Навигация
Реклама
Реклама

Як знайти контакти постачальників з В'єтнаму

  1. Позначу кілька потенційних зон ризику поставок з В'єтнаму:
  2. Підбір в'єтнамських фабрик
  3. Пастка імпорту з В'єтнаму

Як знайти контакти постачальників з В'єтнаму

До мене часто звертаються з питаннями: підкажіть контакти в'єтнамських фабрик або як знайти постачальників з В'єтнаму. Велика частина цих питань носить саме поверхневий характер, тобто відсутня глибина постановки і опрацювання самого питання. Пам'ятайте, нам говорили, що в самому питанні є половина відповіді, фраза звичайно образна, але саме вона показує серйозне ставлення до питання консультації або подальшої співпраці.

Зміст статті [бізнес блог]

Звичайно, бізнес з В'єтнамом досить привабливий, як з точки зору імпорту, так і з точки зору експорту, а ще він привабливий в питаннях інвестицій у в'єтнамський бізнес, над цим можна і потрібно працювати, але чи є для цього у вас можливості?

Давайте повернемося до питань: підібрати контакти в'єтнамських фабрик це всього лише невелика частина процесу побудови ЗЕД (Зовнішнє економічної діяльності), зауважте я сказав саме процесу, а процес цей рух з точки А в точку скажімо П з численними зупинками, а в житті ще і поворотами.

Звичайно, немає нічого простішого дізнатися контакти постачальників з В'єтнаму, але як їх інтегрувати в цілісність розуміння процесу, ось в чому питання?

Позначу кілька потенційних зон ризику поставок з В'єтнаму:

Логістика, митниця, реалізація і це до речі тільки вершина айсберга, а до розуміння самого айсберга досить далеко, задумайтеся про це і не важливо скільки у вас утворень, важлива Ваша здатність вивчати нове ...

Підбір в'єтнамських фабрик

зрозуміло підбір в'єтнамських фабрик послуга платна і ціна питання залежить від безлічі факторів, якщо цікавить конкретика перейдіть на індивідуальні рішення, а якщо образно, то вартість залежить від ваших обсягів і ступеня опрацювання / участі з нашого боку.

Звичайно, дуже часто у клієнтів виникає бажання отримати все безкоштовно, це нормально, але не для моєї компанії; будь-яка праця, будь-яка інформація повинна оплачуватися і цінуватися, а для того щоб дати якісну та актуальну інформацію потрібно провести діагностику, поставити уточнюйте можливості, зробити висновки і не просто дати людині телефон, а показати і ризики, і можливості - це важливо, принаймні для мене.

Пастка імпорту з В'єтнаму

Багато підприємців на початковому рівні, які розглядають ЗЕД як можливість швидко збагатитися на імпорті з В'єтнаму прагнуть знайти відомі бренди одягу, взуття, спортивних аксесуарів і так далі, але пам'ятайте відомі бренди в більшості своїй вже представлені на російському ринку, а то що ви збираєтеся зробити називається контрабанда або сірий імпорт, ви це знали ? Ви готові відповідати за наслідки? - да, не знання закону від відповідальності не звільняє, пам'ятаємо про це.

Ще дуже важливе помилка полягає в небажанні зрозуміти, що необхідна опрацювання безлічі деталей і зрозуміло супровід самого процесу ЗЕД, а це побудова відносин, логістика, митниця - нюансів досить багато.

Я завжди пропоную почати з початкової консультацією, за мінімальною вартістю для того щоб визначити початковий рівень знань і показати необхідну глибину вивчення питання, але хіба любимо ми вчитися? Як писав класик: Не хочу вчитися, а хочу одружитися ... нічого не змінюється в нашому світі.

Факти, цифри, опис продукції, будь-яка конкретика показує не тільки глибину опрацювання питання імпорту продукції, а й дозволяє зрозуміти багато нюансів, для прикладу:

Для одних компаній великі партії починаються від 250 тис. Доларів за квартал, а для інших від 50 тисяч рублів, відчуваєте різницю, але в будь-якому випадку починаємо з початкової бізнес консультації за мінімальною вартістю.

Рекомендую прочитати:

Звичайно, немає нічого простішого дізнатися контакти постачальників з В'єтнаму, але як їх інтегрувати в цілісність розуміння процесу, ось в чому питання?
Ви готові відповідати за наслідки?
Я завжди пропоную почати з початкової консультацією, за мінімальною вартістю для того щоб визначити початковий рівень знань і показати необхідну глибину вивчення питання, але хіба любимо ми вчитися?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.