Навигация
Реклама
Реклама

Погода в червні в Болгарії

Багато відпочиваючих завжди за традицією беруть путівки на липень і серпень в теплі країни Багато відпочиваючих завжди за традицією беруть путівки на липень і серпень в теплі країни. Там можна чудово позасмагати, насолодитися жаркими і спекотними днями і знайти для себе багато різних розваг серед натовпу туристів. Але про початку червня останнім часом повсюдно забувають. І, коли ви віддаєте перевагу спокійному і безшумний відпочинок, то такий місяць для вас стане найоптимальнішим. На сайті Турістер ви завжди можете дізнатися, яка ж погода в Болгарії на початку червня .

Погода в червні в Болгарії

Всі туристичні фірми дають відлік літнього відпочинку саме з цього місяця. Тут вже починають відкриватися кафе, ресторани, а також багато пляжів. Вартість житла буде ще мінімальної, але з плином часу вона росте. А що ж тоді сказати про погоду? Якщо дивитися на дані метеоархівов за останні кілька років, то погода буде радувати. У прибережних районах зазвичай повітря прогрівається до 25 градусів, а в деякі дні можна помітити навіть 29 градусів.

Але, якщо б все було так ідеально, то натовпи туристів захаращували пляжі вже в червні. Весь недолік полягає в тому, що в цьому місяці часто йдуть дощі. Іноді навіть цілий тиждень годі й вийти зовсім на пляж. Але найкраще планувати відпочинок з другої половини місяця. Це дозволить трохи заощадити гроші, насолодитися самотою з природою, а також позасмагати в певні дні. Але не варто думати, що все настільки погано. При настанні похмурої погоди можна зайнятися шопінгом, відвідати місцеві пам'ятки, а також помандрувати в сусідні країни. Найкраще вибирати для відпочинку південну частину країни, тому що тут буде менше випадати опадів.

Що стосується пляжного відпочинку, то останнім часом вони дуже широко ця галузь отримує розвиток, а також тут з переважають готелі і санаторії. Всі зони знаходяться в ідеальній чистоті, про що можна побачити на осінніх прапорах. Але незмінною частиною залишився цілюще повітря, а також гарне море. Більшість пляжів тут піщані, а візит дуже плавний. Найкраще море буде нагріватися на початку місяця і температура становить 20 градусів, а вже після середини можна спостерігати температуру 23 градуси. Найкраще для відпочинку з дітьми підійдуть Дюни, які мають якусь атмосферою і умиротворенням. Для малюків побудовані різні комплекси басейнів і гірок, щоб вони могли насолоджуватися відпочинком повноцінно. Одним з найбільш знаменитих пляжів є Сонячний берег, який в будь-яку пору року буде жвавим.

А що ж тоді сказати про погоду?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.