Навигация
Реклама
Реклама

Валаамського паломнік'

  1. Менеджер круїзного відділу: Бевзюкова Вікторія, тел. 8 (812) 902-85-76, [email protected]

У наші дні, коли поспіх в повсякденному житті часто стає вже нестерпним, популярністю користуються туристичні поїздки на Валаам - на білосніжних 3 і 4-палубних комфортабельних круїзних теплоходах, неквапливо ковзають по поверхні води Неви і Ладоги У наші дні, коли поспіх в повсякденному житті часто стає вже нестерпним, популярністю користуються туристичні поїздки на Валаам - на білосніжних 3 і 4-палубних комфортабельних круїзних теплоходах, неквапливо ковзають по поверхні води Неви і Ладоги. Круїз на Валаам займає 2 ночі і 1 день. Увечері теплохід відправляється з С.-Петербурга, вранці він прибуває на Валаам, де туристи і проводять весь день до вечора, знайомлячись в ході екскурсій з головною садибою обителі, її скитами і дивовижною природою. Остання ніч круїзу - повернення назад в С-Петербург. Проживають туристи в каютах, обраної ними категорії, і харчуються в ресторанах теплохода.
Розширені багатоденні круїзи включають крім Валаама відвідування о. Коневца, Кижей, м Сортавала, Мандрог, Петрозаводська, Свірьстроя та інших пам'яток, зосереджених вздовж водних шляхів Північно-Заходу Росії.
B дні храмових свят Валаамської обителі, мандрівникам пропонуються круїзи з дводенною стоянкою на Валаамі, щоб всі бажаючі, крім екскурсійної програми, мали також можливість взяти участь урочистих святкових богослужіннях.

Менеджер круїзного відділу: Бевзюкова Вікторія, тел. 8 (812) 902-85-76, [email protected]
ЗНИЖКИ:
  • знижка раннього бронювання 5% до 30.03.19
  • групам від 15 осіб
  • дітям до 14 років
СПЕЦІАЛЬНІТАРИФИна окремі рейси для: пенсіонерів, студентів, школярів#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.