Навигация
Реклама
Реклама

Де відпочити взимку у В'єтнамі

На цікавить наших читачів питання «Де відпочити взимку у В'єтнамі» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Втомилися від наших морозів, снігу і сльоти, вирішили виїхати на зиму до В'єтнаму; підкажіть, де краще відпочити два тижні?

22.02.2017 Лариса Жиркова


На цікавить наших читачів питання «Де відпочити взимку у В'єтнамі» відповідає редакція сайту «В Отпуск

відпочинок у В'єтнамі стає все більш популярним, чому сприяє унікальна природа, великі й різноманітні екскурсійні напрямки всередині країни, відмінні пляжі і екзотична культура і кухня. Практично цілорічна тепла погода робить В'єтнам відмінним місцем відпочинку в будь-який час року. Але періодичність сухого і дощового сезонів в кожній частині країни відрізняється. Для туристів, які збираються їхати на канікули до В'єтнаму взимку, актуальним є питання, де ж відпочити, щоб не потрапити в період цілодобових дощів.

Ідеальним місцем для зимового відпочинку буде Південь В'єтнаму, до якого відносяться о.Фукуок, Хошимін , Кон дао. До кінця листопада опадів вже майже не буває, з грудня по квітень дощів можна і не побачити зовсім. Температура повітря досягає 25-30 градусів тепла, морська вода прогрівається до 25-27.

Центральне узбережжя - пляжі Нячанга , Фантьета і високогірний Далат не радують погодою, грудень-лютий - розпал сезону дощів, і, хоча і вони йдуть по 20-60 хвилин в день, висока вологість не сприяє комфортному відпочинку, навіть при температурі повітря близько 30 градусів.

Північний В'єтнам взимку підійде для відпочинку тим, хто любить прохолоду і вогкість - повітря прогрівається максимум до 20 градусів за Цельсієм, дощі тривалі і щоденні.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.