Навигация
Реклама
Реклама

У Кабардино-Балкарії з'явиться мережевий парк-готель / Новини на Profi.Travel

Перший мережевий готель Сrystal-Palace під брендом міжнародної мережі готелів «Азимут» відкриється в Нальчику в листопаді 2018 року. Одноразово в чотиризірковому готелі можуть розміщуватися 200 постояльців. Про це повідомив міністр курортів і туризму Кабардино-Балкарії (КБР) Мурат Шогенцуков.

«На початку листопада поточного року буде запуск дуже серйозного готельного комплексу - парк-готелю Сrystal-Palace. Це чотиризірковий комплекс, перший мережевий готель в республіці під брендом "Азимут", він вже сертифікований <...> 85 номерів до 200 місць, зроблено за європейським стандартом », - сказав Шогенцуков.

За його словами, в Нальчику разом з санаторіями і готелями налічується 5 тис. Місць розміщення. «В одному місці селити велику делегацію було неможливо. Тепер така можливість з'явиться », - зазначив співрозмовник агентства.

Будувався готель в рамках федеральної цільової програми «Розвиток внутрішнього і в'їзного туризму в Російській Федерації (2011-2018 роки)». Входить в інвестиційний проект «Створення автотурістского кластера« Зарагіж », який реалізується в місті Нальчику, Чегемском і Черекському районах Кабардино-Балкарської Республіки. До складу кластера входять дев'ять туристичних об'єктів. На будівництво інвестор направив 541 млн рублів.

Тільки важливе. Тільки для профі.

Тільки для профі

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.