Навигация
Реклама
Реклама

В'єтнамський кави

  1. Найбільш відомі сорти кави з В'єтнаму
  2. Як заварювати в'єтнамський кави?

В'єтнам міцно закріпив за собою славу країни з розвиваються туристичним бізнесом, і далеко не кожен знає про те, що щорічно на в'єтнамських плантаціях вирощується близько 1 млн В'єтнам міцно закріпив за собою славу країни з розвиваються туристичним бізнесом, і далеко не кожен знає про те, що щорічно на в'єтнамських плантаціях вирощується близько 1 млн. Тонн кавових зерен. На сьогоднішній день країна займає одне з провідних місць на світовому ринку кави. За обсягами експорту в'єтнамський кави випереджає тільки Бразилія.

В'єтнам постачає кави в більш ніж 80 країн світу. Основна частина сировини експортується у вигляді зелених зерен. Також використовується технологія повільної обсмаження при низьких температурах з незначною кількістю очищеного рослинного масла. Виробництво кави у В'єтнамі дозволяє отримати сировину з високим вмістом кофеїну. Основну частку продукції (до 85%) постачають невеликі фермерські господарства. Статус центру виробництва кави у В'єтнамі закріпила за собою провінція Дак Лак, яка знаходиться на висоті 1,5 тис. Метрів над рівнем моря.

Найбільш відомі сорти кави з В'єтнаму

  • Ексельсо (Coffea Excelsa) - елітний сорт кави, який виробляється в невеликій кількості. Кавові дерева цього сорту плодоносять нерегулярно, тому рідкісний, але надзвичайно ароматну каву найчастіше використовується в сумішах.
  • Кава Кулі є сумішшю кращих зерен робусти та арабіки, зібраних вручну. Як і Ексельсо, вирощується в невеликих кількостях. Кулі володіє багатим смаком і яскраво вираженим ароматом. Він надає сильний тонізуючий ефект і відрізняється довгим післясмаком.
  • Копи Лювак - один з найдорожчих і екстравагантних сортів кави. Особливість зерен цього сорту в тому, що вони проходять через травний тракт азіатської пальмової куниці. Така унікальна обробка дає приголомшливий ефект, в результаті зерна багаторазово зростають в ціні.

Як би там не було, найпоширенішим видом в'єтнамського кави вважається робуста. В'єтнам займає лідируюче місце за обсягом виробництва робусти в світі. Арабіка вирощується в невеликих обсягах, в основному в північних районах країни.

Нагадуємо вам, що в нашому інтернет-магазині можна придбати оригінальні кави капсули Неспрессо , А також їх аналоги. Наш асортимент постійно оновлюється, завдяки чому ви зможете спробувати безліч смаків улюбленого напою!

Як заварювати в'єтнамський кави?

Смакові особливості в'єтнамського кави визначили основні способи приготування напою. Звичні для нас турки і кавники у В'єтнамі замінює «фін» - спеціальний металевий фільтр з пресом. Таке пристосування дозволяє отримати приємний ароматний кави без гіркоти, яка незмінно буде відчуватися при стандартному заварюванні. Фільтр поміщається на чашку, в нього засипається свіжий кави крупного помелу (діаметр фракцій - 2-3 мм). Потім конструкцію притискають пресом і заливають окропом. Кава заварюється протягом 4-5 хвилин.

Щоб заварити більш міцну каву, вдаються до другого способу. Спочатку обдають окропом фільтр, щоб кава ввібрав гарячу вологу. Засипавши в фільтр мелену каву (від 1 до 3 чайних ложок), наливаємо трохи гарячої води на нижній шар порошку. Потім кладемо прес, поверх якого додаємо ще 1 чайну ложку кави, після чого весь фін заливається окропом. В результаті отримуємо більш насичений і ароматний напій.

В результаті отримуємо більш насичений і ароматний напій

Величезну популярність отримав кави по-в'єтнамських зі згущеним молоком. Для його приготування необхідно покласти на дно чашки трохи згущеного молока і приготувати каву класичним в'єтнамським способом за допомогою фільтра. Ще одним цікавим рецептом є кава з молоком і льодом. Щоб отримати такий напій, готову каву поміщаємо в блендер, додаємо пару кубиків льоду і кілька ложечок згущеного молока. Напій збивається протягом декількох секунд і виходить надзвичайно ніжним, м'яким і приємним на смак.

Мабуть, один з найбільш оригінальних варіантів приготування - рецепт кави з жовтком. Для нього використовується і гарячий, і холодну каву. Гарячий напій поміщають в ємність з окропом, холодний - в охолоджену воду. Жовток збивається зі згущеним молоком до кремоподібного стану, в який утворився крем додають столову ложку свіжозвареної кави. Суміш повторно збивають і викладають поверх кави. Спочатку з'їдають верхній шар, а потім п'ють сам кави.

Якщо Ви є шанувальником ароматного напою, то обов'язково повинні спробувати в'єтнамський кави в різних варіантах приготування. Звичний смак перетвориться новими відтінками, відкривши для Вас багаті традиції в'єтнамської кавовій культури.

Як заварювати в'єтнамський кави?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.