Навигация
Реклама
Реклама

Набережна Геленджика

  1. Як дістатися на набережну Геленджика
  2. Геленджикская набережна на мапі

Центральна набережна міста Геленджик - головна визначна пам'ятка курорту. Вона простягнулася підковою уздовж берега бухти від Тонкого до Толстого мису більш ніж на 8 кілометрів. Це найдовша набережна в світі!

Чистий і упорядкована, вона приваблює сюди туристів і в міжсезоння. Як і інші вулиці міста, набережна усаджена соснами, які поширюють хвойний запах і створюють приємну тінь в спеку. Набережна закрита для автотранспорту - це вотчина пішоходів і велосипедистів, для яких, до речі, прокладена окрема доріжка і працює велопрокат. Зустрічаються на набережній дитячі містечка і зони для занять воркаутом.

Зустрічаються на набережній дитячі містечка і зони для занять воркаутом

Набережна Геленджика в квітні Набережна Геленджика в квітні Набережна Геленджика в квітні Набережна Геленджика в квітні Набережна Геленджика Набережна Геленджика Набережна Геленджика

Умовно можна виділити три частини набережної. Найкрасивіша, зрозуміло, центральна, вона ж найпопулярніша у відпочиваючих, розташована між аквапарком і вулицею Садовою. Не бракує в строкатими клумбами, лавочками для відпочинку та скульптурами, в цій частині зосереджена велика кількість кафе і ресторанів, сюди мають виходи відомі санаторії.

Старий маяк на набережній Геленджика

Південна частина набережної - район Толстого мису, куди найкраще відправитися, щоб спокійно насолодитися приголомшливими видами на бухту - тут найменш багатолюдно. На Толстого мису починається дикий пляж, місцеві звуть це місце «Кручею». Тут знаходиться справжній маяк, зосереджено кілька пам'ятників, звідси ж можна потрапити до парку розваг. Ближче до мису Товстий на набережній знаходиться відмінна соснова алея.

Чорне море, Геленджик

Північна частина (в районі Тонкого мису) рясніє пляжами, як піщаними, так і гальковими. Багато з них належать розташованим поруч санаторіям.

Як дістатися на набережну Геленджика

📍 Як і в будь-якому приморському місті, всі дороги Геленджика ведуть до набережної. Чи не знайти її неможливо - просто рухайтеся вниз, у бік моря. У міжсезоння проблем з парковками немає, можна знайти як платні, так і безкоштовні варіанти залишити авто в різній відстані від моря. Наприклад, є стоянки по вул. Луначарського в 350 метрах від набережної. Неважко дістатися сюди і на громадському транспорті. Найближча до центрального пляжу зупинка - «Ринок».

Геленджикская набережна на мапі

Карта завантажується. Будь ласка зачекайте.

Геленджикская набережна 44.581726, 38.058228

Поруч з набережної знаходяться:
мис Товстий
набережна поруч з мисом Товстий
Геленджикский маяк

ще фотографії Геленджика

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.