Навигация
Реклама
Реклама

Відпочити у В'єтнамі цієї зими можна дешево

Тури до В'єтнаму продаються дешевше вартості перельоту за маршрутом Москва - Нячанг. Про це свідчать результати моніторингу офіційних сайтів постачальників, проведеного редакцією TourDom.ru в п'ятницю, 3 листопада. Так, ціна восьмиденного туру на двох з розміщенням в готелі 3 * в другій половині листопада починається від 50 тисяч рублів. При цьому пояснити горіння традиційно низькими тарифами на старті польотних програм не можна - аналогічні путівки з вильотами в зимові місяці можна придбати навіть на 5 тисяч рублів дешевше.

Причина, за оцінками учасників ринку, - в намітився надлишку перевезення на напрямку. Так, «Пегас Туристік» до торішніх двом щотижневим вильотів з Москви в Нячанг додав ще один. А Coral Travel цієї зими зважився на прямі рейси на острів Фукуок, зберігши при цьому дві частоти в Нячанг. Не став збільшувати кількість вильотів тільки ANEX Tour, що, втім, логічно: у туроператора їх уже три в тиждень. Таким чином, у трьох гравців ринку в сукупності дев'ять щотижневих рейсів до В'єтнаму. При цьому ще в минулому році кількість перевезення з Москви (сім перельотів в тиждень) спостерігачі називали рекордним. Це дає експертам привід для скепсису. За їхніми словами, цілком ймовірно, взимку ринок чекає оптимізація польотних програм.

Туризм і ленінізм

Поховання тіла вождя може вплинути на турпотік з Китаю?

Рамзан Кадиров 2 листопада закликав поховати тіло Володимира Леніна. І ряд російських громадських діячів його підтримали. Тема ця піднімається далеко не в перший раз. Але що якщо зараз влада дійсно зважиться зробити історичний крок і прибере тіло Ілліча з Мавзолею?

Туристична роздріб звертає особливу увагу на перспективи нового рейсу Coral Travel на острів Фукуок - на думку фахівців, повне завантаження бортів можлива тільки за умови збалансованої перевезення на в'єтнамському напрямку. Тому залишається тільки сподіватися на те, що гравці ринку стримають свої амбіції в разі, якщо стимулювати попит низькою ціною все ж не вдасться.

Але що якщо зараз влада дійсно зважиться зробити історичний крок і прибере тіло Ілліча з Мавзолею?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.