарко, близько + 25-27 ° C

Де краще відпочивати в серпні, якщо Ваш вибір курорти Греції

Греція славиться різноманітністю курортів. Для Вашого чудового відпочинку тут створені всі умови: теплий середземноморський клімат, чисті пляжі, величезний вибір готелів і розваг на будь-який смак. Греція приймає гостей цілий рік, однак в кінці літа туристів тут найбільше. У серпні краще відпочивати на островах, де прохолодний морське повітря допоможе вам легше перенести денну спеку. Островів, що належать грецькій державі, безліч. Найпопулярніші з них - Корфу, Родос, Міконос, Санторіні і півострів Халкідікі.

Найпопулярніші з них - Корфу, Родос, Міконос, Санторіні і півострів Халкідікі

Куди краще поїхати в липні? Еллада запрошує!

Країна, яку вважають колискою Європейської цивілізації, не може щорічно не привертати тисячі туристів з усіх куточків планети. У Греції на відпочинок спрямовуються багато росіян, тут для насиченого відпочинку є все: мальовничі острови, гірські масиви дивовижної краси, найчистіші море і пляжі, архітектурні пам'ятки старовини і відомі музеї. Країна героїв і богів, немов магніт, притягує поціновувачів гарних краєвидів, теплого моря, смачної їжі, шанувальників запальних нічних розваг і всіх, хто цікавиться культурою та історією. Якщо Ви вирішуєте, куди поїхати в липні, зверніть увагу на курорти Греції. У цій країні Ви точно знайдете розваги до душі!

У цій країні Ви точно знайдете розваги до душі

Де краще відпочивати в липні? В Італії в стародавньому Чертальдо!

Прекрасна Італія! Країна з багатою історією, культурою, безліччю пам'ятками і висококласним європейським рівнем сервісу. Звичайно ж, Рим, Мілан, Венеція у всіх, що йдеться, на слуху, і щорічно мільйони відпочиваючих відкривають їх для себе знову і знову. Але відпочивати в Італії можна не тільки у великих містах і на узбережжі. Тоскана, наприклад, підкорює серця мандрівників маленькими старовинними містами, які розташувалися в цьому регіоні Італії. Кожен з них має свою унікальну історію, овіяну легендами і старовинними переказами. Сьогодні ми пропонуємо нову раду від Велл® для Вашого відпочинку. У Липні радимо відправитися в місто, пов'язаний з життям автора «Декамерона» Джованні Боккаччо - Чертальдо.

У Липні радимо відправитися в місто, пов'язаний з життям автора «Декамерона» Джованні Боккаччо - Чертальдо

Де відпочити цього літа? Фріулі-Венеція-Джулія - ​​наша порада!

Запрошуємо відпочити в незабутній край мрії - регіон Італії Фріулі-Венеція-Джулія, який славиться архітектурою своїх міст, красою гірських ландшафтів, золотим піском узбережжя, білими скелями і ніжними пагорбами. Історично цей край є італійськими воротами на Схід.

Історично цей край є італійськими воротами на Схід

Їдемо на риболовлю до Фінляндії

Фінляндія надзвичайна приваблива для любителів спортивного рибальства. Описати все породи риб і особливості їх лову справа навряд чи здійсненне: в одній тільки річці Вантаа налічується близько 150 видів риб! Тому зупинимося на більш загальній характеристиці риболовлі в прісних водах Фінляндії. Чисті озера і річки, багаті рибою, послуги з розміщення та харчування, якісний сервіс - все це Ви знайдете в будь-якій точці Фінляндії.

Найкращі пляжі світу - де вони?
Кала Дор або Будва?
Де краще відпочивати в липні?
Еллада або Крим?
Де краще відпочивати в липні?
Де відпочити цього літа?
Так хто ж про це не думає?
Але з чим можна поєднати таке приємне в усіх сенсах подія як відпочинок?
Прийшла осінь?
Ви не згодні з цим?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.