Навигация
Реклама
Реклама

Блакитна безодня в Геленджику - красиве місце для любителів наметового відпочинку!

«Чудовий мужик, мене вивіз до Геленджик ...», згадуються рядки з пісні гурту Ленинград, коли відвідуєш це славне місто. А чи знаєте Ви, що неподалік від міста знаходиться одне з найкрасивіших місць Чорноморського узбережжя Росії, так звана «Блакитна безодня». Є одним з найбільш відвідуваних, унікальним селищем цього регіону.

Є одним з найбільш відвідуваних, унікальним селищем цього регіону

Унікальність полягає в небесно-блакитній воді, настільки чистою, що скелі відображаються в ній, як у дзеркалі. Це загадкове творіння природи оточене настільки крутими скелями, що стоячи на верху, створюється враження, що стоїш, дійсно над безоднею. А спуск до моря дуже стрімкий, не менше 50 метрів.

А спуск до моря дуже стрімкий, не менше 50 метрів

«Блакитна безодня» - улюблене місце проведення часу нудистів, для яких тут виділили окремий пляж. На цій частині узбережжя є наметовий табір і автокемпінг «Сосновий гай».

На цій частині узбережжя є наметовий табір і автокемпінг «Сосновий гай»

Що може бути краще, ніж розбити наметове містечко на краю безодні, в оточенні реліктових дерев, таких як пицундской сосна, яка тут переважно зростає. Краса, та й годі! Романтика!

Романтика

Все б було чудово, якби не одне АЛЕ! Організація даного автокемпінгу. Власники хочуть заробити максимум при мінімальних вкладення. У сезон народу дуже багато. Туалети і кабінки для душу тут дуже примітивні, освітлення в них немає. Спускова сходи до моря в жалюгідному стані. За дорогою теж не стежать. Загалом, Комерції як завжди споганили прекрасне і мальовниче місце. Так що краще приїжджати сюди навесні або восени, коли народу практично немає і автокемпінг не працює. Тому як платити за такий сервіс не доцільно, і чим швидше народ в нашій країні це зрозуміє - тим швидше таких місць не стане.

Тому як платити за такий сервіс не доцільно, і чим швидше народ в нашій країні це зрозуміє - тим швидше таких місць не стане

Як дістатися до «Блакитний безодні» з Геленджика. Беремо курс на Джанхот, їдемо по дорозі, проїжджаючи Дивноморське, при середній швидкості автомобіля, їдемо хвилин 5-7, намагаємося не пропустити поворот направо з написом «Автокемпинг», звертаємо і їдемо по грунтовій дорозі прямо, трохи тряски, і все, Ви « в раю на землі »!

[Customscript] bezdna [/ customscript]

.

Приємної подорожі і хороших вражень!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.