Навигация
Реклама
Реклама

Туроператори націлилися на В'єтнам - які перспективи?

У списку вельми амбітних чартерних програм, заявлених на зимовий сезон, є і ланцюжок рейсів у   В'єтнам У списку вельми амбітних чартерних програм, заявлених на зимовий сезон, є і ланцюжок рейсів у В'єтнам . Перевізник - МАУ, борт - Boeing 767, польоти по маршруту почнуться в середині листопада і триватимуть до початку березня. Рейси виконуватимуться періодичністю раз в 10-11 днів, маршрут анонсований як прямий. Це випливає з інформації, опублікованої на сайті замовника цієї програми, Travel Professional Group. Судячи за системою онлайн-бронювання, мінімальна вартість турів починається від 70 тис. Гривень на двох. Там же видно, що амбіції TPG підкріплені гарантіями в ряді готелів, які поширюються на високі новорічні дати. Загальний список готелів досить об'ємний, включаючи об'єкти на популярних в'єтнамських курортах Ня Чанг, Фантхиет і на острові Фу Куок.

Але все це не знімає головне питання - як будуть завантажуватися заявлені рейси? Адже раннє бронювання, судячи з даних нашого опитування, поки ще не набрало обертів. А одвічна настороженість турагентів по відношенню до нових програм в цьому сезоні буде неабияк підживити невдачами літнього сезону, коли ряд чартерних рейсів було знято в розпал сезону або ж просто не відбувся.

В'єтнам, звичайно, невеликим попитом користується, але чартерні рейси туди не літають з 2014 року. Саме в тому році, до речі, турпотік в цю країну в останній раз згадується Держслужбою статистики України - тоді, за даними відомства, В'єтнам відвідало всього 527 чоловік. Можливо, настільки скромний показник пояснюється тим, що в тому сезоні програма була припинена достроково, а тих, хто літає до В'єтнаму з пересадками, статистика просто не враховує. Втім, альтернативних варіантів перельоту на курорти В'єтнаму регулярними рейсами вистачало як тоді, так і зараз.

Не виключено, що в туркомпанії роблять ставку на привабливі ціни. Вибірковий моніторинг вартості всього спектра турів, що пропонуються TPG на різні дати, показує, що тури до В'єтнаму з перельотом на Qatar Airways, Turkish Airlines або непрямими рейсами МАУ найчастіше обійдуться дорожче. Цілком можливо також, що частина авіаквитків будуть реалізовуватися через сайт перевізника. Саме до такої політики МАУ вдаються на іншому чартерному маршруті - в Домінікану .

Версія для друку

Але все це не знімає головне питання - як будуть завантажуватися заявлені рейси?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.