Навигация
Реклама
Реклама

Дельфінарій в Геленджику

  1. Користь від спілкування з дельфінами
  2. Режим роботи і ціна
  3. Подання - чудове свято для дітей і дорослих
  4. Персонал піклується про артистів
  5. Приїжджайте в Геленджик щороку за щастям
  6. Вартість квитків і розклад
  7. Де знаходиться
  8. Офіційний сайт дельфінарію
  9. Дельфінарій на мапі

Відпустка - це завжди нові враження і знайомства. Відпочиваючи в Геленджику, ви маєте шанс познайомитися з розумними, доброзичливими дельфінами і їх добрими друзями - людьми, які присвятили життя турботі про цих прекрасних тварин і збереженню їх генофонду. Унікальний дельфінарій в Геленджику: з 1999 року стадо дельфінів-афалін поповнюється тільки завдяки потомству місцевих дельфінів. Вчені-зоологи пишаються тим, що не забирають тварин з волі, а поповнюють вид, занесений до Червоної книги.

Користь від спілкування з дельфінами

Дельфіни з великою симпатією ставляться до людей. Добрі тварини завжди прийдуть на допомогу потопаючому. В медицині вже з'явився термін дельфінотерапія. Науково доведено, що спілкування з дельфінами покращує настрій, знімає стрес і мобілізує сили людського організму на одужання. У Геленджікском дельфінарії ви зможете не тільки подивитися виставу, а й сфотографуватися, погладити тварин і поплавати з дельфінами після вистави. І дельфіни настільки звикли до людей, що спілкуються з щирою радістю.

І дельфіни настільки звикли до людей, що спілкуються з щирою радістю

Вистава дельфінів в Геленджику

Режим роботи і ціна

Артисти дають по чотири вистави щодня, крім понеділка. Вистава триває 50 хвилин. Щорічно для глядачів готується нова програма. Ціни дивись нижче.

Подання - чудове свято для дітей і дорослих

Крім дельфінів виступають інші морські тварини: котики, моржі, морські леви, тюлені. Програма побудована не стільки на дресурі, скільки на розкритті природних талантів мешканців морських глибин, а талантів у них, як виявилося, хоч відбавляй. Забавні тварини танцюють, співають і малюють пензликами, як справжні художники.

Забавні тварини танцюють, співають і малюють пензликами, як справжні художники

Частина уявлення - дельфін тримає людину

Від людей, які відвідали дельфінарій Геленджика, відгуки найчудовіші. Дорослі зі сльозами радості розповідають про захопленнях своїх малюків, яких, здавалося, вже нічим не здивуєш. Дітлахи виходять після вистави повні вражень, веселі, позитивно налаштовані, з фотографіями улюблених артистів. Режисери придумують різні шоу і конкурси. Переможцю конкурсу серед глядачів дістається картина, намальована дельфіном. Постійні відвідувачі знають артистів дельфінарію по іменах. Дорослі на годину забувають про турботи, проблеми залишаються за порогом дельфінячого цирку. Тут панує справжнє щастя, яким добрі і мудрі морські мешканці щедро і від душі діляться з усіма без винятку.

Персонал піклується про артистів

Дельфінарій працює не тільки на публіку. У його штаті ветеринарні лікарі та зоологи. Працівники піклуються про своїх вихованців, вивчають і створюють для тварин максимально комфортні умови. Харчування плавучих артистів організовано з максимальною користю для їх організмів, причому з урахуванням індивідуальності кожної особини. Вагітні самки під наглядом лікарів отримують особливу увагу і турботу.

Приїжджайте в Геленджик щороку за щастям

Дельфіни вміють усміхатися. Гості дельфінарію можуть переконатися в цьому. Діти після спілкування з дельфінами стають веселішими, а дорослі - добрішими. Існує повір'я, що дотик до дельфіна приносить удачу. Тому відпочиваючі так люблять торкатися до гладкої спинці симпатичного ссавця, щоб поїхати додому з удачею.

Вартість квитків і розклад

Ціни 2016 року в дельфінарії Геленджика 900 руб. дорослі і 600 руб. дитячі квитки (діти з 3-х до 10 років).

Вартість вхідного квитка організованих відвідувань уявлень дельфінарію для дитячих оздоровчих таборів, освітніх установ і дитячих екскурсійних груп - 400 рублів з людини (за попередньою заявкою в письмовому вигляді).

Де знаходиться

м Геленджик, вул. Луначарського, 130

Офіційний сайт дельфінарію

http://dolphin-gel.ru/

http://dolphin-gel.ru/page/raspisanie - розклад і вартість квитків

Дельфінарій на мапі

[Google_map location_id = »1335" /]

Acet

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.