Навигация
Реклама
Реклама

Як зустріти Новий рік у Відні?

  1. 1. Новорічна стежка
  2. 2. Пратер
  3. 3. Новий рік на Дунаї
  4. 4. Відень-Братислава-Відень
  5. Дорогі читачі! В якій країні ви б не були, бажаю вам всім щасливого і благополучного Нового року!...

після спокійного   Різдва   в сімейному колі австрійці готуються до новорічного веселощів після спокійного Різдва в сімейному колі австрійці готуються до новорічного веселощів. Оселедця під шубою і подарунків під ялинкою в австрійських будинках у цей день ви швидше за все не знайдете.

На Новий рік австрійці обмінюються символічними подаруночки на щастя і найчастіше це порося зі скла, марципану або кераміки (Glücksschwein), чотирилисник, підкова або сонечко.

Запасшись арсеналом марципанових поросят, ми вирушаємо в подорож по Відні в новорічну ніч. Отже, де зустріти Новий рік в австрійській столиці?

1. Новорічна стежка

Для початку розглянемо класичний варіант - феєрверк і Новорічну стежку в Відні (Silvesterpfad). Завдяки Новорічної стежці віденські вулички і вулиці перетворюються в більшу розважальний майданчик. Вона з'явилася вперше в новорічну ніч в грудні 1990 року з вельми практичних міркувань - щоб розподілити величезну кількість гостей міста, які прагнуть потрапити на площу Св. Штефана і Грабен, по не менш цікавим вулицях міста.

Сьогодні Новорічну стежку в Відні можна порівняти з величезною вечіркою, де є все, що потрібно для веселощів: від кулінарних ласощів до розважальної програми - концертів, виступів або навіть креш-курсу бальних танців. Тоді-то ви вже точно будете знати, що робити, коли прозвучать перші нотки знаменитого вальсу Штрауса «Голубий Дунай»:

Новорічна стежка з'єднує між собою ці площі і вулиці: Rathausplatz - Freyung - Am Hof ​​- Stephansplatz - Hoher Markt - Neuer Markt - Kärntnerstraße, а феєрверк вас очікує на Хельденплатц.

Вхід безкоштовний, не забудьте прихопити з собою святковий настрій!

План подій і виступів на Новорічної стежці в Відні ви зможете знайти тут.

2. Пратер

У новорічну ніч часто виникає бажання зробити щось най-най ... найоригінальніше ... саме незабутнє. Так чому б не подивитися на найграндіозніший феєрверк з музичним супроводом на віденському Пратере? Початок культурної програми - о 20 годині.

3. Новий рік на Дунаї

Зустріти Новий рік у Відні можна на борту комфортабельного прогулянкового корабля. Ви побачите нічну Відня, ковзаючи по Дунаю від моста Райхсбрюке (Reichsbrücke) в напрямку Грайфенштайн. Гостей чекає ексклюзивний гала-вечеря, жива музика і вид на міський феєрверк. Завершення програми - о 3:00.
Додаткова інформація та замовлення квитків .

Це цікаво:
За даними агентства знайомств Parship в Австрії одне з найулюбленіших місць для зустрічі Нового року у австрійців - альпійські хатини. 33% опитаних вважають за краще провести цю ніч вдома з друзями, 17% планують велику вечірку, а цілих 13% австрійців просто лягають спати до дзвону курантів.

4. Відень-Братислава-Відень

Увечері 31го грудня ви можете відвідати столицю Словаччини на швидкісному катамарані Twin City Liner. Катамаран відправляється з Відня до Братислави о 19 годині. Попрощавшись зі старим роком в Словаччині, о 1:30 ви підете знову до Відня. На Twin City Liner вас чекає келишок ігристого вина, а також традиційний гуляш.

Замовити квиток ви можете по телефону: + 43-1-58880 або по ел. поштою: [email protected]

сайт Твінсітілайнер

Громадський транспорт у Відні працює протягом усього новорічної ночі.

Дорогі читачі! В якій країні ви б не були, бажаю вам всім щасливого і благополучного Нового року! З наступаючими святами і до нових зустрічей на сайті Фокус-Австрія!

Тетяна

Сподобалася ця стаття? Поділіться нею з друзями, для цього натисніть будь-яку кнопку:

Ви хочете регулярно отримувати свіжі матеріали, новини та рекомендації по Австрії?

Отже, де зустріти Новий рік в австрійській столиці?
Так чому б не подивитися на найграндіозніший феєрверк з музичним супроводом на віденському Пратере?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.