Навигация

готель Шерстон

Готель «Шерстон»: недорогі комфортабельні номери

Готель Шерстон розташований на кордоні північного і північно-східного округів столиці в безпосередній близькості від станції метро «Окружна» (3 хв. Пішки) і станцій метро Петровсько-Разумовська і Владикіно (11 хв. Пішки).

Близькість готелю до станції Окружна Московського центрального Кільця дозволяє за 15-20 хвилин дістатися до Експоцентру на Красній Пресні, ВДНХ Експо.

Зручне розташування дозволяє за 20-25 хвилин дістатися до Курського, Білоруського, Казанського, Ленінградського, Ярославського, Свалявського та Київського вокзалів.

Готель Шерстон пропонує широкий спектр послуг від стоянки до безкоштовного доступу в інтернет (WI-FI), який дозволяє гостям відчувати себе комфортно навіть далеко від дому.

Часткова реконструкція готелю була проведена в 2014 році.

Чому вигідно бронювати готельний номер в готелі безпосередньо:
  • Гарантія кращої ціни;
  • Безкоштовний ранній заїзд і пізній виїзд (за наявності вільних номерів та попереднім погодженням з відділом бронювання);
  • Спілкування з готелем безпосередньо;
  • Спеціальна програма лояльності;
  • Додаткові знижки при групових заїздах (дітей і дорослих);
  • Спеціальні пропозиції для батьків з дітьми.

Близькість готелю до головним транспортним артеріям забезпечує нашим гостям можливість швидко дістатися в будь-яку точку Москви. Всього 25 хвилин на метро, ​​і ви в самому центрі міста.

Пам'ятки поблизу готелю «Шерстон»

Район, в якому знаходиться наш готель, користується особливою популярністю у гостей столиці.

Всього 10 хвилин і ви потрапляєте на територію Виставки Досягнень Народного Господарства. За майже 80 років існування (відкриття ВСХВ в 1939 році) на виставці досягнень народного господарства побував кожен 7 житель планети.

Три роки тому на території ВДНГ відкрився новий науково-освітній та розважальний Центр-Москваріум .

На ВДНГ після тривалої реконструкції відкрився павільйон «Космос». Знаменна подія відбулося 12 квітня 2018 року.

Знаменитий космічний музей - одне з улюблених місць на ВДНГ - прийняв перших відвідувачів. Павільйон «Космос» не працював понад чверть століття, його нове назва- «Космонавтика і авіація» .

Павільйон «Космос» не працював понад чверть століття, його нове назва-   «Космонавтика і авіація»

Але заслуговує на увагу гостей не тільки ВДНХ, в крокової доступності від готелю - Головний Ботанічний сад Російської Академії наук і музей-садиба «Останкіно». В даний час - ці чудові історичні місця становлять понад 520 гектарів чудового парку з доріжками для прогулянок, велосипедів, дитячими майданчиками, човновими станціями і затишними лавками для побачень.