Навигация
Реклама
Реклама

BCAA Pro 4200 FitMax

Опубликовано: 22.03.2018

BCAA Pro 4200 FitMax – додаткове джерело найнеобхідніших спортсмену поживних речовин незамінних амінокислот з розгалуженими бічними ланцюгами – лейцин + ізолейцин + валін. Тут BCAA доповнені вітамінами С і В6 для максимального і правильного засвоєння, а також нормалізації обміну речовин. «БЦАА Про 4200» від ФітМакс – це добавка, прийом якої посприяє вашому прогресу, незалежно від рівня тренованості. До того ж, на будь-якому тренувальному періоді BCAA актуальні, оскільки їх головні ефекти – повноцінне відновлення, усунення катаболізму і насичення м'язової тканини «будівельним матеріалом».

Отже, коли слід приймати BCAA Pro FitMax:

  • Коли ваша мета – набрати м'язову масу без відкладення жиру
  • На періоді жироспалювання і сушки для підтримки вже нарощених м'язів
  • Для підвищення силових показників і витривалості
  • Для поліпшення загального самопочуття, щоб уникнути болю в м'язах і постійної м’язової втоми

Приймаючи BCAA Pro 4200 FitMax, ви допомагаєте організму налаштуватися на формування підтягнутого, атлетичного і сильного тіла. Що це означає: додатковий прийом незамінних BCAA забезпечує надійний захист від катаболізму – розпаду м'язового білка на амінокислоти в умовах підвищеної фізичної активності. На кожному тренінгу відбувається величезна витрата поживних речовин і енергії, і після тренування організм прагне відновити запаси усіма можливими способами. Випиті перед тренуванням BCAA допоможуть заповнити витрачене якомога швидше, запустити процеси відновлення в найкоротші терміни. Таким чином, після тренінгу не буде відчуття розбитості, млявості і болю в м'язах (остання може проявитися тільки в допустимих межах).

Наступний важливий ефект – це те, що BCAA живлять м'язову тканину на 33-36% і виступають «будівельним матеріалом» для м'язів, слугують для формування білку у мускулатурі. Тобто при регулярних тренуваннях і збалансованому харчуванні вага тіла буде збільшуватися за рахунок м'язів. А на періоді сушіння і спалювання жирів стане можливим позбутися жирових відкладень і зробити рельєфність мускулатури більш вираженою – м'язи при цьому анітрохи не втратять ні в силі, ні в обсязі.

Рекомендації щодо застосування BCAA Pro 4200 FitMax

Приймайте по 3 таблетки за годину до тренінгу і відразу по закінченню. У дні відпочинку – обов'язково порцію вранці і додатково порцію можна випити за годину до сну.


Джерело: http://fsfr-vkr.ru/2871-otkuda-poluchayut-belok-sportsmeny-vegetariantsy.html

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.
rss