Навигация
Реклама
Реклама

Архипо-Йосипівка

  1. Архипо-Йосипівка: максимум емоцій - мінімум витрат
  2. Архипо-Йосипівка: проведіть час з користю для здоров'я

Відпочинок в Архипо-Йосипівка на узбережжі Чорного моря гарантує максимальну кількість позитивних емоцій. Це селище або невелике містечко розташовується неподалік від Геленджика , Має досить розвинену для російського курорту інфраструктуру і низькі ціни на відпочинок. Тут завжди стоїть відмінна, що сприяє пляжному відпочинку, погода. Від сильних вітрів Архипівка захищають зелені Кавказькі гори, близько розташоване море допомагає легше переносити літню спеку.

Крім переважно галькових пляжів, облаштованих усім необхідним для комфортного перебування на них гостей, селище пропонує розваги на будь-який смак. У ньому є дельфінарій, в якому будь-який бажаючий не тільки може поспостерігати за життям дельфінів і морських котиків, але і поплавати разом з вихованцями в спеціальному басейні, аквапарк, оснащений сучасними безпечними водними гірками і розрахований на відвідувачів будь-якого віку, безліч невеликих ресторанчиків, що пропонують смачні недорогі страви і напої місцевого виробництва.

Архипо-Йосипівка: максимум емоцій - мінімум витрат

Проблем з проживанням в Архипо-Йосипівка також немає. Ціни на житло досить різноманітні. Самі бюджетні варіанти проживання - це невеликі міні готелі, гостьові будинки, що пропонують мінімум зручностей за дуже скромну оплату (майже даром!). Є в селищі і більш елітне житло: приватні готелі з номерами-студіями, розташовані практично у самого моря, в пішій доступності від основних визначних пам'яток.

Через Архіпку пролягає безліч туристичних маршрутів. Тим, хто опинився в цих краях вперше, можна порекомендувати відправитися в подорож в складі екскурсійної групи до Тешебскім водоспадів, розташованим на кордоні з Туапсе, древнім дольменам, про призначення яких до сих пір сперечаються вчені, відвідати знаменитий «Будиночок з оленями» і крокодилячу ферму .

Архипо-Йосипівка: проведіть час з користю для здоров'я

У Архипо-Осиповку прагнуть не тільки любителі добре відпочити, але і ті, хто хоче поправити здоров'я. У селищі є санаторії, що спеціалізуються на лікуванні і профілактиці загальносоматичних захворювань, реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт і інші, небезпечні для життя стану. Подібні установи розташовуються в особливо мальовничих місцях, мають велику закриту територію, нерідко - вихід до моря.

Загалом, якщо ви хочете відпочити на морі недорого і з користю для здоров'я, Архипо-Йосипівка - найкращий варіант. Більш спокійного і затишного селища на всьому чорноморському узбережжі просто не знайти!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.