Навигация
Реклама
Реклама

У жовтні у В'єтнамі пройде конкурс Miss Grand International 2017

У жовтні у В'єтнамі пройде конкурс Miss Grand International 2017 | TPG Україна

Міжнародний конкурс краси Miss Grand International 2017 (Міс Гранд Інтернешнл) пройде з 5 по 26 жовтня в місті Хошимін, Куангбінь і на острові Фукуок в провінції Кинь-Джианг.

Нгуєн Тран Хуен Мій, перша віце-міс В'єтнаму 2014 року, буде представляти В'єтнам на цьому конкурсі. Головний організатор конкурсу Тран Мін Тьєн заявив: «Конкурс приверне увагу мільйонів людей. Проведення конкурсу дасть В'єтнаму можливість просунути свій імідж у всьому світі і продемонструвати свій величезний туристичний потенціал ».

По завершенні конкурсу Міс Гранд Інтернешнл 2017 Аріска Путрі Пертіві з Індонезії передасть свою корону своїй наступниці. Переможниця конкурсу Miss Grand International 2017 буде знаходитися в Таїланді протягом року в антивоєнної місії.

Переможниця конкурсу Miss Grand International 2017 буде знаходитися в Таїланді протягом року в антивоєнної місії

Варто відзначити, що нинішня Міс Гранд Інтернешнл, Аріска Путрі Пертіві, була удостоєна звання Міс Гранд Інтернешнл 2016 роки за самовладання, красу, харизму і видає діяльність на благо головного справи конкурсу «Зупини війну».

Стало відомо, що одним із призів для переможниці буде проживання протягом одного року в кондомініумі Movenpick Ekkamai Residences, розташованому в одному з найбільш ексклюзивних районів Бангкока - Сукхумвіт! Все це на додаток до грошового виграшу міс Гранд Інтернешнл в розмірі 40 000 доларів США!

Учасниці приїдуть до В'єтнаму в перший тиждень жовтня. На сьогоднішній день 50 представниць різних країн підтвердили свою участь в Miss Grand International 2017. Очікується, що близько 80 представниць боротимуться за корону Міс Гранд Інтернешнл.

Початок конкурсу Miss Grand International 2017 заплановано на 5 жовтня, а фінальний гала-концерт відбудеться 25 жовтня в конференц-залі Vinpearl Phu Quoc Resort & Villas . Учасниці відвідають Хошимін на першому етапі конкурсу, а потім відправляться в провінцію Куангбінь (8-13 жовтня), де знаходиться всесвітньо відома печера Сон Донг; і, нарешті, побувають на курортному острові Фукуок (провінція Кинь-Джианг), де відбудеться конкурс купальників і попередні відбори, а також фінальний гала-концерт. Конкурс національних костюмів буде проходити в провінції Куангбінь.

Провідними Міс Гранд Інтернешнл 2017 буде перша віце-міс конкурсу Miss Grand International 2016 Ніколь Корвеш і філліпінскіе актор Сіань Лім.

Після того, як було оголошено місія конкурсу в рамках кампанії «Зупинимо війну і насильство», конкурс Miss Grand International став одним з наймолодших міжнародних конкурсів краси, що йде в ногу зі світовими міжнародними конкурсами: «Міс Земля», «Міс Інтернешнл», « Міс Всесвіт »і« Міс Світу ». І на сьогодні він є одним з п'яти найпрестижніших конкурсів краси в світі. За підтримки урядів і відповідних організацій метою конкурсу є зміни світу на краще.

Запрошуємо Вас відвідати це масштабне і захоплюючий захід, для цього TPG приготував для Вас спеціальний тур !

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.