Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок у В'єтнамі в березні

  1. Березнева погода у В'єтнамі
  2. Свята та фестивалі у В'єтнамі в березні
  3. Ціни на туристичні поїздки до В'єтнаму в березні
  4. Фотографії відпочинку у В'єтнамі


Плануючи відпочинок, потрібно обов'язково враховувати погодні умови.

Березнева погода у В'єтнамі

У більшості провінцій В'єтнаму березень - це розпал сухого сезону, який не обтяжений духотою і високим рівнем вологості.

Північні райони відрізняються студеною погодою на початку березня. У третій декаді відзначається істотне потепління.

У столиці В'єтнаму днем ​​може бути близько + 24C, ввечері + 19C. Важливо відзначити те, що з настанням темряви вітру стають сильнішими, в результаті чого відчуття спотворюються. Дощі можуть йти в протягом дев'яти - десяти днів за березень, в зв'язку з чим перед поїздкою рекомендується ознайомитися з метеопрогнозом.

У центральних областях вдень температура в березні може становити + 25 ... + 30C, а ввечері + 21 ... + 22C. Максимальна кількість непогожих днів в місяць становить сім.

У південних районах днем ​​може бути + 33 ... + 34C, ввечері +23 ... + 24C. Лівні можуть бути близько чотирьох - п'яти днів на місяць.

Свята та фестивалі у В'єтнамі в березні

  • У провінції Кванг Нам проводиться Фестиваль Кіта, який прийнято відкривати спуском на воду човна, прикрашеної спеціально до цього заходу.
  • У Дананге проводиться Фестиваль Кван, який передбачає проведення виставки сувенірів і виступи народних колективів.
  • Пагода Ко Лоа, розташована на відстані 20 кілометрів від Ханоя, з 10 по 12 число третього місяця за місячним календарем проводить релігійне торжество в честь справедливого правителя, який після смерті був зарахований до лику святих. Тривалість торжества становить три дні.
  • В деякі роки на березень припадає фестиваль Гіонг, що є традиційним для північних міст В'єтнаму. Фестиваль Гіонг проводиться 9 числа четвертого місяця за місячним календарем. Якщо ви плануєте відпочинок у В'єтнамі в березні і зможете побувати на фестивалі, ви отримаєте незабутні враження.
  • У Тхук проводиться фестиваль Тайської Пагоди.

І це тільки деякі, найяскравіші свята! Якщо ви бажаєте провести насичене час, обов'язково ознайомтеся з афішею В'єтнаму на березень.

Ціни на туристичні поїздки до В'єтнаму в березні

У березні зниження цін на тури не відзначається, адже високий сезон триває. Витрати у В'єтнамі будуть незначними, адже ціни всередині держави відносяться до демократичного рівня. Ви можете по-особливому провести власний відпочинок!


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 11.10.2014


Фотографії відпочинку у В'єтнамі

Популярні статті


Відео


Райський В'єтнам. Орел і решка Інша відео про В'єтнамі

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.